TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:45 Veľký zázrak [i] 09:00 Kučeravá Sue [i] 11:10 CHART SHOW [i] 13:20 Da Vinciho kód [i] 16:20 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Všetko alebo nič [i] 23:05 Román pre ženy [i] 01:15 Bláznivo zamilovaní [i] 03:15 Ako ukradnúť nevestu [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Rusty [i] 06:20 Kniha džunglí I. [i] 06:35 Ferdo Mravec [i] 07:00 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Obed [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Podivuhodná mamička 12/52 [i] 07:30 Martinka II.: Najkrajší deň 27/52 [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá: Veľké preteky - druhá časť [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:50 TvMiniUni [i] 09:15 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Veronika [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Divoké Francúzsko II. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Buď Bindi: Vitajte v NATO [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Johnnyho Waverlyho [i] 14:50 Hádaj, kto príde na večeru [i] 16:45 "Četnícke humoresky II.": "Bouřka" 10/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 "Vrchní, prchni!" [i] 21:55 Bedári [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Johnnyho Waverlyho [i] 00:55 O 5 minút 12 [i] 02:05 "Vrchní, prchni!" [i] 03:30 Divoké Francúzsko II. [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 My a naša príroda [i] 06:15 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Poltár [i] 06:25 Encyklopédia slovenských obcí: Stratená [i] 06:40 Extrémne v horách [i] 07:05 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Rajecké Teplice. [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:25 Test magazín: Detská mliečna výživa [i] 09:40 Noc nádejí [i] 12:10 Princezná v ježovej koži [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Herecké legendy: Mikuláš Huba [i] 14:15 Hedda Gablerová [i] 15:45 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 16:25 Hokej – Tipsport liga: HC Košice - MsHK Žilina [i] 18:45 Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien [i] 20:10 Katarína Veľká 3/10 [i] 20:50 Katarína Veľká 4/10 [i] 21:35 Muž, ktorý vedel priveľa [i] 23:30 Cabiriine noci [i] 01:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:40 Thor: Legendy Valhally [i] 08:25 Simpsonovci XXVI. 22/22 [i] 08:50 Rozprávková jazda 25 [i] 09:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 10:40 Čierny Blesk [i] 13:10 Deň po tom [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI 2 [i] 22:45 Pohyblivý terč [i] 00:55 Do hlbiny 2 [i] 02:55 NA CHALUPE [i] 03:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:30 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Skutočné paničky z Orange County IX. 5,6 [i] 06:40 Bordelári 12,13/13 [i] 08:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 10:05 "Jen ho nechte, ať se bojí" [i] 12:25 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 13:15 Superpolicajti z Miami [i] 15:20 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:30 Amerika má talent XII. 13,14 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 13 [i] 20:35 Ťažko zamilovaný [i] 22:55 Sajrajt sága [i] 00:40 Farmár hľadá ženu 12 [i] 02:10 Superpolicajti z Miami [i] 03:45 Profesionáli VI. 13 [i] 04:20 Bordelári 12 [i] 04:50 Skutočné paničky z Orange County IX. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vzpomínky III. 11 [i] 08:00 Vzpomínky III. 12 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 11:00 Tým Škorpion II. 15 [i] 12:00 Tým Škorpion II. 16 [i] 13:00 Bez hranic II. 6 [i] 14:05 Bez hranic II. 7 [i] 15:05 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 16:05 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 15 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 16 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 10 [i] 22:10 Myšlenky zločince: Za hranicemi I. 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 23:55 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 00:50 Profil zločinu VII. 10 [i] 02:00 Medium [i] 02:45 Medium [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Zlato z Beringova moře (6. Řada) 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada) 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (4. Řada): Šlápněte na to 3 [i] 08:10 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Itálie 6 [i] 09:05 Rebelové zamrzlého jezera (2. Řada): Za sedmero horami 3 [i] 09:55 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Obleva 3 [i] 10:50 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: podchlazení 3 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 12:35 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Utažská sbírka 5 [i] 13:00 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Ferrari 275 6 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Vítězná série 19 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 14:25 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 14:50 Kšefty a kola (1. Řada): Kšeftování s auty 2 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 16:15 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Tříkolka Morgan 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Ginetta G41 6 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Sibiř 3 [i] 19:00 Výroba potravin USA (3. Řada): Těstoviny 26 [i] 19:30 Výroba potravin USA (3. Řada): Vůně kávy 1 [i] 20:00 Králové divočiny (1. Řada): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 21:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 22:00 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Don 1 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 4 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 3 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 4 [i] 01:50 Králové divočiny (1. Řada): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 02:40 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Panama: Darienská šíje 6 [i] 03:30 Pátrání po Escobarových milionech (1. Řada): Don 1 [i] 04:20 Zlatá horečka (8. Řada) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Po stopách hvězd [i] 07:00 Černá sobota [i] 08:15 Úsměvy Jiřího Stivína [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vřesový trůn [i] 14:05 Začarovaná láska [i] 15:00 Jak napálit advokáta [i] 16:20 Byl jednou jeden dům: Bio Ilusion 2/5 [i] 17:30 Adventní koncert 2017 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Ohněstrůjce 15/39 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Pasti, pasti, pastičky [i] 00:15 Mladý Montalbano [i] 02:15 Bolkoviny [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:25 13. komnata Zoliho Šallaie [i] 03:50 Sváteční slovo publicisty Daniela Rause [i] 03:55 Hobby naší doby [i] 04:25 Bydlet jako... v úkrytu [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Domov můj 4/6 [i] 05:35 Boží dar - příběhy českých potravin 1/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé II [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1175/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: O tramvajích a kolejích [i] 09:35 Mírně skryté krásy Albánie [i] 09:55 Velká válka: Pád impéria [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo publicisty Daniela Rause [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:10 Domov můj 5/6 [i] 13:40 Na plovárně s Lukášem Jabůrkem [i] 14:05 Zapomenutí vůdci: Andrej Ždanov [i] 15:00 Postřehy odjinud [i] 15:05 Království divočiny: Skotská vysočina [i] 15:35 Na cestě po ostrově Unguja [i] 16:05 Rozluštěné poklady: Busta královny [i] 16:55 Národní klenoty [i] 17:20 Záchrana zvířecích sirotků 3/3 [i] 18:15 Příběhy 20. století: Ostravo má [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 5/10 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Samuraj [i] 21:50 Vatel [i] 23:35 Obchody se životem a smrtí - prostituce [i] 00:20 SS-GB: Hitler v Británii: Prohráli válku, nebo jen bitvu? 2/3 [i] 01:50 ...já po tobě chlebem [i] 02:15 Přísně tajné vraždy: Konec "Magistra Kelleyho" [i] 02:30 Limity jsme my [i] 03:00 Vyměnit dres za sutanu [i] 03:25 Srnčí hody [i] 03:45 Hranice bez hranic: Jedno město na [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Krásy evropského pobřeží: Mezi dvěma světy [i] 04:45 Tajuplný podzemní svět: Hory Železné a Zlaté 12/14 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Oggy a Škodíci V [i] 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 1 [i] 06:20 Milesova vesmírná dobrodružství 9 [i] 06:50 Kačeří příběhy 27, 28 [i] 07:45 Tučnáci z Madagaskaru III 5 [i] 08:05 Víkend [i] 09:05 Paní Zima [i] 10:20 G-Force [i] 12:00 Škola superhrdinů [i] 14:00 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 16:10 Metráček [i] 17:50 Postřižiny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Dáma a Král: Krvavá svatba 6 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:50 Nájemní vrazi [i] 00:25 Metráček [i] 01:50 Kriminálka Anděl IV: Skleník 15 [i] 02:50 Krok za krokem II 7 [i] 03:15 Volejte Novu [i] 04:05 Okresní přebor: Konvoj 11 [i] 04:30 Okresní přebor: Láska 12 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights III: Prohnilé štěstí 4 [i] 06:50 Ben 10: Recept na katastrofu [i] 07:10 M*A*S*H 199 [i] 07:40 M*A*S*H 200 [i] 08:10 Přírodní vesmír: Divoká voda: Smrtící hrozba i ráj 2 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Modrý kód: Nejsem ta pravá vrba 56 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 14:10 Máme rádi Česko [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 18:00 Zdeňkova akademie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Já, Kajínek: Setkání [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Chladnokrevný [i] 00:10 Hrdina kuchyně [i] 00:45 Přírodní vesmír: Divoká voda: Smrtící hrozba i ráj 2 [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 04:00 Máme rádi Česko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Smotánka [i] 06:15 Vianočný príbeh 2 [i] 08:25 Smotánka [i] 10:25 Hra o Niké [i] 11:35 Roztomilé mrchy VI. 17-18/20 [i] 13:50 Nečakané dedičstvo [i] 15:35 Rosamunde Pilcherová: Srdcia vo vetre [i] 17:35 Kučeravá Sue [i] 20:00 Beštia [i] 22:00 Striptíz [i] 00:25 Riskantné tajomstvá [i] 02:10 Striptíz [i] 04:00 Beštia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 05:50 Zoom In 2 1 [i] 06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:10 Zoom In 2 3 [i] 06:20 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Za zavřenými dveřmi [i] 12:45 Dobrodružství Priscilly, královny pouště [i] 14:30 Já jsem ty a ty jsi já [i] 16:05 Milý Johne [i] 18:00 Agent bez minulosti [i] 20:10 Speciální jednotka [i] 22:00 Symptom Pandorum [i] 23:50 Hannibal - Zrození [i] 01:50 W.E. [i] 03:40 Dům z písku a mlhy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Severská kombinace [i] 05:30 Skoky na lyžích [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Olympijské hry [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:45 Severská kombinace [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Biatlon [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 21:30 Snooker [i] 23:00 Olympijské hry [i] 23:30 Biatlon [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:15 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Současná architektura v Budapešti 1 20 [i] 05:30 Po vrcholcích Bakony, horolezectví pro každého [i] 06:00 Nejúspěšnější projekty 1 6 [i] 07:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 3 [i] 07:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 4 [i] 08:00 Zázračné lesy [i] 09:00 Děti divočiny [i] 10:00 Planeta mutantů 2 4 [i] 11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 1 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 1 4 [i] 13:00 Recepty na vítězství 1 4