TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 01:00 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 02:50 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rodinný podnik [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Chantilly [i] 09:05 Otec Brown V.: Chedworthský hurikám 4/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Začiatky a konce 22 [i] 14:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Veľké plány [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 V máji si rob, čo chceš [i] 22:20 Reportéri [i] 22:55 DOKTOR MARTIN II.: Ako mačka 15/17 [i] 23:50 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13 [i] 00:35 V máji si rob, čo chceš [i] 02:25 Reportéri [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Na snehu a na ľade [i] 06:25 Od snehu po potočné nivy [i] 06:35 Pod zelenou horičkou: Potopa [i] 06:40 Pod zelenou horičkou: Športom k zdraviu [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlivalentín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Taxi služby [i] 08:50 Ahoj Slovensko [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:20 Steny [i] 10:45 Katarína Veľká 5/10 [i] 11:30 Obedníček: Bračekovia mravčekovia [i] 11:40 Rusty [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Karlov pod Pradědem [i] 12:35 Kaplnka svätej Barbory [i] 12:55 Orientácie [i] 13:25 Generácia [i] 13:55 Cesta [i] 14:30 Park [i] 15:05 Vladimír Clementis [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Roma Spirit - nominácie [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Lom nad Rimavicou [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Na sviatok svätej Barbory [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlivalentín [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2017: Štefan Štec z Divadla Jonáša Záborského v Prešove [i] 21:00 Moja diagnóza: Nové jabĺčko pre Pavlínu (Unikátna operácia kolena) [i] 21:30 VAT: Inteligentný dom [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Vlani v Marienbade [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy- Hírek [i] 01:30 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 Kutyil s.r.o. II. 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať II. 1,2/26 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 00:00 Drzá Jordan II. 14 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Hoď svišťom II. 4 [i] 06:50 Simpsonovci XXIII. 3 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 3 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 14 [i] 12:15 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli VII. 2 [i] 14:00 Simpsonovci XXIII. 4 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 2 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá III. 4 [i] 16:30 Simpsonovci XII. 2,3 [i] 17:30 Stratené duše III. 13,14 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 4 [i] 20:35 Largo Winch [i] 22:50 OKTAGON MMA [i] 23:25 Obchodník so smrťou [i] 02:05 Prvé oddelenie II. [i] 02:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 3 [i] 03:25 Profesionáli VII. 4 [i] 04:00 Hoď svišťom II. 4 [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County IX. 14,15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:10 Rookie Blue I. 6 [i] 08:10 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 11:10 Rookie Blue I. 6 [i] 12:10 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 13:10 Prozíravost Iii. 4 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 16:10 Rookie Blue I. 7 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 18:05 Prozíravost Iii. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 6 [i] 21:55 Ultraviolet I. 2 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 5 [i] 23:45 Strážce pořádku III. 6 [i] 00:35 Ultraviolet I. 2 [i] 01:30 Strážce pořádku III. 5 [i] 02:10 Strážce pořádku III. 6 [i] 02:50 Prozíravost Iii. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Koňské uzdy, ovesné cereálie, šperky s tyrkysem a elektrické skútry 2 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 10:00 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 11:00 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i] 12:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 13:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 14:00 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 15:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Londýnský olympijský plavecký stadion 2 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Lis na auta, sárí, Worcesterová omáčka 2 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 21:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 3 [i] 22:00 Zápasník (1. Řada): Slabiny 2 [i] 23:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 2 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (2. Řada): Nový Zéland 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Kletba mořské příšery 12 [i] 02:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 03:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tlačenka poprvé v životě [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 Byt je vykraden, maminko... [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 První republika II: Díl třináctý 13/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Žlutý kvítek [i] 14:40 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Návrat Prestona Gilese [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kriminalista [i] 23:05 Na stopě [i] 23:25 Šťastné údolí II 6/6 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Tisíc chutí ulice: Jordánsko [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 09:55 Apokalypsa Stalin: Zrození démona [i] 10:50 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické stíhačky z jeskyně [i] 11:35 Zrezivělá krása: Elektrárna pod [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Na pomoc životu - trombóza [i] 12:50 Domov můj 6/6 [i] 13:15 Klíč [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1176/2379 [i] 13:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:25 Deset století architektury: Vlašská kaple a Vlašský špitál [i] 14:40 Hitlerovi šampioni 1/2 [i] 15:35 Kámen a poznání [i] 16:35 Proč letadla padají: Dotek smrti [i] 17:20 Ellis Island: Historie amerického snu [i] 18:15 Bedekr IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Osud restaurátora Makeše [i] 19:15 Příběhy 20. století: Zločiny a tresty [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Revoluce 6/8 [i] 21:00 Apokalypsa Stalin: Rudý [i] 21:55 Gran Torino [i] 23:50 Divoká banda [i] 02:10 Bohemia Incognita: Železnice [i] 02:30 Queer: Kulturní devianti [i] 02:55 O strakách, pobertech a nenechavcích [i] 03:25 Přísně tajné vraždy: Smrt v léčebně [i] 03:40 Na hranici tradic: Žehnání koní v [i] 04:05 Co jste hasiči... [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Život Muhammada 3/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3355 [i] 09:45 Dáma a Král: Smrt v Jezerní kotlině 7 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 13 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Vlastního bratra! 98 [i] 14:05 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 15:00 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Kde je můj ženich? [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3356 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Dobří sousedé 24 [i] 21:20 Hasiči [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Imigranti 13 [i] 23:30 Vražedná čísla V: První zákon 17 [i] 00:25 Mentalista II: Rudí býci 7 [i] 01:10 Mentalista II: Pravá ruka Rudého Johna 8 [i] 01:55 Kriminálka Miami VIII: Kde je můj ženich? [i] 02:35 Černá listina III: Arioch Cain č. 50 5 [i] 03:15 Černá listina III: Sir Crispin Crandall č.86 6 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Vlastního bratra! 98 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights IV: Šedý rytíř 2 [i] 06:55 Ben 10: Dnešek zítřka [i] 07:30 M*A*S*H 212 [i] 08:20 M*A*S*H 213 [i] 08:55 M*A*S*H 214 [i] 09:30 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 1/2 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 2/2 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Pomoc 6 [i] 14:30 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 15:30 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Kolotoč 59 [i] 21:30 Hledá se táta a máma [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 01:45 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 04:15 Policie Hamburk IX: Pomoc 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Tri sestry 117-118/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:05 Varte s nami [i] 10:45 Fatmagul 137/160 [i] 12:15 Domov na kľúč [i] 13:25 Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 119/123 [i] 17:40 Esmeralda 1/137 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Prípady pre Lauru 16/22 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 233 [i] 21:30 Láska pod stromček [i] 23:35 Láska na druhý pokus 2 108 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:25 Pestúnka Fran [i] 02:05 Prípady pre Lauru 16/22 [i] 02:50 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 2 [i] 06:00 Zoom In 2 8 [i] 06:10 Hatfieldovi a McCoyovi 1 1 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 3 [i] 12:05 Mafiánovi [i] 13:55 Sedm mečů [i] 16:30 Reklama [i] 18:20 Zamilovaný profesor [i] 20:00 Serenity [i] 22:05 Hledá se hrdina [i] 23:40 Truchlivé dědictví [i] 01:30 Buh Valku [i] 03:40 Hatfieldovi a McCoyovi 1 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 05:30 Olympijské hry