TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 12:00 Kobra 11 [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 01:00 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 02:50 Susedské prípady [i] 03:35 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Spolu to zvládneme [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku [i] 09:05 Otec Brown IV.: Hnev baróna Samdiho 10/10 [i] 10:00 Nash Bridges: Očitý svedok 8 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Prekročiť hranice 17 [i] 14:40 Test magazín: Detská mliečna výživa [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hranice [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Canal du Midi [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Jappeloup [i] 22:35 Reportéri [i] 23:10 DOKTOR MARTIN II.: Divina na beskydský spôsob 14/17 [i] 00:00 Nash Bridges: Očitý svedok 8 [i] 00:45 Jappeloup [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 V objatí živej prírody [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Malí otužilci [i] 07:25 Huňatí huncúti [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlicenty [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:15 Veľké preteky [i] 10:45 Katarína Veľká 3/10 [i] 11:30 Obedníček: Hlavičkove rozprávky [i] 11:40 Veselá farma [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Poltár [i] 12:35 Slovenské miniatúry: Bratislavské kostoly - dominanty histórie mesta [i] 12:50 Slovenské miniatúry: Stáročné skvosty stredného Spiša [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Generácia [i] 13:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:35 Park [i] 15:05 Na plné pecky [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 (Ne)celebrity: Jaroslav Stankovič [i] 17:20 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2017 - Kategória Mimovládna organizácia [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:40 Rusty [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlicenty [i] 18:55 Kniha džunglí II. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Obličky z lásky darované [i] 20:35 Silná zostava: Sme bohatá alebo chudobná krajina? [i] 21:25 VAT: Nákladné vozíky bez vodiča [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Anjeli slnka [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 NAŠI I. 25 [i] 14:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 1/3 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:00 Profesionáli VII. 6 [i] 23:50 Drzá Jordan II. 9 [i] 00:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Hoď svišťom II. 3 [i] 06:50 Simpsonovci XXIII. 2 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 10 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan II. 9 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli VI. 12 [i] 14:05 Simpsonovci XXVI. 22/22 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 17 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 14 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 16,17 [i] 17:30 Stratené duše III. 5,6 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 14 [i] 20:35 Creed [i] 23:25 OKTAGON MMA [i] 23:55 Pohyblivý terč [i] 02:00 Prvé oddelenie II. [i] 02:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 10 [i] 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 Hoď svišťom II. 3 [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County IX. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda II. 6 [i] 07:35 Rookie [i] 08:30 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 11:25 Rookie [i] 12:25 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 13:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 11 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 16:15 Rookie [i] 17:15 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 18:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 5 [i] 21:55 Ultraviolet I. 1 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 4 [i] 23:45 Profil zločinu VII. 10 [i] 00:55 Ultraviolet I. 1 [i] 01:50 Od soumraku do úsvitu III. 10 [i] 02:35 Strážce pořádku III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Výroba potravin USA (3. Řada): Těstoviny 26 [i] 05:40 Výroba potravin USA (3. Řada): Vůně kávy 1 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (9. Řada): Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Životní šance 16 [i] 09:05 Nutné k přežití (2. Řada): Sahara 2 - část 2 2 [i] 09:55 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (1. Řada) 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nabouraný Mustang 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Ginetta G41 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Životní šance 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 21:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Lovec a sběrač 2 [i] 22:00 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 23:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 4 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (1. Řada): Jižní Korea 7 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 01:50 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 02:40 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Lovec a sběrač 2 [i] 03:30 Zápasník (1. Řada): Bolest a strach 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): BMW 840 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kravské odcházení [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 Každý má svůj stín [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 První republika II: Díl dvanáctý 12/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, 0strava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na rohu kousek od metra [i] 14:50 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Nashledanou u soudu, miláčku [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Šťastné údolí II 5/6 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Po stopách hvězd [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Tisíc chutí ulice: Malajsie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Jižní Korea plná vzrušujících kontrastů [i] 09:55 Stalin versus Trockij, soudruzi na život a na smrt [i] 10:50 Koňský den po mongolsku [i] 11:25 Zrezivělá krása: Hradba na Labi [i] 11:55 Babylon [i] 12:20 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 12:40 Domov můj 5/6 [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1175/2379 [i] 13:50 Údolím Kampu k Dunaji [i] 14:20 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické rakety V2 [i] 15:45 Tisíc chutí ulice: Jordánsko [i] 16:35 Letecké katastrofy: Nebeský [i] 17:20 Nacisté na Středním východě [i] 18:15 Bedekr IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Emigrace kardiologa Poupy [i] 19:15 Příběhy 20. století: Ostravo má [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Věk drancování 5/8 [i] 21:00 Apokalypsa Stalin: Zrození démona [i] 21:55 Agrese [i] 23:35 Ďáblův advokát [i] 01:55 Bohemia Incognita: Bon Repos [i] 02:10 Queer: ChemSex po česku [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:05 Velcí malí zpěváci [i] 03:30 Za chovateli skotu na Vysočině [i] 03:50 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:20 Případ pro ombudsmana [i] 04:35 Loreta - místo setkávání a smíření [i] 04:55 Život Muhammada 2/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3350 [i] 09:45 Dáma a Král: Krvavá svatba 6 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem II 8 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Beznadějný případ 93 [i] 14:00 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 15:00 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 15:55 Kriminálka Miami VIII: Zpátky v čase [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3351 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Slepá svědkyně 23 [i] 21:20 Kriminálka Anděl IV: Boj o lodě 16 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Smutné Vánoce 11 [i] 23:40 Vražedná čísla V: Sběratel bot 14 [i] 00:30 Mentalista: Nitky ke zločinu 20 [i] 01:20 Mentalista: Tajemná žena 21 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:35 Černá listina II: Vanessa Cruzová č. 117 18 [i] 03:20 Černá listina II: Leonard Caul č. 62 19 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Beznadějný případ 93 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Nexo Knights III: Bouře nad kamenným lesem 5 [i] 06:55 Ben 10: Akvapark [i] 07:30 M*A*S*H 200 [i] 08:15 M*A*S*H 201 [i] 08:55 M*A*S*H 202 [i] 09:25 Jake a tlusťoch I: Neviňátko 19 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Noční blues 20 [i] 13:30 Policie Hamburk IX: Den na nic 1 [i] 14:30 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 15:30 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Princezna na hrášku 57 [i] 21:30 Hledá se táta a máma [i] 22:45 Polda II: Vyhazovy s.r.o. 8 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 01:55 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 04:25 Policie Hamburk IX: Den na nic 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 107-108/123 [i] 08:30 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 132/160 [i] 12:20 Domov na kľúč [i] 13:20 Katie Ffordová: Otcovia môjho syna [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 109-110/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Prípady pre Lauru 11/22 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 225-226 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 104 [i] 23:25 Priatelia [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Prípady pre Lauru 11/22 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:45 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 4 [i] 05:50 Zoom In 2 5 [i] 06:00 Zoom In 2 6 [i] 06:10 Dobrodružství Priscilly, královny pouště [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Opravdoví muži [i] 12:35 Skandál [i] 14:40 Za zavřenými dveřmi [i] 16:20 2 dny v Paříži