TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 FARMA [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:15 FARMA [i] 02:45 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozhodnutie [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Camargue [i] 09:00 Otec Brown V.: Luciina ruka 5/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Kým nás smrť nerozdelí 15 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Nulová tolerancia 24 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Strýko [i] 15:35 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Pobrežie ružovej žuly [i] 16:55 Otec Brown V.: Orol a kavka 6/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov: Feyenoord Rotterdam - SSC Neapol [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Nash Bridges: Kým nás smrť nerozdelí 15 [i] 01:00 Murdochove záhady: Bruchovravec [i] 01:45 Murdochove záhady: Vzbúrenec a princ [i] 02:30 Občan za dverami [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zlatá brána: Maškrtné strašidlá a falošný Mikuláš [i] 06:50 Táraninky: Mikuláš [i] 06:55 Jurošík a Mikuláš [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb - Mikuláš, Mikuláš [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Človek a mesto: Sabinov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 09:55 Mikuláš Mráz [i] 11:05 Mikulášsky Obedníček: Ako bolo v zime zima [i] 11:10 Živý snehuliak [i] 11:20 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrekry [i] 11:25 Táraninky: Mikuláš [i] 11:30 Pesničky z Hviezdičky: Pani Zima [i] 11:35 Bračekovia mravčekovia [i] 11:40 Rusty [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Karlov pod Pradědem [i] 12:25 Slovensko Advent 2017: Zuzana Mauréry z Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici [i] 13:35 Pravda o Pearl Harbor 1/2 [i] 14:35 Poklady.sk: Minerálne vody Slovenska [i] 14:50 Vyznanie Juraja Lehotského [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Halali [i] 16:25 (Ne)celebrity: Julo Konček [i] 16:35 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Spišské párky [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Sedliacka Dubová [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Prišiel svätý Mikuláš [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Mikuláš, Mikuláš [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Radovan Tariška - Radio Band z Hotela Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici [i] 21:00 Zimná krajina zázrakov [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Festivaly 2017: MELOS-ÉTOS [i] 23:10 Portréty finalistov Anasoft Litera [i] 23:15 Kinorama [i] 23:45 Retro noviny [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy- Hírek [i] 02:10 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 5,6 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Olaf´s Frozen Adventure [i] 21:05 NAŠI III. 23 [i] 21:55 NAŠI II. 9 [i] 22:30 Profesionáli VI.: Svine, Týždeň poľovníckej kuchyne 4,5 [i] 00:25 Drzá Jordan II. 16 [i] 01:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:25 KRIMI 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá III. 5 [i] 06:50 Simpsonovci XII. 4 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 5 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 16 [i] 12:15 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli VII. 5 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 6 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 4 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá III. 6 [i] 16:30 Simpsonovci XII. 7,8 [i] 17:30 Stratené duše III. 17,18/18 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 6 [i] 20:35 Oheň [i] 23:30 Kutyil s.r.o. [i] 00:25 Lovci väzňov II. 1/10 [i] 01:25 Prvé oddelenie II. [i] 01:55 Profesionáli VII. 6 [i] 02:25 Oheň [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County IX. 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:15 Rookie Blue I. 8 [i] 08:15 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 11:10 Rookie Blue I. 8 [i] 12:10 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 13:05 Prozíravost Iii. 6 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 16:05 Rookie Blue I. 9 [i] 17:05 Profil zločinu I. 2 [i] 18:10 Prozíravost Iii. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 21:00 Nezvěstná I. 9 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 22:50 Vražedná práva III. 14 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 6 [i] 00:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 01:35 Myšlenky zločince Xii. 1 [i] 02:20 Myšlenky zločince Xii. 2 [i] 03:05 Prozíravost Iii. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): VW T2 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Senzační Copo Camaro 4 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Dostavníky, silniční odrazky, vypalovaná keramika a zakázkové motocyklové nádrže 4 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 10:00 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): VW T2 3 [i] 12:00 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Výchova divočinou 1 [i] 13:00 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Lidská vlčí smečka 2 [i] 14:00 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Nepříjemné překvapení 3 [i] 15:00 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Boj nebo útěk 4 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu 4 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): BMW 840 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Přilby, čaj, dálkové vytápění 4 [i] 20:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Vítejte v The Doghouse 2 [i] 21:00 Carspotting (1. Řada): Ze stodoly 5 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vítězství nebo neúspěch na aukci Barrett-Jackson [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Veselé svátky v nemocnici 11 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Krvavé tajemství ztraceného města 14 [i] 02:00 Automobiloví nadšenci (1. Řada): Vítejte v The Doghouse 2 [i] 03:00 Carspotting (1. Řada): Ze stodoly 5 [i] 04:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vítězství nebo neúspěch na aukci Barrett-Jackson [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Velká Twainova loupež [i] 09:45 Žárlivost [i] 10:05 Jezevec [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Jen se spolehni [i] 14:45 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Balada pro Blue Lady [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Správnej dres [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:05 Columbo [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Na stopě [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dokonalé mrakodrapy: Luxusní newyorská adresa [i] 09:55 Dějiny světa: Revoluce 6/8 [i] 10:50 Rozluštěné poklady: Sochy [i] 11:35 Náš venkov: Příběhy dušičkové [i] 12:05 Putování za muzikou [i] 12:35 Folklorika: Když čerty vede Turek [i] 13:00 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 13:15 Kvarteto [i] 13:45 Vládnoucí bratranci ve válce: Rozdělení rodu 1/2 [i] 14:45 Francie trnem v oku [i] 15:40 Televizní klub neslyšících [i] 16:05 Český žurnál: Spolužáci [i] 17:05 Sto divů světa: Paříž, chrám v Dendeře, Palenque, 11/13 [i] 18:00 Příběhy 20. století: Zločiny a tresty [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - trombóza [i] 19:15 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 21:00 Útěky na Kostariku: Příběh pralesa 2/3 [i] 22:00 Vládnoucí bratranci ve válce: Pád do propasti 2/2 [i] 23:00 Souvislosti Jana Pokorného [i] 00:00 Dům z karet II 10/13 [i] 00:50 Hitlerovi šampioni 1/2 [i] 01:45 Stopy, fakta, tajemství: Jean [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:20 Nic nám není svaté [i] 02:40 Přísně tajné vraždy: Nová zpráva o [i] 02:55 Zábrany [i] 03:25 Na hranici tradic: Svatba v [i] 03:50 Dolní Morava [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Pološero - Obchodníci s absurditou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3357 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Velký návrat 776 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 15 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvůli tobě [i] 14:05 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 15:00 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Smrtelná doložka [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3358 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mise nový domov [i] 21:35 Okresní přebor: Svatba 15 [i] 22:15 Okresní přebor: Návštěva z kraje 16 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II 15 [i] 23:45 Vražedná čísla V: Práva zvířat 19 [i] 00:30 Mentalista II: Růžové brýle 11 [i] 01:20 Mentalista II: Krvácející srdce 12 [i] 02:00 Technická přestávka 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights IV: V královských tajných službách 4 [i] 06:55 Ben 10: Úklid [i] 07:30 M*A*S*H 216 [i] 08:20 M*A*S*H 217 [i] 08:55 M*A*S*H 218 [i] 09:25 Jake a tlusťoch II: Už se nikdy nebudu smát 3 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Okouzlený 4 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Schopnost empatie 8 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 15:30 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Přepadení 60 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Já, Kajínek: Rekonstrukce [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 01:55 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 02:55 Policie Hamburk IX: Schopnost empatie 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Tri sestry 120/123 [i] 07:05 Esmeralda 2/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:50 Fatmagul 140-141/160 [i] 13:15 Nekonečná láska 234 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 109 [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 121/123 [i] 17:50 Esmeralda 3/137 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 18/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 235 [i] 21:30 Splnené želanie [i] 23:15 Láska na druhý pokus 2 110 [i] 00:15 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru 18/22 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 05:40 Zoom In 2 12 [i] 05:50 Zoom In 2 13 [i] 06:00 Zoom In 2 14 [i] 06:10 Zoom In 2 15 [i] 06:20 Hatfieldovi a McCoyovi 1 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Reklama [i] 12:55 Malí letci [i] 14:40 Cartouche [i] 16:40 Správná volba [i] 18:40 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 20:20 Zamilovaný profesor [i] 22:00 Hellboy 2: Zlatá armáda [i] 00:00 Doom [i]