TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Kobra 11 [i] 01:30 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Utajená spomienka [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Oblasť Malouine [i] 09:05 Otec Brown V.: Svätojánska noc 3/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Veľký útek 12 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Grayová versus Grayová 21 [i] 14:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rodinný podnik [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Chantilly [i] 16:55 Otec Brown V.: Chedworthský hurikám 4/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Bangkok [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Falošná identita [i] 00:00 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 00:30 Nash Bridges: Veľký útek 12 [i] 01:15 Sudkyňa Amy: Grayová versus Grayová 21 [i] 02:00 Murdochove záhady: Elektrina [i] 02:45 Falošná identita [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 06:35 Pod zelenou horičkou: Maškarný ples [i] 06:40 Pod zelenou horičkou: Narodeniny [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - O troch grošoch [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Pulzovanie nášho vesmíru [i] 11:00 ...a medailón predsa bude! [i] 11:30 Obedníček: Bračekovia mravčekovia [i] 11:40 Rusty [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GRANÁTOVÉ JABLKO [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Farby matematiky [i] 13:30 Prečo sú ženy nižšie ako muži? [i] 14:35 Tvárou v tvár [i] 15:00 Ahoj Slovensko [i] 15:55 Futbal - Žreb MS 2018 [i] 17:45 Florbal - MS 2017 žien: Slovensko – Singapúr [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:40 Gábor Vlkolinský [i] 21:50 Kovboji [i] 23:30 Koncert SOSR a sólistov V4 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:35 NAŠI II. 4,5 [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 Temné miesta [i] 01:25 Drzá Jordan II. 13 [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá III. 2 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 22 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 2 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan II. 13 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VII. 1/9 [i] 14:00 Simpsonovci VII. 23 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída II. 1/20 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá III. 3 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 24,25/25 [i] 17:30 Hviezdna brána III. 16,17 [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 2 [i] 20:35 Iron Man [i] 23:15 Smrtonosná pasca [i] 02:05 Hviezdna brána III. 16,17 [i] 03:30 Prvé oddelenie II. [i] 03:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 2 [i] 04:40 Profesionáli VII. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Rookie Blue I. 5 [i] 08:05 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 11:05 Rookie Blue I. 5 [i] 12:05 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 13:05 Prozíravost Iii. 2 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 16:05 Rookie Blue I. 6 [i] 17:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 18:05 Prozíravost Iii. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 8 [i] 21:55 Nezvěstná I. 8 [i] 22:50 Ultraviolet I. 1 [i] 23:45 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 1 [i] 00:40 Hannibal I. 11 [i] 01:35 Podfu(c)k I. 8 [i] 02:20 Nezvěstná I. 8 [i] 03:05 Prozíravost Iii. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (13. Řada): Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (3. Řada) 32 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 06:30 Rychle a hlasitě (2. Řada): Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 07:30 Jak se to dělá (20. Řada): Domorodé léčivé bubny, hrozinky, stereoskopické zobrazovače a páskové mikrofony 1 [i] 08:00 Jak se to dělá (2. Řada): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 08:30 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 09:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 09:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 10:00 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 11:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i] 12:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 1 [i] 13:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 2 [i] 14:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 15:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 4 [i] 16:00 Mimořádné projekty (7. Řada): Rekonstrukce newyorského metra 1 [i] 17:00 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 17:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 18:00 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i] 19:00 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (14. Řada): Hliníkové plechovky, kukačkové hodiny, záchranné plováky 1 [i] 20:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Tajemství 2 [i] 21:00 Pekelná silnice Ruska [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada) 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (4. Řada): To jako vážně? 2 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Tutanchamonova dýka 11 [i] 02:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Tajemství 2 [i] 03:00 Pekelná silnice Ruska [i] 04:00 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo publicisty Daniela Rause [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Pro krásu všude [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Byla jsem na světě [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:20 Reportéři ČT [i] 15:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... ve Stockholmu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl třináctý 13/13 [i] 20:55 13. komnata Věry Černé [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Vyhlídka na smrt [i] 00:30 Případy detektiva Murdocha X [i] 01:15 Ve jménu vlasti V [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet II 9/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa 11/13 [i] 09:55 Záchrana zvířecích sirotků 3/3 [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:50 Tajuplný podzemní svět: Hory Železné a Zlaté 12/14 [i] 11:20 Království divočiny: Skotská vysočina [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:20 Útěky na Kostariku: Spojeni se Zemí 1/3 [i] 13:10 Patrola 10/12 [i] 13:40 Zrezivělá krása: Hradba na Labi [i] 14:05 Dějiny světa: Věk drancování 5/8 [i] 15:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 16:00 Fotbal: Los MS 2018 Rusko [i] 17:00 GEN - Galerie elity národa [i] 17:20 Dokonalé mrakodrapy: Nová dominanta Londýna [i] 18:15 Jak se fotí Praha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:30 Na pomoc životu - trombóza [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Když jsou na výchovu dva 2/3 [i] 21:00 Rozluštěné poklady: Sochy [i] 21:50 Cesta ven [i] 23:35 Konspirátor [i] 01:35 Folklorika: Lužičtí Srbové [i] 02:00 Hanácké kroje [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:00 Příliš chytré děti [i] 03:30 Já jsem tam a ty jsi tady [i] 04:00 Lidské osudy [i] 04:25 Jak se vyhrává bitva [i] 04:45 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3354 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska bez závazků 775 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem II 12 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Šašky taky bolí srdce 97 [i] 14:05 Mentalista II: Duch 5 [i] 15:00 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Zaseté zlo [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3355 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vánoční Kameňák [i] 21:55 Chart Show [i] 23:50 Mentalista II: Duch 5 [i] 00:35 Mentalista II: Černé zlato a rudá krev 6 [i] 01:20 Kriminálka Miami VIII: Boj o letadlo [i] 02:00 Kriminálka Miami VIII: Zaseté zlo [i] 02:40 Krok za krokem II 12 [i] 03:20 Černá listina III: Krmič Trolů č.38 1 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Šašky taky bolí srdce 97 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights III: Zkameněný 9 [i] 06:55 Ben 10: Strašpytlík [i] 07:30 M*A*S*H 208 [i] 08:15 M*A*S*H 209 [i] 08:55 M*A*S*H 210 [i] 09:30 Jake a tlusťoch I: Rapsodie v modrém 23 [i] 10:30 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 12:25 Polední zprávy [i] 12:35 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 1/2 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Čiré šílenství 5 [i] 14:30 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 15:30 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Martin a Venuše [i] 22:25 Mlčení jehňátek [i] 00:55 Policie v akci [i] 01:55 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 02:55 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 04:00 Policie Hamburk IX: Čiré šílenství 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 115-116/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 136/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 231-232 [i] 14:45 Láska na druhý pokus 2 107 [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Tri sestry 117-118/123 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 15/22 [i] 20:30 Vianoce na inzerát [i] 22:20 Sherlock a Watsonová II. 21-22/24 [i] 00:10 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 02:10 Prípady pre Lauru 15/22 [i] 02:50 Smotánka [i] 03:30 Sherlock a Watsonová II. 21-22/24 [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Erasmus 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Zoom In 2 1 [i] 11:45 Zoom In 2 2 [i] 11:50 Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty [i] 13:20 88 minút [i] 15:10 Reklama [i] 17:00 Já jsem ty a ty jsi já [i] 18:35 Můj soused zabiják 2 [i] 20:15 14 ostří [i] 22:10 3:10 Vlak do Yumy [i] 00:20 Sedm mečů [i] 02:45 Temné kouty [i] 04:30 Zhasnutá světla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Severská kombinace [i] 05:30 Skoky na lyžích [i] 06:00 Biatlon [i] 07:15 Biatlon [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Drony [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:45 Biatlon [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:30 Biatlon [i] 17:25 Zprávy [i] 17:30 Biatlon [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Cestovní vozy [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:25 Zprávy [i] 01:30 Biatlon [i] 02:15 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Biatlon [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 1 9 [i] 05:30 Top 10 - Architekti 1 10 [i] 06:00 Po vrcholcích Bakony, horolezectví pro každého [i] 06:35 Jeden den z životě 1 5 [i] 07:05 Sportovní vozy 1 12 [i] 08:10 HungaRock z prvni ruky 1 46 [i] 09:20 Projekt Helicon Life 1 4 [i] 09:40 Brutální chemie 2 3 [i] 10:35 Moderní svatby: Manželství napříč kulturami 1 4