TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:30 Rodinné prípady [i] 10:30 Susedské prípady [i] 11:30 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 FARMA [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:35 Kobra 11 [i] 01:40 FARMA [i] 02:45 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hranice [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Canal du Midi [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Interné záležitosti 9 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Všetci sme len ľudia 18 [i] 14:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Národný park Cévennes [i] 16:50 Otec Brown V.: Jakubova hviezda 1/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Biblia 2/5 [i] 21:55 Slovensko chutí [i] 22:30 Tajomstvo 4/4 [i] 23:15 Nash Bridges: Interné záležitosti 9 [i] 00:00 Biblia 2/5 [i] 01:30 Tajomstvo 4/4 [i] 02:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Šetríme si peniaze [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 09:55 Krvavé klinčeky [i] 10:40 Katarína Veľká 4/10 [i] 11:20 Ovčiari [i] 11:30 Obedníček: Hlavičkove rozprávky [i] 11:40 Rusty [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Poltár [i] 12:40 Teplička nad Váhom obec Žofie Bosniakovej [i] 13:05 Z Medzeva do Kanady [i] 13:45 Úžasné krajiny: Pohorie Švábska Jura [i] 14:25 VAT: Nákladné vozíky bez vodiča [i] 14:50 Maľované na dreve [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 16:20 Na rybách - Petrov zdar [i] 16:45 (Ne)celebrity: Rastislav Hároník [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2017 - Kategória Médiá [i] 17:20 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2017 - Kategória Osobnosť [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:35 Rusty [i] 18:40 Veselá farma [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Šetríme si peniaze [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa: Stalin [i] 21:00 Hovorte mi Altmann - Dva životy vojnového zločinca [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Náš svet: Gruzínsko [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i] 02:05 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 NAŠI I. 26 [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Profesionáli VII. 7,8 [i] 23:55 Drzá Jordan II. 10 [i] 00:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 14 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 16 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 11 [i] 10:10 PÁLI VÁM TO [i] 11:15 Drzá Jordan II. 10 [i] 12:35 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VI. 14 [i] 13:55 Simpsonovci VII. 17 [i] 14:25 Hviezdna brána: Atlantída 18 [i] 15:25 Najlepšie svetové videá II. 15/15 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 18,19 [i] 17:25 Stratené duše III. 7,8 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 15 [i] 20:35 Prenasledovaná doktorom 2 [i] 22:30 Lovci väzňov 8,9 [i] 00:25 Prvé oddelenie II. [i] 00:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 11 [i] 02:05 Profesionáli VI. 15 [i] 02:40 Lovci väzňov 8,9 [i] 04:05 Črepiny [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County IX. 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda II. 7 [i] 07:30 Rookie [i] 08:25 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 11:15 Rookie [i] 12:15 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 12 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 16:05 Rookie [i] 17:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 22:50 Hannibal I. 11 [i] 23:45 Medium [i] 00:40 Medium [i] 01:35 Hannibal I. 11 [i] 02:20 Tým Škorpion III. 5 [i] 03:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (13. Řada): Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (3. Řada) 28 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (9. Řada): Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Jen pro zvané 17 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada): Panama - část 1 3 [i] 09:55 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (1. Řada) 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Parádní Bronco - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Po našem 6 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejvyšší most na světě 4 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (2. Řada): Špičkový fotbalový stadion 5 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (2. Řada): Oasis Class Výletní lodě 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lucra LC470 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Jen pro zvané 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 7 [i] 21:00 Zábor půdy (1. Řada): Příprava půdy 1 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Sex, lži a Taj Mahal 8 [i] 23:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Střelba naslepo 3 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Moment pravdy 18 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 01:50 Zlatá horečka (8. Řada) 7 [i] 02:40 Zábor půdy (1. Řada): Příprava půdy 1 [i] 03:30 Zničená minulost (2. Řada): Sex, lži a Taj Mahal 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Triumph Stag 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Nashledanou u soudu, miláčku [i] 09:45 Zločin v obrazárně [i] 10:25 Jak napálit advokáta [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Byt je vykraden, maminko... [i] 14:45 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Rozloučení s Hanniganem [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:50 Případy detektiva Murdocha X [i] 22:35 Ve jménu vlasti V [i] 23:30 Profil zločinu V [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo publicisty Daniela Rause [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlet jako... v úkrytu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Zvířecí rodiče samoživitelé 1/3 [i] 09:50 Záchrana zvířecích sirotků 3/3 [i] 10:45 Království divočiny: Skotská vysočina [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:15 Terezské údolí [i] 12:45 Zapomenutí vůdci: Andrej Ždanov [i] 13:40 Stopy, fakta, tajemství: Šuhaj nebyl sám [i] 14:10 Život ve vzduchu: Petr a Vladimír 6/6 [i] 14:50 Nacisté na Středním východě [i] 15:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 16:45 Dějiny Hollywoodu 6/7 [i] 17:50 Tajuplný podzemní svět: Hory Železné a Zlaté 12/14 [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po ostrově Unguja [i] 19:20 Bohemia Incognita: Tetín [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické stíhačky z jeskyně [i] 20:50 Český žurnál: Teorie rovnosti [i] 22:00 Patrola 10/12 [i] 22:30 Letecké katastrofy: Nebeský [i] 23:15 Sestřička Jackie VI: Nancy Woodová 6/12 [i] 23:40 Obchody se životem a smrtí - prostituce [i] 00:25 Uchem jehly [i] 00:50 Pološero - Za vlastní sexualitu [i] 01:20 Z očí do očí [i] 01:50 Lidské osudy [i] 02:15 Lovecká sezóna [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:30 Buena vista Slovácká búda [i] 04:00 Třikrát za život [i] 04:25 Pro jednu generaci [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3351 [i] 09:50 Specialisté: Slepá svědkyně 23 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 9 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý občas zabloudí 94 [i] 14:00 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 15:00 Mentalista: Ve stopách Rudého Johna 23 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Ozbrojené přepadení [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3352 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi dvěma muži 774 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba XIII: Sesterské město 1.část [i] 23:35 Vražedná čísla V: Vinný-nevinný 15 [i] 00:25 Mentalista: Pokrevní bratři 22 [i] 01:15 Mentalista: Ve stopách Rudého Johna 23 [i] 01:55 Kriminálka Miami VIII: Zpátky v čase [i] 02:35 Krok za krokem II 8 [i] 03:15 Černá listina II: Quon Zhang č. 87 20 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý občas zabloudí 94 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights III: Nezmar v dole 6 [i] 06:55 Ben 10: Žádný nudný příběh [i] 07:30 M*A*S*H 202 [i] 08:15 M*A*S*H 203 [i] 08:55 M*A*S*H 204 [i] 09:25 Jake a tlusťoch I: Noční blues 20 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Jak dlouho už to trvá 21 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Boj o Lucinku 2 [i] 14:30 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 15:30 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Broněk v hodinkách! 61 [i] 21:35 Mordparta: Převýchova 3 [i] 22:50 TOP STAR magazín [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 01:55 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 04:25 Policie Hamburk IX: Boj o Lucinku 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 109-110/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 133/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 225-226 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 104 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 111-112/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 12/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 227-228 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 105 [i] 23:25 Priatelia [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Prípady pre Lauru 12/22 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:45 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 7 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:30 Opravdoví muži [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 11:35 Zoom In 2 8 [i] 11:45 Zoom In 2 9 [i] 11:55 Návštěva [i] 13:25 Rock ze střední [i] 15:15 Pojedeme k mori [i] 16:55 Vyhoď máti z vlaku [i] 18:25 Speciální jednotka [i] 20:15 Lovci stínů [i] 21:55 Agent bez minulosti [i] 00:05 Pan Pip