TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:00 Klokan Jack [i] 09:50 Kredenc [i] 10:20 Teória veľkého tresku I. [i] 11:15 Teória veľkého tresku II. [i] 11:45 Veľký zázrak [i] 14:05 Klik [i] 16:15 Ako ukradnúť nevestu [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bod zlomu [i] 22:45 Nebezpečný cieľ [i] 00:50 Bod zlomu [i] 03:00 Klik [i] 04:35 Teória veľkého tresku I. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Myška Tilda [i] 06:30 Kniha džunglí I. [i] 06:40 Ferdo Mravec [i] 07:05 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Umývanie auta [i] 07:25 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Zradný poklad 11/52 [i] 07:40 Martinka II.: Šimon chce mať svaly 26/52 [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Veľké preteky - prvá časť [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Durrellovci 1/6 [i] 10:45 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: CATASTROFY & 0N0 [i] 11:10 Park [i] 11:45 On air [i] 12:15 Slovensko chutí [i] 12:50 Mediteránske rozprávky: Kus jazyka 3/3 [i] 13:35 Za mestskými múrmi: Spravodlivosť [i] 14:50 Bažanti idú do boja [i] 16:15 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Krakov [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Z lásky k mieru [i] 23:50 Bažanti idú do boja [i] 01:15 Z lásky k mieru [i] 02:45 Durrellovci 1/6 [i] 03:30 Park [i] 04:05 On air [i] 04:25 Mediteránske rozprávky: Kus jazyka 3/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Perla Zamaguria [i] 06:35 Hlavátka podunajská [i] 07:00 Autosalón [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Stratená [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Poltár [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Bývam, bývaš, bývame [i] 10:30 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Nová nádej pri problémoch s močením [i] 11:50 VAT: Pick-by systém [i] 12:15 Nové technológie: Teória otvorených dverí [i] 12:40 Kvarteto [i] 13:05 Európa v obrazoch [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:30 Test magazín: Detská mliečna výživa [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina [i] 17:15 Magazín Ligy majstrov [i] 17:40 Divoký muž - príbeh Philippa Ribiéra [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:40 Rusty [i] 18:45 Veselá farma [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mandľové smajlismoothie [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Roberta Dornhelma [i] 20:35 Boxer a smrť [i] 22:20 Gomora II. [i] 23:15 Gomora II. [i] 00:00 Zbohom, súdruhovia: Prebudenie 1988 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 Pes menom Hubert [i] 08:00 Rozprávková jazda 22 [i] 08:25 Simpsonovci VII. 14,15 [i] 09:20 Rozprávková jazda 23,24 [i] 10:15 NAŠI I. [i] 10:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:35 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADÍME [i] 13:15 Chodiaca katastrofa [i] 15:20 Zase ona! [i] 17:30 NAŠI III. 19,20 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Creed [i] 23:40 Kameňák 3 [i] 02:00 Chodiaca katastrofa [i] 03:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Prvé oddelenie II. [i] 05:55 Skutočné paničky z Orange County IX. 4,5 [i] 07:25 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADIME [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 12 [i] 13:10 Dodsonova cesta [i] 15:15 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 16:25 Fakty a fikcie 8 [i] 17:25 "Jen ho nechte, ať se bojí" [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 13 [i] 20:35 Čierny Blesk [i] 22:50 Divoká noc [i] 01:00 KINOSÁLA [i] 01:10 Dodsonova cesta [i] 03:00 Kvety vojny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 08:00 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 09:00 Vzpomínky III. 11 [i] 10:00 Vzpomínky III. 12 [i] 11:00 Medium [i] 12:00 Medium [i] 13:00 Tým Škorpion II. 15 [i] 14:00 Tým Škorpion II. 16 [i] 15:00 Bez hranic II. 6 [i] 16:05 Bez hranic II. 7 [i] 17:05 Medium [i] 18:05 Medium [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 12 [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 16 [i] 23:40 Vzpomínky III. 11 [i] 00:35 Vzpomínky III. 12 [i] 01:30 Bez hranic II. 6 [i] 02:25 Bez hranic II. 7 [i] 03:15 Zkušební jízda II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (13. Řada): Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (3. Řada) 27 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Krávy útočí 10 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 10:20 Kšefty a kola (1. Řada): Kšeftování s auty 2 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Neodolatelný Stutz 1 [i] 11:40 Lovci odpadu (9. Řada) 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Ledový nápor 9 [i] 14:25 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 16:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Přečkání bouřky 4 [i] 17:10 Ďáblův kaňon (1. Řada): Chřadnutí 3 [i] 18:05 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 3 [i] 19:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada) 1 [i] 20:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Naprostá ochrana 2 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Střelba naslepo 3 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Mapa pokladů z vesmíru 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vládci vesmíru 8 [i] 01:50 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Naprostá ochrana 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Střelba naslepo 3 [i] 03:30 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 04:20 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Mapa pokladů z vesmíru 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Honza a Růžová panenka [i] 07:45 Taková normální rodinka: Ženich pro tetičku 5/8 [i] 08:40 Otec Brown V [i] 09:25 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sedmipírek [i] 14:10 Plaváček [i] 15:25 Byla jsem na světě [i] 16:20 Černá sobota [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:15 Ukradli torzo Jupitera [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Chobotnička [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:45 Sama doma [i] 04:15 Žiješ jenom 2x [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Hurikan šanci nedostal [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Dědečkové [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Lužičtí Srbové [i] 10:25 Počesku [i] 10:35 Terezské údolí [i] 11:05 Tajuplný podzemní svět: Hory Železné a Zlaté 12/14 [i] 11:30 Letecké katastrofy: Nebeský [i] 12:15 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické rakety V2 [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Ragnarök - Tajemství Vikingů [i] 15:05 Dokonalé mrakodrapy: Nová dominanta Londýna [i] 16:00 Bedekr IV. [i] 16:30 Kamera na cestách: Jižní Korea plná vzrušujících kontrastů [i] 17:25 Zázračná planeta: Zákon zachování rodu: Zvířecí rodiče samoživitelé 1/3 [i] 18:15 Rodiče napořád: Jiřina 4/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 19:00 Zrezivělá krása: Čistírna sira [i] 19:30 Zašlapané projekty: Hurikan šanci nedostal [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 SS-GB: Hitler v Británii: Prohráli válku, nebo jen bitvu? 2/3 [i] 21:40 Ďáblův advokát [i] 00:00 Únos [i] 01:40 Český žurnál: Děti státu [i] 02:35 Trest za výjimečnost? [i] 03:05 Kam kráčí naše myslivost? [i] 03:30 Mrtvé studny [i] 03:50 Hranice bez hranic: Trojmezí na východě [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Oggy a Škodíci V [i] 06:00 Robot a příšerka 26 [i] 06:30 Milesova vesmírná dobrodružství 8 [i] 06:55 Kačeří příběhy 25, 26 [i] 07:50 Tučnáci z Madagaskaru III 4 [i] 08:10 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Výměna manželek V [i] 15:15 Co s láskou [i] 17:30 50 x a stále poprvé [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Český slavík Mattoni 2017 [i] 22:35 3 dny na zabití [i] 00:45 Těsně vedle [i] 03:05 Černá listina II: Iniciativa Dlouhověkost č. 97 17 [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Prásk [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights III: Trocha rezu 2 [i] 06:50 Nexo Knights III: Hora Thunderstrox 3 [i] 07:20 Ben 10: Pára, pohon světa [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:10 M*A*S*H 198 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:50 Motorsport [i] 10:20 Prima Partička [i] 11:20 Modrý kód: Vše pro lásku 55 [i] 12:40 Mordparta: Samota 2 [i] 14:05 Hrdina kuchyně [i] 14:40 Ten svetr si nesvlíkej [i] 16:20 Pohádky pro Emu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda II: Vyhazovy s.r.o. 8 [i] 21:25 Cesta smrti [i] 23:35 Rychlá akce [i] 01:30 Vendeta [i] 03:35 Rychlá akce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 08:25 Smotánka [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Roztomilé mrchy VI. 14-16/20 [i] 14:55 Bolesti slávnych VI. 13/13 [i] 15:55 Barbara Woodová: Čas snov 1-2/2 [i] 20:00 Katie Ffordová: Otcovia môjho syna [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: S láskou v srdci [i] 00:00 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 02:05 Barbara Woodová: Čas snov 1-2/2 [i] 04:55 Sherlock a Watsonová II. 20/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Zoom In 2 26 [i] 06:20 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 1 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Špinaví, prohnilí lumpové [i] 12:55 Pojedeme k mori [i] 14:35 Dvě tváře lásky [i] 16:35 Skandál [i] 18:35 Po přečtení spalte [i] 20:15 3:10 Vlak do Yumy [i] 22:25 Klan létajících dýk [i] 00:30 Symptom Pandorum [i] 02:10 Kočovníci smrti [i] 03:40 Richard III [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Běžecké lyžování [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Snooker