TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Kobra 11 [i] 14:20 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:40 FARMA [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:50 Kobra 11 [i] 01:50 FARMA [i] 02:40 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Posledná dovolenka [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Regionálny park Luberon [i] 09:05 Otec Brown V.: Minotaurov labyrint 2/15 [i] 10:00 Nash Bridges: Sledovanie 11 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Sudkyňa Amy: Viera v Boha 20 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Utajená spomienka [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Malouine [i] 16:55 Otec Brown V.: Svätojánska noc 3/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Súmrak bossov: Kyselinári - Do poslednej molekuly 10/12 [i] 22:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nemilosrdní [i] 22:35 Ray Donovan II.: Snehulienka 9/12 [i] 23:30 Nash Bridges: Sledovanie 11 [i] 00:15 Súmrak bossov: Kyselinári - Do poslednej molekuly 10/12 [i] 00:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nemilosrdní [i] 01:15 Ray Donovan II.: Snehulienka 9/12 [i] 02:10 Autosalón [i] 02:35 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Utajená spomienka [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 06:35 Pod zelenou horičkou: Oberačka [i] 06:40 Pod zelenou horičkou: Televízor [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Pocket money [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Citové cvičenia [i] 11:10 Na záhumní [i] 11:30 Obedníček: Bračekovia mravčekovia [i] 11:40 Rusty [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bratislavské miniatúry: História farmácie Bratislavy [i] 12:45 Divoký Baltik: Divoký Baltik - Lesy a planiny [i] 13:30 Ochudobnený urán - účinný zabijak [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Kinorama [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 16:20 Test magazín: Detská mliečna výživa [i] 16:30 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Taxi služby [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2017 - Kategória Kultúra [i] 17:20 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2017 - Kategória Čin roka [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Podvečer svätého Ondreja [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Pocket money [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 10 rokov lásky [i] 21:45 Jozef Jankovič [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Farby matematiky [i] 23:30 Polícia [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:10 Národnostné správy [i] 01:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 NAŠI II. 3 [i] 14:25 X FACTOR ŠPECIÁL [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 SILNÉ REČI 9 [i] 23:35 Drzá Jordan II. 12 [i] 00:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá III. 1/10 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 20 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 1/12 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan II. 12 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VI. 16/16 [i] 13:55 Simpsonovci VII. 21 [i] 14:25 Hviezdna brána: Atlantída 20/20 [i] 15:25 Najlepšie svetové videá III. 2 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 22,23 [i] 17:25 Stratené duše III. 11,12 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 1/9 [i] 20:35 Kráska a zviera [i] 22:20 Walking Dead VII. 5,6 [i] 00:25 Prvé oddelenie II. [i] 01:20 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 1/12 [i] 02:10 Profesionáli VII. 1/9 [i] 02:45 Walking Dead VII. 5,6 [i] 04:15 Prvé oddelenie II. [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County IX. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal [i] 07:15 Rookie [i] 08:10 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 11:10 Rookie [i] 12:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 13:05 Prozíravost [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 16:05 Rookie [i] 17:05 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 18:05 Prozíravost [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 18 [i] 22:55 NCIS: New Orleans III. 13 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 17 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 18 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 13 [i] 02:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 03:00 Prozíravost [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (13. Řada): Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (3. Řada) 30 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Na pokraji 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (9. Řada): Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Návrat na pláž 19 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada): Patagonie - část 1 5 [i] 09:55 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nehorázná suma 19 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 13:30 Zlatá horečka (7. Řada): Rekordní zlatý úlovek 9 [i] 14:25 Zlatá horečka (7. Řada): Nevzdám se bez boje 10 [i] 15:20 Zlatá horečka (7. Řada): Hra končí 11 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): KTM X-Bow 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Návrat na pláž 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 15 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 20:30 Extrémní sběratelé (1. Řada): Corbinovy sněhové koule 1 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 12 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Divokost v krvi 3 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 02:15 Extrémní sběratelé (1. Řada): Corbinovy sněhové koule 1 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 12 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Bond Bug 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Rodinné šperky [i] 09:50 Kdo s koho [i] 10:35 Byl jednou jeden dům: Bio Ilusion 2/5 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Devadesát jedna bílých koní [i] 14:40 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Pro krásu všude [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Gejzír [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Taggart [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Kde bydlely princezny [i] 04:55 13. komnata Zoliho Šallaie [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 5/10 [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se fotí Praha [i] 09:25 Tisíc chutí ulice: Jordánsko [i] 10:15 Nacisté na Středním východě [i] 11:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 12:10 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:10 Křesťanský magazín [i] 13:35 Na pomoc životu - trombóza [i] 13:55 Chcete je? [i] 14:00 Život Muhammada 3/3 [i] 15:00 Koňský den po mongolsku [i] 15:40 Zapomenutí vůdci: Andrej Ždanov [i] 16:30 Rodiče napořád: Jiřina 4/6 [i] 17:00 Boží dar - příběhy českých potravin 2/6 [i] 17:20 Apokalypsa Stalin: Zrození démona [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Bohemia Incognita: Železnice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa 11/13 [i] 21:00 Bedekr IV. [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Pološero - Obchodníci s absurditou [i] 22:25 Smradi [i] 00:00 Queer: Kulturní devianti [i] 00:30 Sestřička Jackie VI: Nancy Woodová 6/12 [i] 00:55 Bohemia Incognita: Tetín [i] 01:15 Náš venkov: Dědečkové [i] 01:40 Folklor v zajetí moci? [i] 02:10 Poezie v kostele? [i] 02:30 Pasivní domy [i] 02:55 Na cestě za dítětem [i] 03:20 Cestička z domova [i] 04:20 Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3353 [i] 09:40 Mise nový domov [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 11 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Takže zrada? 96 [i] 14:05 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 15:00 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Boj o letadlo [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3354 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska bez závazků 775 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Od kolébky do hrobu [i] 00:10 Mentalista II: Rudý odznak 3 [i] 00:55 Mentalista II: Rudá hrozba 4 [i] 01:45 Kriminálka Miami VIII: Blesk z čistého nebe [i] 02:25 Krok za krokem II 10, 11 [i] 03:15 Černá listina II: Tom Connolly č. 11 22 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Takže zrada? 96 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights III: Kameno-lávová masáž 8 [i] 06:55 Ben 10: Šílený závod [i] 07:25 M*A*S*H 206 [i] 08:15 M*A*S*H 207 [i] 08:50 M*A*S*H 208 [i] 09:25 Jake a tlusťoch I: Asi budu muset změnit plán 22 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Rapsodie v modrém 23 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Neobvyklí podezřelí 4 [i] 14:30 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 15:30 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: To bude výbuch! 62 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Berlínská mise: Loajalita ti účty nezaplatí 2 [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 01:50 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 04:20 Policie Hamburk IX: Neobvyklí podezřelí 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 113-114/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 11:05 Fatmagul 135/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 229-230 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 106 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 115-116/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 14/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 231-232 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 107 [i] 23:20 Priatelia [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Prípady pre Lauru 14/22 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 13 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:30 Ve sněžné pasti [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 14 [i] 11:15 Zoom In 2 15 [i] 11:25 Erasmus 2 [i] 13:35 Já jsem ty a ty jsi já