TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 FARMA [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:15 FARMA [i] 02:45 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návod na vzťah [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Saldanha, Mys Dobrej nádeje, Južná Afrika [i] 09:05 Otec Brown IV.: Nezvestný 7/10 [i] 10:00 Nash Bridges: Naháňanie sukien 5 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Otrasy - a nie kolísanie 14 [i] 14:40 Jazdi hlavou: Jazda v zime [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nová priateľka [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Stamps, Pevnosť Smith, USA [i] 16:55 Otec Brown IV.: Zmŕtvychvstanie 8/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov: Juventus Turín - FC Barcelona [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:15 Nash Bridges: Naháňanie sukien 5 [i] 01:00 Murdochove záhady: Tichá voda [i] 01:45 Murdochove záhady: Detská hra [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Mrazom spútaná, snehom prikrytá... [i] 06:35 Pod zelenou horičkou: Nový sused [i] 06:40 Pod zelenou horičkou: Športový deň [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Nie je signál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Čo dievčatká nevedia [i] 11:20 Stretnúť človeka: Štefan Nosáľ [i] 11:30 Obedníček: Hlavičkove rozprávky [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Rožňava [i] 12:35 Apokalypsa: Stalin 2/3 [i] 13:30 Bez domova [i] 14:35 Moja diagnóza: Nová nádej pri problémoch s močením [i] 15:00 Jozef Kútnik - Šmálov [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Úžasné pôrody zvieratiek [i] 16:35 Správy- Hírek [i] 16:45 Ahoj Slovensko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Basketbal - Good Angels Košice [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoký Baltik: Pobrežie [i] 21:00 Dokážeme zastaviť Alzheimerovu chorobu ? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Festivaly 2016: ARS POETICA [i] 23:10 Portréty finalistov Anasoft Litera [i] 23:15 Kinorama [i] 23:45 Retro noviny [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI III. 19,20 [i] 22:15 SUPER KARAOKE [i] 23:00 Profesionáli VII. 5 [i] 23:50 Drzá Jordan II. 6 [i] 00:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 10 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 8 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 7 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 6 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli VI. 9 [i] 14:00 Simpsonovci VII. 9 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 14 [i] 15:25 Najlepšie svetové videá II. 11 [i] 16:25 Simpsonovci VII. 10,11 [i] 17:25 Stratené duše III. 1,2/18 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 10 [i] 20:35 Paralelné svety [i] 22:50 Temný Kraj: Zjavenie 11,12/12 [i] 01:45 Prvé oddelenie [i] 02:05 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 7 [i] 03:00 Profesionáli VI. 10 [i] 03:35 Temný Kraj: Zjavenie 12/12 [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County IX. 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Zkušební jízda II. 3 [i] 07:45 Království III. 16 [i] 08:40 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 11:35 Království III. 16 [i] 12:30 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 13:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 8 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 16:20 Království III. 17 [i] 17:15 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 18:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 21:00 Nezvěstná I. 7 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 22:50 Vražedná práva III. 12 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 3 [i] 00:40 Tým Škorpion III. 4 [i] 01:35 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 02:20 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 03:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Motory pro motocykly 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Záhadný nález 13 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Island 14 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Patagonie 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Apache/cesta k chopperu živě - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 2 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 13:30 Extrémní stroje (1. Řada): Antonov, kolos a mořská příšera 7 [i] 14:25 Extrémní stroje (1. Řada): Gemini, Black Marlin, Viper 8 [i] 15:20 Extrémní stroje (2. Řada) 1 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Caterham Seven 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Záhadný nález 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 20:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Slop Shop 8 [i] 21:00 Carspotting (1. Řada) 3 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 8 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Všude kolem uličníci 9 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Skrz naskrz 7 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhada v troskách 4 [i] 01:50 Zotavovna podniků (1. Řada): Slop Shop 8 [i] 02:40 Carspotting (1. Řada) 3 [i] 03:30 Odpadlická autodílna (2. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (7. Řada): Jensen Interceptor 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Schůzka na Sicílii [i] 09:45 Cizí lidé [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Každý má svůj stín [i] 14:45 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Strasti Jessicy Fletcherové [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Sanitka 2 13/13 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Columbo [i] 23:55 Kriminalista [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo salesiána Františka Bezděka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Starobylé Tunisko [i] 09:55 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 10:25 Dějiny světa: Ke světlu 4/8 [i] 11:20 České hlavičky 2017 [i] 12:20 Náš venkov: Kristián Přeštický [i] 12:45 Putování za muzikou [i] 13:15 Folklorika: Krvavá brána Moravy [i] 13:40 Tisíc let české myslivosti 8/9 [i] 14:10 Evropa dnes [i] 14:40 Život Muhammada 2/3 [i] 15:35 Televizní klub neslyšících [i] 16:05 Český žurnál: Děti státu [i] 17:05 Sto divů světa: Socha svobody, Pompeje, Zámek 9/13 [i] 18:00 Příběhy 20. století: Veksláci [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - dech života [i] 19:15 Pološero - Posudky na prodej? [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jižní Korea plná vzrušujících kontrastů [i] 21:00 Na cestě po ostrově Unguja [i] 21:30 Jak se fotí Barcelona [i] 22:00 Život ve vzduchu: Petr a Vladimír 6/6 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Dům z karet II 8/13 [i] 00:25 Válečné projekty Třetí říše: Nacistický atlantický val [i] 01:10 Stopy, fakta, tajemství: Řidič vozu smrti [i] 01:40 Chcete je? [i] 01:45 Divočina bez hranic: Nationalpark [i] 02:15 Co slyší, kdo neslyší [i] 02:40 Přísně tajné vraždy: Kulka místo svobody [i] 02:55 Hra o život [i] 03:20 Paprsky [i] 03:45 Jak se žije v podhradí [i] 04:00 Divnopis [i] 04:05 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3347 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Pěkná divočina 772 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem II 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemám nikoho jinýho 90 [i] 14:05 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 15:00 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Vedlejší ztráty 23 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3348 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mise nový domov [i] 21:35 Okresní přebor: Konvoj 11 [i] 22:10 Okresní přebor: Láska 12 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Billy a kluk 10 [i] 23:40 Vražedná čísla V: Nesnáze v Malé Číně 13 [i] 00:30 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 01:20 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 02:00 Kriminálka Miami VII: Vedlejší ztráty 23 [i] 02:40 Krok za krokem II 4 [i] 03:15 Černá listina II: T. Earl King VI č. 94 14 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemám nikoho jinýho 90 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VII: Ztraceni v čase 10 [i] 06:50 Ben 10: Ššš! [i] 07:20 M*A*S*H 192 [i] 08:10 M*A*S*H 193 [i] 08:45 M*A*S*H 194 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Nikdo neví, co je to láska 16 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Buďte na mě hodná 17 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Zdání klame 28 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 15:30 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Nejsem ta pravá vrba 56 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Já, Kajínek: Vězení [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 01:55 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 04:30 Policie Hamburk VII: Zdání klame 28 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 101-102/123 [i] 08:25 Smotánka [i] 09:50 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 129/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 219-220 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 101 [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 103-104/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 8/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 221-222 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 102 [i] 23:20 Priatelia [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Prípady pre Lauru 8/22 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:45 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 18 [i] 05:50 Zoom In 2 19 [i] 06:00 Zoom In 2 20 [i] 06:10 Smrtící andílci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:10 Asterix: Sídliště bohů [i] 13:40 Semtex blues [i] 15:15 Vzpoura strojů [i] 17:00 Omega Doom [i] 18:25 Šedá zóna [i] 20:15 Kontrakt [i] 21:55 Skříňka [i] 23:50 Riddick [i] 02:00 Lesní duch [i] 03:25 Kontrakt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Fotbal [i] 05:45 Krasobruslení