TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 FARMA [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:15 FARMA [i] 02:45 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Národný park Cévennes [i] 09:00 Otec Brown V.: Jakubova hviezda 1/15 [i] 10:05 Nash Bridges: Aloha Nash 10 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Pracovný výjazd 19 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Posledná dovolenka [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Regionálny park Luberon [i] 16:55 Otec Brown V.: Minotaurov labyrint 2/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Hon na líšku [i] 22:40 Zlato zo Scampie [i] 00:25 Nash Bridges: Aloha Nash 10 [i] 01:10 Zlato zo Scampie [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 06:35 Pod zelenou horičkou: Na drevo [i] 06:40 Pod zelenou horičkou: Capko doktorom [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Prasiatko z hliny [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 09:55 Spomíname na Pavla Mikulíka: Radosť žiť [i] 11:05 Poruba pod Vihorlatom [i] 11:30 Obedníček: Hlavičkove rozprávky [i] 11:35 Rusty [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Poltár [i] 12:35 Apokalypsa: Stalin [i] 13:30 Hovorte mi Altmann - Dva životy vojnového zločinca [i] 14:35 Moja diagnóza: Obličky z lásky darované [i] 15:00 Historická panoráma [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 16:20 Žena a srdce [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2017 - Kategória Obec a mesto [i] 17:20 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2017 - Kategória Spoločnosť, organizácia a zamestnávateľ [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Bračekovia mravčekovia [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Prasiatko z hliny [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Fidlibumove pokusy [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoký Baltik: Divoký Baltik - Lesy a planiny [i] 21:00 Ochudobnený urán - účinný zabijak [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Portréty finalistov Anasoft Litera [i] 23:00 Biela noc [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Noc v archíve: Bývam, bývaš, bývame [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 NAŠI II. 1 [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 3/3 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI III. 21,22 [i] 22:00 NAŠI II. 2 [i] 22:50 Profesionáli VII. 9/9 [i] 23:40 Drzá Jordan II. 11 [i] 00:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 15/15 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 18 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 12/12 [i] 10:20 PÁLI VÁM TO [i] 11:15 Drzá Jordan II. 11 [i] 12:35 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VI. 15 [i] 13:55 Simpsonovci VII. 19 [i] 14:25 Hviezdna brána: Atlantída 19 [i] 15:25 Najlepšie svetové videá III. 1/10 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 20,21 [i] 17:25 Stratené duše III. 9,10 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 16/16 [i] 20:35 Istá obeť [i] 22:25 Lovci väzňov 10,11 [i] 00:20 Prvé oddelenie II. [i] 00:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 12/12 [i] 02:10 Profesionáli VI. 16/16 [i] 02:45 Istá obeť [i] 04:10 Črepiny PLUS [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County IX. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal [i] 07:10 Rookie [i] 08:10 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 11:10 Rookie [i] 12:10 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 16:10 Rookie [i] 17:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 18:05 Prozíravost [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 21:00 Nezvěstná I. 8 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 22:50 Vražedná práva III. 13 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 5 [i] 00:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 01:30 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 02:15 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 03:00 Prozíravost [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (13. Řada): Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (3. Řada) 29 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Po našem 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (9. Řada): Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Velký závod 18 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 2 4 [i] 09:55 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (1. Řada) 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Parádní Bronco - 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Na pokraji 7 [i] 13:30 Extrémní stroje (2. Řada) 2 [i] 14:25 Extrémní stroje (2. Řada) 3 [i] 15:20 Extrémní stroje (2. Řada) 4 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Chevrolet Corvette Stingray 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Velký závod 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 20:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Fast Lane Auto Repair 9 [i] 21:00 Carspotting (1. Řada): Přežít Cyclone 4 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Nadšení Fordem z roku 1932 9 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Zmetci ve výrobě 10 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Pobřežní katastrofa 8 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Duch Zorra 9 [i] 01:50 Zotavovna podniků (1. Řada): Fast Lane Auto Repair 9 [i] 02:40 Carspotting (1. Řada): Přežít Cyclone 4 [i] 03:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Nadšení Fordem z roku 1932 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Lotus Elan 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Rozloučení s Hanniganem [i] 09:45 Párek [i] 10:00 Na rohu kousek od metra [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Jezevec [i] 14:40 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Rodinné šperky [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 2 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Šťastné údolí II 6/6 [i] 23:10 Columbo [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dokonalé mrakodrapy: Nová dominanta Londýna [i] 09:55 Údolím Kampu k Dunaji [i] 10:30 Dějiny světa: Věk drancování 5/8 [i] 11:20 Rozluštěné poklady: Busta královny [i] 12:10 Náš venkov: Dědečkové [i] 12:40 Putování za muzikou [i] 13:05 Folklorika: Lužičtí Srbové [i] 13:35 Tisíc let české myslivosti 9/9 [i] 14:00 Evropa dnes [i] 14:30 Život Muhammada 3/3 [i] 15:30 Klíč [i] 16:00 Český žurnál: Teorie rovnosti [i] 17:05 Sto divů světa 10/13 [i] 18:00 Příběhy 20. století: Ostravo má [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 19:15 Islandská peříčka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 21:00 Útěky na Kostariku: Spojeni se Zemí 1/3 [i] 21:55 Jak se fotí Praha [i] 22:25 Vládnoucí bratranci ve válce: Rozdělení rodu 1/2 [i] 23:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 00:25 Dům z karet II 9/13 [i] 01:15 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické rakety V2 [i] 02:00 Stopy, fakta, tajemství: Šuhaj nebyl sám [i] 02:30 Chcete je? [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 Tři životy trnky [i] 03:50 Postní meditace [i] 04:10 Žijeme s vírou [i] 04:35 Pološero - Za vlastní sexualitu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3352 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi dvěma muži 774 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 10 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Plaváček 95 [i] 14:00 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 15:00 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Blesk z čistého nebe [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3353 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mise nový domov [i] 21:40 Okresní přebor: Inseminátor 13 [i] 22:15 Okresní přebor: Derby 14 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Sesterské město 2.část 12 [i] 23:45 Vražedná čísla V: Kryj mě! 16 [i] 00:35 Mentalista II: Vykoupení 1 [i] 01:25 Mentalista II: Šarlatové písmeno 2 [i] 02:05 Kriminálka Miami VIII: Ozbrojené přepadení [i] 02:45 Krok za krokem II 9 [i] 03:20 Černá listina II: Karakurt č. 55 21 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Plaváček 95 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights III: Rytíř v muzeu 7 [i] 06:50 Ben 10: Zingo [i] 07:25 M*A*S*H 204 [i] 08:15 M*A*S*H 205 [i] 08:55 M*A*S*H 206 [i] 09:25 Jake a tlusťoch I: Jak dlouho už to trvá 21 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Asi budu muset změnit plán 22 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Mimo kontrolu 3 [i] 14:30 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 15:30 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Lepší než fénix 58 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Já, Kajínek: Setkání [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 01:55 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 04:25 Policie Hamburk IX: Mimo kontrolu 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 111-112/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 10:45 Fatmagul 134/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 227-228 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 105 [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 113-114/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 13/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 229-230 [i] 22:20 Láska na druhý pokus 2 106 [i] 23:20 Priatelia [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Prípady pre Lauru 13/22 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:40 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Rock ze střední [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 11 [i] 11:15 Zoom In 2 12 [i] 11:25 Ve sněžné pasti [i] 13:00 Vyhoď máti z vlaku [i] 14:30 Miloš Forman: Co tě nezabije…