TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Kobra 11 [i] 14:15 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:45 Kobra 11 [i] 01:50 FARMA [i] 02:35 Susedské prípady [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nová priateľka [i] 07:20 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Balené čerstvé šaláty [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Stamps, Pevnosť Smith, USA [i] 09:05 Otec Brown IV.: Zmŕtvychvstanie 8/10 [i] 10:00 Nash Bridges: Vrhač oštepu 6 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Iný kraj, iný mrav 15 [i] 14:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Vina [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Belle-Ile-en Mer [i] 16:55 Otec Brown IV.: Otcove hriechy 9/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Súmrak bossov: Devín banka: Trójsky kôň v krvavom tuneli 9/12 [i] 22:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Čubirková [i] 22:35 Ray Donovan II.: Sunny 8/12 [i] 23:25 Nash Bridges: Vrhač oštepu 6 [i] 00:10 Súmrak bossov: Devín banka: Trójsky kôň v krvavom tuneli 9/12 [i] 00:40 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Čubirková [i] 01:05 Ray Donovan II.: Sunny 8/12 [i] 01:50 Autosalón [i] 02:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Vina [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 06:35 Pod zelenou horičkou: Nehoda [i] 06:45 Pod zelenou horičkou: Súdok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Phone [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Mário, zapískaj ...! [i] 11:15 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Hlavičkove rozprávky [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovenské miniatúry: Bratislavské oppidum Keltov [i] 12:45 Divoký Baltik: Pobrežie [i] 13:30 Dokážeme zastaviť Alzheimerovu chorobu ? [i] 14:35 Umenie [i] 15:05 Kinorama [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 16:25 Test magazín: Balzamy na pery [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Liptovská Osada [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:40 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Phone [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Fidlibumove pokusy [i] 19:15 Ferdo Mravec [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Slovenskí archeológovia: Dedičstvo starých Mayov [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Národnostné správy [i] 00:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 SILNÉ REČI 8 [i] 23:35 Drzá Jordan II. 7 [i] 00:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 11 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 10 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 8 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 7 [i] 12:10 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli VI. 10 [i] 14:00 Simpsonovci VII. 11 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 15 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 12 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 12,13 [i] 17:30 Stratené duše III. 3,4 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 11 [i] 20:35 Zase ona! [i] 22:50 Walking Dead VII. 3,4 [i] 01:00 Prvé oddelenie II. [i] 01:30 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 8 [i] 02:25 Profesionáli VI. 11 [i] 02:55 Walking Dead VII. 3,4 [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County IX. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda II. 4 [i] 07:40 Království III. 17 [i] 08:35 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 11:30 Království III. 17 [i] 12:25 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 13:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 9 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 16:15 Království III. 18 [i] 17:15 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 18:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 16 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 12 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 15 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 16 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 12 [i] 02:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 03:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (13. Řada): Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (9. Řada): Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Co si Wayne přeje 14 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Skotsko 15 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Filipíny 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Apache/cesta k chopperu živě - 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 13:30 Zlatá horečka (7. Řada): Neprozkoumané vody 6 [i] 14:25 Zlatá horečka (7. Řada): Hřbitov ve vodě 7 [i] 15:20 Zlatá horečka (7. Řada): Obří říční člun a velitel 8 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Bugatti Veyron 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Co si Wayne přeje 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 11 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 12 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 13 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (3. Řada): Mistři tvořivosti 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada ve vnitrozemí 5 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 11 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 12 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Ford Sierra Cosworth 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Strasti Jessicy Fletcherové [i] 09:45 Věštkyně [i] 10:20 Baron Prášil [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Kdo s koho [i] 14:45 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Smrtelné nedorozumění [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání s hvězdou: Vilma Cibulková [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Šťastné údolí II 5/6 [i] 23:20 Taggart [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:20 Objektiv [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Jitky Sedláčkové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 4/10 [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se fotí Barcelona [i] 09:25 Muzeum vojenských uniforem [i] 09:40 Tisíc chutí ulice: Malajsie [i] 10:25 1917: Jak se dělá revoluce [i] 11:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 12:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 14:05 Chcete je? [i] 14:15 Život Muhammada 2/3 [i] 15:10 Zapomenutí vůdci: Semjon Buďonnyj [i] 16:05 Hádanky domů života II: Ivančice [i] 16:30 Rodiče napořád: Nedbalovi 3/6 [i] 17:00 Boží dar - příběhy českých potravin 1/6 [i] 17:20 Stalin versus Trockij, soudruzi na život a na smrt [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Bohemia Incognita: Bon Repos [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa: Benátky, Džhópur, Miami, Taxco, Notre Dame, Volubilis a Dela Mekongu 10/13 [i] 21:00 Bedekr IV. [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Pološero - Za vlastní sexualitu [i] 22:30 Hra o jablko [i] 00:00 Queer: ChemSex po česku [i] 00:30 Sestřička Jackie VI: Rag & Bone 5/12 [i] 00:55 Bohemia Incognita: Zubrnice [i] 01:15 Náš venkov: Kristián Přeštický [i] 01:40 Divočina bez hranic: Tatrzański [i] 02:10 Máme rádi zvířata... [i] 02:35 Přísně tajné vraždy: Smrt převaděče [i] 02:50 Ghetto jako systém [i] 03:15 Hrozen [i] 03:45 Richard [i] 04:00 Divnopis [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3348 [i] 09:45 Mise nový domov [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem II 6 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Berte mě vážně 91 [i] 14:05 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 15:00 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Rozpuštěný 24 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3349 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdy ti neodpustím 773 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 S.W.A.T.: Pod palbou [i] 23:55 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 00:45 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 01:30 Kriminálka Miami VII: Rozpuštěný 24 [i] 02:15 Krok za krokem II 5, 6 [i] 03:15 Černá listina II: Major č. 75 15 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Berte mě vážně 91 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights III 1 [i] 06:55 Ben 10: Světla ramp, temnota srdcí [i] 07:25 M*A*S*H 194 [i] 08:15 M*A*S*H 195 [i] 08:50 M*A*S*H 196 [i] 09:25 Jake a tlusťoch I: Buďte na mě hodná 17 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Kdy tě zas uvidím 18 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Narušitelé večírků 29 [i] 14:30 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 15:30 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Nečekaný polibek 60 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Berlínská mise 1 [i] 23:50 Policie v akci [i] 00:45 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 01:50 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 04:20 Policie Hamburk VII: Narušitelé večírků 29 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 103-104/123 [i] 08:25 Smotánka [i] 09:45 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 130/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 221-222 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 102 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 105-106/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 9/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 223-224 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 103 [i] 23:20 Priatelia [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Prípady pre Lauru 9/22 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:40 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 13 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:30 Semtex blues [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 11:35 Největší příběh všech dob