TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:30 Rodinné prípady [i] 10:40 Susedské prípady [i] 11:40 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:35 Kobra 11 [i] 01:40 FARMA [i] 02:35 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Veľké plány [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Nash Bridges: Demolačná čata 14 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Priateľ z detstva 23 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozhodnutie [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Camargue [i] 16:55 Otec Brown V.: Luciina ruka 5/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Biblia 3/5 [i] 22:00 Slovensko chutí [i] 22:30 Všetkým na očiach 1/3 [i] 23:15 Nash Bridges: Demolačná čata 14 [i] 00:00 Biblia 3/5 [i] 01:30 Všetkým na očiach 1/3 [i] 02:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozhodnutie [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Zima [i] 06:15 Zem v dlani [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Obľúbené témy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 09:55 Balada o dome a chodcovi [i] 10:35 Katarína Veľká 6/10 [i] 11:25 Obedníček: Bračekovia mravčekovia [i] 11:30 Rusty [i] 11:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Karlov pod Pradědem [i] 12:20 Slovensko Advent 2017: Štefan Štec z Divadla Jonáša Záborského v Prešove [i] 13:30 Japonsko: človek a príroda v harmónii: Daši - esencia Japonska [i] 14:30 Rusínsky magazín [i] 15:00 Ahoj Slovensko [i] 15:45 Florbal - MS 2017 žien [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:40 Rusty [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Obľúbené témy [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Zuzana Mauréry z Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici [i] 21:00 Pravda o Pearl Harbor 1/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Ruská identita [i] 23:40 Náš svet: India [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:55 POLICAJTI V AKCII [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ [i] 11:05 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 3,4 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:00 Profesionáli VI.: Fotky, Luník IX 2,3 [i] 23:50 Drzá Jordan II. 15 [i] 00:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá III. 4 [i] 06:50 Simpsonovci XII. 2 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 4 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 15 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VII. 4 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 3 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 3 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá III. 5 [i] 16:30 Simpsonovci XII. 4,6 [i] 17:30 Stratené duše III. 15,16 [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 5 [i] 20:35 Prenasledovaná susedom [i] 22:25 Lovci väzňov 12,13/13 [i] 00:20 Prvé oddelenie II. [i] 01:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 4 [i] 02:05 Profesionáli VII. 5 [i] 02:40 Lovci väzňov 12,13/13 [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County IX. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    05:42 Prozíravost Iii. 9 [i] 07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:20 Rookie Blue I. 7 [i] 08:20 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 11:15 Rookie Blue I. 7 [i] 12:15 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 13:10 Prozíravost Iii. 5 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 16:10 Rookie Blue I. 8 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 18:05 Prozíravost Iii. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince Xii. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince Xii. 2 [i] 22:50 Hannibal I. 12 [i] 23:45 Medium Ii. 18 [i] 00:40 Medium Ii. 19 [i] 01:35 Hannibal I. 12 [i] 02:25 Tým Škorpion III. 6 [i] 03:05 Prozíravost Iii. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Kleštičky na nehty, nefritové golfové hole, ledové víno a vodní lyže 3 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 10:00 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i] 12:00 Zlatá horečka (4. Řada): Muž na kabelu 15 [i] 13:00 Zlatá horečka (4. Řada): Den zúčtování 16 [i] 14:00 Zlatá horečka (5. Řada): Nová krev 1 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): VW T2 3 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Karnevalové masky na Mardi Gras, tvrdé bonbony, umělé zuby 3 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 8 [i] 21:00 Zábor půdy (1. Řada): Krutá realita 2 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemné město Inků 9 [i] 23:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Pomsta jehly v kupce sena 4 [i] 00:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Tichá města 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Dobyvatelé svatého místa 13 [i] 02:00 Zlatá horečka (8. Řada) 8 [i] 03:00 Zábor půdy (1. Řada): Krutá realita 2 [i] 04:00 Zničená minulost (2. Řada): Tajemné město Inků 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Návrat Prestona Gilese [i] 09:45 Stokoruna [i] 10:00 Buldoci a třešně [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Telefon [i] 14:40 Šance [i] 15:50 To je vražda, napsala VII: Velká Twainova loupež [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:45 Případy detektiva Murdocha X [i] 22:30 Ve jménu vlasti V [i] 23:30 Profil zločinu V [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo herce Jiřího Sedláčka [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlet jako... ve Stockholmu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Když jsou na výchovu dva 2/3 [i] 09:55 Království divočiny: Vliv na člověka [i] 10:25 Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci [i] 10:35 Nedej se [i] 11:30 Chcete je? [i] 11:35 Zapomenutí vůdci: Viktor Abakumov [i] 12:30 Stopy, fakta, tajemství: Jean [i] 13:00 Útěky na Kostariku: Spojeni se Zemí 1/3 [i] 13:55 Ellis Island: Historie amerického snu [i] 14:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 1/2 [i] 15:50 Dějiny Hollywoodu: Ze starých časů do nové éry, 1960-1969 7/7 [i] 16:50 Národní klenoty [i] 17:20 Naše tradice: Mikuláš [i] 17:50 Házená: Švédsko - Česko [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické supertěžké tanky [i] 20:55 Český žurnál: Spolužáci [i] 21:55 Patrola 11/12 [i] 22:25 Proč letadla padají: Dotek smrti [i] 23:05 Sestřička Jackie VI: Jako myš na sýr 7/12 [i] 23:35 Sestřička Jackie VI: Žena s lampou 8/12 [i] 00:00 Obchody se životem a smrtí - zbraně [i] 00:40 Pološero - Obchodníci s absurditou [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:35 Modlitba zpěvem [i] 02:00 Přísně tajné vraždy: Poslední noc [i] 02:15 Kam zmizely Rychlé šípy [i] 02:40 Boje o krajinu [i] 03:00 Máme rádi zvířata [i] 03:25 Na hranici tradic: Sláma Františka [i] 03:50 O mlynářích a cyklistech [i] 04:10 Charlie Chaplin [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3356 [i] 09:50 Specialisté: Dobří sousedé 24 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 14 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Na to musí chlap přijít sám 99 [i] 14:05 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 15:00 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Souhra náhod 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3357 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Velký návrat 776 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Den otců 14 [i] 23:30 Vražedná čísla V: Minuta po půlnoci 18 [i] 00:25 Mentalista II: Cennější než rubíny 9 [i] 01:05 Mentalista II: Dokud jsi mladý 10 [i] 01:50 Kriminálka Miami VIII: Souhra náhod [i] 02:30 Krok za krokem II 13 [i] 02:50 Střepiny [i] 03:15 Černá listina III: Zal Bin Hasaan č.31 7 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Na to musí chlap přijít sám 99 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights IV: Dobro, zlo a lakomec 3 [i] 06:50 Ben 10: Zlá Penny [i] 07:20 M*A*S*H 214 [i] 08:10 M*A*S*H 215 [i] 08:50 M*A*S*H 216 [i] 09:20 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 2/2 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Už se nikdy nebudu smát 3 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Alexina hádanka 7 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 15:30 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Bomba nevybuchla! 63 [i] 21:35 Mordparta: Láska 4 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 00:05 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 02:00 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 04:30 Policie Hamburk IX: Alexina hádanka 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 119/123 [i] 07:00 Esmeralda 1/137 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:50 Fatmagul 138-139/160 [i] 13:25 Nekonečná láska 233 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 108 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 120/123 [i] 17:50 Esmeralda 2/137 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 17/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 234 [i] 21:30 Vianočné prianie [i] 23:10 Láska na druhý pokus 2 109 [i] 00:05 Priatelia [i] 01:05 Pestúnka Fran [i] 01:50 Prípady pre Lauru 17/22 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 05:50 Zoom In 2 9 [i] 06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 11 [i] 06:20 Hatfieldovi a McCoyovi 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Miloš Forman: Co tě nezabije… [i] 12:55 Šachový turnaj [i] 14:25 Správná volba [i] 16:25 Pravda je jen slovo [i] 18:00 Cartouche [i] 20:00 Policajt ze školky [i] 21:55 Bournův mýtus [i] 23:50 Mimo dohled [i] 02:00 Truchlivé dědictví [i] 03:45 Hatfieldovi a McCoyovi 1 3 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Biatlon [i] 09:00 Drony [i] 10:00 Olympijské hry [i] 11:00 Olympijské hry [i] 11:30 Olympijské hry [i] 12:15 Watts [i] 13:30 Olympijské hry [i] 14:00 Snooker [i] 17:30 Jezdectví [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Formule [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 01:00 Severská kombinace [i] 01:25 Zprávy [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání