TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:10 Vianoce bez Santa Clausa [i] 09:00 Miliónové Vianoce [i] 11:00 Kredenc [i] 11:40 Teória veľkého tresku II. [i] 12:40 Vianočné prázdniny [i] 14:40 Medailón [i] 16:30 Shrek 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 V mene krvi [i] 22:10 Mission: Impossible 4 [i] 01:00 V mene krvi [i] 02:40 Medailón [i] 04:00 Teória veľkého tresku II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Prasiatko Peppa I: Táborenie [i] 07:05 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Podozrivý tieň 13/52 [i] 07:15 Martinka II.: Erikove narodeniny 28/52 [i] 07:30 Garfield IV. [i] 07:45 Mickey Mouseov klub I. 1/26 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:35 Durrellovci 2/6 [i] 10:25 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 10:55 Park [i] 11:25 On air [i] 12:00 Slovensko chutí [i] 12:30 Rudienka [i] 13:35 Otec alebo milenec [i] 15:20 Záhady tela [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Bangkok [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Včera sme si boli cudzí [i] 23:50 Otec alebo milenec [i] 01:30 Včera sme si boli cudzí [i] 03:00 Rudienka [i] 03:55 Durrellovci 2/6 [i] 04:40 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 V šere horských smrečín [i] 06:35 Návraty koní [i] 07:00 Autosalón [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Taxi služby [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Lom nad Rimavicou [i] 09:10 Bežkopotulky: Karlov pod Pradědem [i] 09:25 HiSTORY [i] 09:30 Retro noviny [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Generácia [i] 10:35 Cesta [i] 11:05 Magazín FIFA [i] 11:30 Magazín Európskej ligy [i] 12:15 Magazín Ligy majstrov [i] 12:55 Kapura [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Halali [i] 14:30 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Spišské párky [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga: ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín [i] 17:15 Florbal - MS 2017 žien [i] 19:35 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 19:40 Rusty [i] 19:45 Veselá farma [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlipeniažteky [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mareka Maďariča [i] 20:35 Prípad Barnabáš Kos [i] 22:05 Gomora II. [i] 22:55 Gomora II. [i] 23:40 Zbohom, súdruhovia: Rebélia 1989 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 Banda šampiónov [i] 08:10 Simpsonovci VII. 24,25/25 [i] 09:05 Rozprávková jazda 26 [i] 09:30 Sofia Prvá 1 [i] 09:55 NAŠI II. 6,7 [i] 11:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:40 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADÍME [i] 13:25 Kráska a zviera [i] 15:10 Largo Winch [i] 17:30 NAŠI III. 21,22 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Krajina zajtrajška [i] 23:35 Päťdesiat odtieňov čiernej [i] 01:35 Smrtonosná pasca [i] 04:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Skutočné paničky z Orange County IX. 11,12 [i] 06:40 Najlepšie svetové videá III. 3 [i] 07:30 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADÍME [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 13 [i] 13:10 Boj o syna [i] 15:20 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:20 Fakty a fikcie 9 [i] 17:25 Maléry pána Šikulku [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:50 Hoď svišťom 14 [i] 20:35 Farebný závoj [i] 23:15 127 hodín [i] 01:20 KINOSÁLA [i] 01:30 Wall Street [i] 03:40 Boj o syna [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Doktorka podsvětí I. 5 [i] 08:20 Doktorka podsvětí I. 6 [i] 09:20 Vzpomínky III. 13 [i] 10:20 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 11:15 Medium Ii. 3 [i] 12:15 Medium Ii. 4 [i] 13:15 Tým Škorpion II. 17 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 18 [i] 15:05 Bez hranic II. 8 [i] 16:05 Bez hranic II. 9 [i] 17:10 Medium Ii. 3 [i] 18:10 Medium Ii. 4 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 13 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 17 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 18 [i] 23:45 Vzpomínky III. 13 [i] 00:40 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 01:30 Bez hranic II. 8 [i] 02:25 Bez hranic II. 9 [i] 03:15 Zkušební jízda I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 06:30 Králové divočiny (1. Řada): Finsko - polární kruh 5 [i] 07:30 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 08:30 Dvojí přežití (1. Řada): Panika v džungli 2 [i] 09:30 Jak se to dělá (3. Řada) 27 [i] 10:00 Lovci odpadu (7. Řada) 1 [i] 11:00 Jak to dělají? (11. Řada) 1 [i] 11:30 Jak to dělají? (11. Řada) 2 [i] 12:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 13:00 Rychle a hlasitě (2. Řada): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 14:00 Velká láska k autům (2. Řada): Velká láska k autům, 2. řada 1 [i] 15:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 1 [i] 16:00 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 17:00 Podvodni ratovi u Australiji (1. Řada) 1 [i] 18:00 Sibiřský podíl (1. Řada): Občanská válka 3 [i] 19:00 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 20:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Automobilové nezbytnosti 3 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Pomsta jehly v kupce sena 4 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství pyramidy 5 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Stopy vedou ke Kolumbovi 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hříčky přírody 9 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nespočetné vynálezy 10 [i] 02:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Automobilové nezbytnosti 3 [i] 03:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Pomsta jehly v kupce sena 4 [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 O chytré princezně [i] 07:45 Gejzír [i] 08:15 Taková normální rodinka: Škola manželů 6/8 [i] 09:05 Otec Brown V [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dřevěná Marika [i] 14:10 Kulihrášek a zakletá princezna [i] 15:20 Nelze umírat štěstím [i] 16:20 Revizor [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:00 Sissi [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:45 Dech života [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:35 Bydlení je hra [i] 03:00 Žiješ jenom 2x [i] 03:30 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divnopis [i] 05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Emigrace kardiologa Poupy [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé II [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Příběhy dušičkové [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Když čerty vede Turek [i] 10:25 Naše tradice: Advent [i] 10:50 Tajuplný podzemní svět: Krajem uhlí a břidlice 13/14 [i] 11:20 Hitlerovi šampioni 1/2 [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Počesku [i] 12:50 Dokonalé mrakodrapy: Luxusní newyorská adresa [i] 13:50 Házená: Česko - Argentina [i] 15:50 Bedekr IV. [i] 16:20 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 17:15 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Když jsou na výchovu dva 2/3 [i] 18:05 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 18:15 Rodiče napořád: Petr a Petr 5/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zajíc polní [i] 19:00 Zrezivělá krása: Hradba na Labi [i] 19:30 Zašlapané projekty: Emigrace kardiologa Poupy [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 SS-GB: Hitler v Británii: Prohráli válku, nebo jen bitvu? 3/3 [i] 21:40 Divoká banda [i] 00:00 Vládnoucí bratranci ve válce: Rozdělení rodu 1/2 [i] 01:00 Český žurnál: Teorie rovnosti [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:35 Majetkové vyrovnání státu a církve [i] 03:00 Slovácký rok v Kyjově [i] 03:35 Bláznit je normální [i] 04:05 Na moll [i] 04:45 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci V [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 10 [i] 06:50 Kačeří příběhy 29, 30 [i] 07:45 Tučnáci z Madagaskaru III 6 [i] 08:10 Krok za krokem V [i] 08:30 Jorinda a Joringel [i] 09:40 Veselé Vánoce, Santo Clausi [i] 11:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:20 Volejte Novu [i] 13:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:55 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:10 Výměna manželek V [i] 15:35 Láska s výstrahou [i] 17:30 Pán domu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 23:10 Pařba ve Vegas [i] 01:05 Vánoční Kameňák [i] 02:30 Krok za krokem V [i] 03:10 Černá listina III: Marvin Gerard č.80 2 [i] 03:50 Volejte Novu [i] 04:20 Prásk [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights III: Zkameněný 9 [i] 06:50 Nexo Knights III: Ve vedení 10 [i] 07:20 Ben 10: Svišti na golfovém hřišti [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:10 M*A*S*H 210 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:50 Motorsport [i] 10:20 Prima Partička [i] 11:20 Modrý kód: Princezna na hrášku 57 [i] 12:35 Mordparta: Převýchova 3 [i] 13:50 Ano, šéfe! [i] 14:55 Král Šumavy [i] 16:30 Martin a Venuše [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Marťan [i] 23:15 Nikdo nepřežije [i] 01:10 Tichý experiment [i] 03:05 Mlčení jehňátek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Smotánka [i] 06:20 Vianoce na inzerát [i] 08:25 Smotánka [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Roztomilé mrchy VI. 19-20/20 [i] 13:55 Vianočná návšteva [i] 15:40 Rosamunde Pilcherová: Hra na lásku [i] 17:40 Vianoce naruby [i] 20:00 Vianočný tanec [i] 22:00 Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku [i] 00:00 Späť v hre [i] 02:15 Rosamunde Pilcherová: Hra na lásku [i] 03:45 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Novodobí Robinsoni [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 5 [i] 11:15 Bratři Warnerové [i] 12:20 Cartouche [i] 14:20 Agent bez minulosti [i] 16:25 Zamilovaný profesor [i] 18:05 Policajt ze školky [i] 20:00 Dvojí hra [i] 22:05 Buh Valku [i] 00:15 Temné kouty [i] 02:00 Kundo: Čas pomsty [i] 04:15 Devět životů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cestovní vozy [i] 06:00 Formule [i] 07:00 Formule [i] 07:45 Formule [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 10:00 Severská kombinace [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Běžecké lyžování [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:25 Zprávy [i] 01:30 Biatlon [i] 02:30 Severská kombinace [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Biatlon [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 New York Město Jídla 1: New York město jídla 1 [i] 05:30 New York Město Jídla 1: New York město jídla 2 [i] 06:00 Seznamte se: Fudžajra 1 1 [i] 06:10 Jurské bojiště 1 1 [i] 07:05 Jurské bojiště 1 2 [i] 08:00 Budapešťské Inferno [i] 09:00 Lov - jak se natáčelo: Lov: Jak se natáčelo [i] 10:05 Planeta mutantů 2 5