TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 12:00 Kobra 11 [i] 14:15 FARMA [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:55 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 [i] 01:45 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Strýko [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Pobrežie ružovej žuly [i] 09:05 Otec Brown V.: Orol a kavka 6/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Horoskop 16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Nenechám si rozkazovať 25 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bitkár [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Zátoka Somme [i] 16:55 Otec Brown V.: Najmenšie z vecí 7/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Súmrak bossov: Sýkorove siroty - Mocné, nebezpečné, večné 11/12 [i] 22:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť prichádza z hôr [i] 22:40 Ray Donovan II.: Volcheck 10/12 [i] 23:35 Nash Bridges: Horoskop 16 [i] 00:20 Súmrak bossov: Sýkorove siroty - Mocné, nebezpečné, večné 11/12 [i] 00:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť prichádza z hôr [i] 01:20 Ray Donovan II.: Volcheck 10/12 [i] 02:10 Autosalón [i] 02:35 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bitkár [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Biele Osrblie [i] 06:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:40 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - First love [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Dedičstvo [i] 11:20 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Vianoce v parku [i] 11:40 Rusty [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Čokoládová smajlipena [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2017: Radovan Tariška - Radio Band z Hotela Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici [i] 13:40 Zimná krajina zázrakov [i] 14:40 Umenie [i] 15:05 Kinorama [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Ahoj Slovensko [i] 16:45 Florbal - MS 2017 žien [i] 19:00 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 19:05 Rusty [i] 19:15 Veselá farma [i] 19:20 Kniha džunglí II. [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Slovenské komorné divadlo z Národného domu v Martine [i] 21:00 Futbal - Európska liga [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Ochudobnený urán - účinný zabijak [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:55 POLICAJTI V AKCII [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 Kutyil s.r.o. II. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 7,8 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 22:50 SILNÉ REČI 10 [i] 23:30 Drzá Jordan II. 17 [i] 00:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá III. 6 [i] 06:50 Simpsonovci XII. 7 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 6 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 17 [i] 12:15 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli VII. 6 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 8 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 5 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá III. 7 [i] 16:30 Simpsonovci XII. 9,10 [i] 17:30 Stratené duše IV. 1,2/23 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 7 [i] 20:35 Stroskotaná láska [i] 22:20 Walking Dead VII. 7,8 [i] 01:05 Prvé oddelenie II. [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 6 [i] 02:40 Walking Dead VII. 7,8 [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County IX. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:10 Rookie Blue I. 9 [i] 08:10 Profil zločinu I. 2 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 11:10 Rookie Blue I. 9 [i] 12:10 Profil zločinu I. 2 [i] 13:15 Prozíravost Iii. 7 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 16:10 Rookie Blue I. 10 [i] 17:05 Profil zločinu I. 3 [i] 18:05 Prozíravost Iii. 8 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 19 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 14 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 19 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 20 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 14 [i] 02:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 03:05 Prozíravost Iii. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): BMW 840 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Customline 5 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Repliky jílových dýmek, fontánky na pití, pomerančový likér a kladkové luky 5 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 10:00 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): BMW 840 4 [i] 12:00 Nazí a vystrašení (1. Řada): Noční můra z Nikaragui 14 [i] 13:00 Nazí a vystrašení (1. Řada): Kolaps v Botswaně 15 [i] 14:00 Nazí a vystrašení (1. Řada): Požár na hoře 16 [i] 15:00 Nazí a vystrašení (1. Řada): Duny zoufalství 17 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Jak zachránit Austrálii před suchem 5 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): Triumph Stag 5 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Royal Enfield, padělky uměleckých děl, mléko 5 [i] 20:00 Války kontejnerů (2. Řada) 1 [i] 20:30 Války kontejnerů (2. Řada) 2 [i] 21:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 21:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracená říše Amazonky 15 [i] 02:00 Války kontejnerů (2. Řada) 1 [i] 02:30 Války kontejnerů (2. Řada) 2 [i] 03:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 04:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 04:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Balada pro Blue Lady [i] 09:45 Devadesát jedna bílých koní [i] 10:25 Byl jednou jeden dům: Jízda do tunelu 3/5 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Záhada [i] 14:15 Sissi [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Vražda ve Fis dur [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Taggart [i] 00:05 Ve jménu vlasti V [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:05 Kde bydlely princezny [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Věry Černé [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 6/10 [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy mezi oceány [i] 09:30 Ellis Island: Historie amerického snu [i] 10:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 1/2 [i] 11:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Na pomoc životu - artróza II. [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Francie trnem v oku [i] 14:10 Vládnoucí bratranci ve válce: Pád do propasti 2/2 [i] 15:10 Zapomenutí vůdci: Viktor Abakumov [i] 16:05 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 16:30 Rodiče napořád: Petr a Petr 5/6 [i] 17:00 Boží dar - příběhy českých potravin 3/6 [i] 17:20 Apokalypsa Stalin: Rudý [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Bohemia Incognita: Kladruby nad [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa: Koloseum, San Cristóbal de las 12/13 [i] 21:05 Bedekr IV. [i] 21:30 Národní klenoty II [i] 22:00 Kráva [i] 23:30 Queer: Děti Olivové hory [i] 23:55 Sestřička Jackie VI: Jako myš na sýr 7/12 [i] 00:25 Sestřička Jackie VI: Žena s lampou 8/12 [i] 00:45 Bohemia Incognita: Jablonné a [i] 01:05 Náš venkov: Příběhy dušičkové [i] 01:30 Vesnicopis [i] 01:50 Uhlí už nechceme! [i] 02:15 Přísně tajné vraždy: Oprátka pro výstrahu [i] 02:30 Vítejte v srdci Evropy [i] 02:55 Charlie Chaplin [i] 03:20 Na hranici tradic: Kradení kačera ve Skoronicích [i] 03:50 V Beskydách straší [i] 04:05 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3358 [i] 09:40 Mise nový domov [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 16 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: To se nedá odmítnout 101 [i] 14:05 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 15:00 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Sečteno, podtrženo [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3359 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Život se s námi nemazlí 777 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Dřív než půjdu spát [i] 00:00 Mentalista II: Rychlá kola 13 [i] 00:50 Mentalista II: Vyrovnávání účtů 14 [i] 01:35 Kriminálka Miami VIII: Smrtelná doložka [i] 02:20 Krok za krokem II 14, 15 [i] 03:20 Černá listina III: Králové silnic č.108 8 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvůli tobě [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights IV: Cizinec v Halpách 5 [i] 06:55 Ben 10: Klaunská vysoká [i] 07:30 M*A*S*H 218 [i] 08:15 M*A*S*H 219 [i] 08:55 M*A*S*H 220 [i] 09:25 Jake a tlusťoch II: Okouzlený 4 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Proč se nemůžeš chovat slušně? 5 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Pes a kočka 9 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 15:30 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Z deníků neúspěšných 64 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Berlínská mise: Sám proti všem 3 [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 01:50 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 04:20 Policie Hamburk IX: Pes a kočka 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Tri sestry 121/123 [i] 07:05 Esmeralda 3/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:45 Fatmagul 142-143/160 [i] 13:20 Nekonečná láska 235 [i] 14:45 Láska na druhý pokus 2 110 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 122/123 [i] 17:50 Esmeralda 4/137 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 19/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 236 [i] 21:30 Popletené Vianoce [i] 23:30 Láska na druhý pokus 2 111 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:20 Pestúnka Fran [i] 02:05 Prípady pre Lauru 19/22 [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 16 [i] 05:50 Zoom In 2 17 [i] 06:00 Zoom In 2 18 [i] 06:10 Zoom In 2 19 [i] 06:20 Můj nejlepší přítel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Šachový turnaj [i] 12:35 2 dny v New Yorku [i] 14:15 14 ostří [i] 16:10 Policajt ze školky [i] 18:00 Mimo dohled [i] 20:10 Junior [i] 22:00 Město zločinu [i] 00:05 Pokrevní pouto [i] 02:15 Zack a Miri točí porno [i] 03:45 Maso a krev