TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:10 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:40 Aljaška [i] 08:50 Shrek 2 [i] 10:50 CHART SHOW [i] 13:00 Mission: Impossible 4 [i] 15:40 Horná Dolná [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Manžel na hodinu [i] 23:05 96 hodín: Odplata [i] 01:00 Manžel na hodinu [i] 03:00 V mene krvi [i] 04:15 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Svet v obrazoch [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Rusty [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Ospalá princezná [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Medojed 14/52 [i] 07:25 Martinka II.: Sťahovanie 29/52 [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Mickey Mouseov klub 2/26 [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:50 TvMiniUni [i] 09:10 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Natalka [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Divoké Francúzsko II. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Dvadsaťštyri drozdov [i] 14:35 Niekto to rád horúce [i] 16:40 "Četnícke humoresky II.": "Hypnotizér" 11/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Traja veteráni [i] 22:05 Nebezpečné známosti [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot: Dvadsaťštyri drozdov [i] 00:55 O 5 minút 12 [i] 02:00 Traja veteráni [i] 03:30 Divok: é Francúzsko II. [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Riavy tečú k riekam [i] 06:15 Cyklopotulky: Bežkopotulky: Karlov pod Pradědem [i] 06:25 Encyklopédia slovenských obcí: Lom nad Rimavicou [i] 06:40 Televíkend [i] 07:05 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Brusno. [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:25 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Spišské párky [i] 09:35 Kaštieľ v Betliari [i] 09:45 Juraj Turzo [i] 10:30 Služby Božie na 1. adventnú nedeľu z Párnice [i] 12:05 Prochorova baba [i] 12:35 Orientácie [i] 13:15 Florbal - MS 2017 žien: Slovensko – Austrália [i] 15:30 Športové nádeje: Talenty spod bedmintonovej siete [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga: HC Nové Zámky - Dukla Trenčín [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Trpaslícke šetrenie [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 5/10 [i] 20:50 Katarína Veľká 6/10 [i] 21:35 Vertigo [i] 23:40 Rašómon [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:40 Dr. Dolittle [i] 08:20 Sofia Prvá 2,3 [i] 09:25 NAŠI II. 8 [i] 10:05 Iron Man [i] 12:45 Krajina zajtrajška [i] 15:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:45 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI 3 [i] 23:00 Obchodník so smrťou [i] 01:40 Päťdesiat odtieňov čiernej [i] 03:25 KRIMI 03:50 NA CHALUPE [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 05:30 Skutočné paničky z Orange County IX. 12,13 [i] 07:00 SÚDNA SIEŇ [i] 08:20 Fakty a fikcie 9 [i] 09:40 Maléry pána Šikulku [i] 11:50 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 13:50 Buldozér [i] 16:25 Amerika má talent XII. 15,16 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 3 [i] 20:35 Temné miesta [i] 23:00 Strašná haluz [i] 00:40 Farmár hľadá ženu 13 [i] 02:20 Buldozér [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 Skutočné paničky z Orange County IX. 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 2 [i] 07:35 Vzpomínky III. 13 [i] 08:35 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 11:25 Tým Škorpion II. 17 [i] 12:20 Tým Škorpion II. 18 [i] 13:15 Bez hranic II. 8 [i] 14:15 Bez hranic II. 9 [i] 15:20 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 16:20 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 19:15 Tým Škorpion II. 17 [i] 20:10 Tým Škorpion II. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 3 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 23:45 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 2 [i] 01:30 Medium Ii. 3 [i] 02:20 Medium Ii. 4 [i] 03:05 Zkušební jízda I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Lis na auta, sárí, Worcesterová omáčka 2 [i] 06:30 Muži Yukonu (4. Řada): Zvláštní zima 2 [i] 07:30 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 08:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 28 [i] 10:00 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 11:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 1 [i] 12:00 Králové aukcí (3. Řada): Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán 1 [i] 12:30 Králové aukcí (3. Řada): Jeffersonův stůl/jeu de course 2 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 14:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 1 [i] 14:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 2 [i] 15:00 Boj o nemovitosti (1. Řada): Nedokončený byznys 1 [i] 15:30 Boj o nemovitosti (1. Řada): Z chudáka boháčem 2 [i] 16:00 Obrovské vlaky (1. Řada): Nový Zéland ? mléčný vlak 1 [i] 17:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Neovladatelná loď 13 [i] 18:00 Válečník oceánu (1. Řada): Prosazování zákona 1 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Obrana a útok 1 [i] 20:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 21:00 Zlatá horečka: konfrontace [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Mafiánská rodina 2 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 5 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 4 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 2 [i] 02:00 Umění přežití v přírodě Bushcraft (1. Řada) 2 [i] 03:00 Zlatá horečka: konfrontace [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kulinářská soutěž [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Párek [i] 06:35 Po stopách hvězd [i] 07:00 Revizor [i] 08:15 Úsměvy Nely Boudové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Probuzená skála [i] 14:00 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 14:30 Buldoci a třešně [i] 16:10 Byl jednou jeden dům: Jízda do tunelu 3/5 [i] 17:30 Adventní koncert 2017 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Vdavky za všechny prachy 16/39 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Fotograf 1/2 [i] 23:45 Mladý Montalbano [i] 01:40 Bolkoviny [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:45 13. komnata Věry Černé [i] 03:10 Sváteční slovo herce Jiřího Sedláčka [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:45 Bydlet jako... ve Stockholmu [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:35 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Domov můj 5/6 [i] 05:35 Boží dar - příběhy českých potravin 2/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé II [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1176/2379 [i] 09:15 Deset století architektury: Středověký kostel v krajině [i] 09:30 Adventní bohoslužba [i] 10:40 Rituály Srí Lanky [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo herce Jiřího [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:20 Domov můj 6/6 [i] 13:50 Házená: Polsko - Česko [i] 15:50 Království divočiny: Vliv na člověka [i] 16:25 Zapomenutí vůdci: Viktor Abakumov [i] 17:20 Národní klenoty [i] 17:45 Naše tradice: Svatá Barbora a svatá Lucie [i] 18:15 Příběhy 20. století: Zločiny a tresty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 19:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 6/10 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Smrt darebáka [i] 22:05 Česká hlava 2017 [i] 23:00 Divoch [i] 00:45 Obchody se životem a smrtí - zbraně [i] 01:25 SS-GB: Hitler v Británii: Prohráli válku, nebo jen bitvu? 3/3 [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:25 Na moll [i] 04:10 Žijem, pijem, nevím dokedy... [i] 04:40 Tajuplný podzemní svět: Krajem uhlí a břidlice 13/14 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci V [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 2 [i] 06:40 Milesova vesmírná dobrodružství 11 [i] 07:05 Kačeří příběhy 31, 32 [i] 08:00 Tučnáci z Madagaskaru III 7 [i] 08:20 Krok za krokem V [i] 08:45 Víkend [i] 09:45 Sám doma a bohatý [i] 11:35 V peřině [i] 13:45 Zorro: Tajemná tvář [i] 16:15 Ecce homo Homolka [i] 17:55 Krakonoš a lyžníci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Dáma a Král: Smrt v Jezerní kotlině 7 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:50 Na dostřel [i] 23:45 Ecce homo Homolka [i] 01:10 Kriminálka Anděl IV: Boj o lodě [i] 02:15 Krok za krokem V [i] 02:40 Černá listina III: Eli Matchett č.72 3 [i] 03:20 Černá listina III: Džin č. 43 4 [i] 04:05 Okresní přebor: Inseminátor 13 [i] 04:30 Okresní přebor: Derby 14 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights IV: Víkend u Halbertů 1 [i] 06:55 Ben 10: Vnitřní zvíře [i] 07:10 M*A*S*H 211 [i] 07:40 M*A*S*H 212 [i] 08:15 Přírodní vesmír: Hra na mrtvého: Umění přežít 3 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Modrý kód: Lepší než fénix 58 [i] 11:00 Ano, šéfe! [i] 12:10 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 13:05 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Vychytávky Extra 14:10 Máme rádi Česko [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 18:00 Zdeňkova akademie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Já, Kajínek: Rekonstrukce [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Sběratel polibků [i] 00:45 Přírodní vesmír: Hra na mrtvého: Umění přežít 3 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 03:50 Tichý experiment [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Smotánka [i] 06:15 Vianoce naruby [i] 08:25 Smotánka [i] 10:25 Taká obyčajná rodinka [i] 11:45 Druhá šanca II. 1-2/16 [i] 13:50 Vianočný tanec [i] 15:55 Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku [i] 17:55 Zlaté Vianoce 2 [i] 20:00 Vianočná šanca na lásku [i] 22:00 Nevesta na úteku [i] 23:50 Hra o Niké [i] 00:40 Vianočná šanca na lásku [i] 02:30 Nevesta na úteku [i] 03:50 Vianočná návšteva [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 6 [i] 06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Sabata [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 1 [i] 12:05 Správná volba [i] 14:05 Dvojí hra [i] 16:10 Mafiánovi [i] 18:05 Bournův mýtus [i] 20:00 Mimo dohled [i] 22:10 Černočerná tma [i] 00:05 Hledá se hrdina [i] 01:45 Devět životů [i] 03:20 Hatfieldovi a McCoyovi 1 1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Alpské lyžování [i] 07:00 Formule [i] 07:45 Formule [i] 09:00 Olympijské hry [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Severská kombinace [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:40 Zprávy [i] 21:45 Olympijské hry [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:15 Olympijské hry [i] 00:45 Formule [i] 01:25 Zprávy [i] 01:30 Biatlon [i] 02:00 Biatlon [i] 02:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 New York Město Jídla 1: New York město jídla 3 [i] 05:30 New York Město Jídla 1: New York město jídla 4 [i] 06:00 Seznamte se: Fudžajra 1 2 [i] 06:10 Jurské bojiště 1 3 [i] 07:05 Jurské bojiště 1 4