TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:45 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 [i] 01:40 FARMA [i] 02:45 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: La Manga, Peniscola, Španielsko [i] 09:05 Neskoro večer [i] 10:05 Nash Bridges: Nočný vlak 4 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Šesťdesiatka 13 [i] 14:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návod na vzťah [i] 15:15 Jazdi hlavou: Telefonovanie [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Saldanha, Mys Dobrej nádeje, Južná Afrika [i] 17:00 Otec Brown IV.: Nezvestný 7/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Biblia 1/5 [i] 21:55 Slovensko chutí [i] 22:30 Tajomstvo 3/4 [i] 23:15 Nash Bridges: Nočný vlak 4 [i] 00:00 Biblia 1/5 [i] 01:25 Tajomstvo 3/4 [i] 02:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návod na vzťah [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Argentína [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Dávne spôsoby dorozumievania [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Smäd [i] 10:30 Katarína Veľká 2/10 [i] 11:30 Táraninky: Televízia [i] 11:40 Obedníček: Hlavičkove rozprávky [i] 11:50 Myška Tilda [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Rožňava [i] 12:35 Elena Maróthy-Šoltésová [i] 13:05 Úžasné krajiny: Sintra [i] 13:35 Úžasné krajiny: Connemara [i] 14:00 Úžasné krajiny: Alpujarras [i] 14:35 VAT: Pick-by systém [i] 15:05 Televízia za dverami: Konkurencia slnku [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Dvere do televízie [i] 16:25 HiSTORY [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Nová Baňa [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:40 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Dávne spôsoby dorozumievania [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa: Stalin 2/3 [i] 21:00 Bez domova [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Náš svet: Kambodža [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Profesionáli VII. 3,4 [i] 00:00 Drzá Jordan II. 5 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Skutočné paničky z Orange County IX. 1/21 [i] 06:05 Najlepšie svetové videá II. 9 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 6 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 6 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan II. 5 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli VI. 8 [i] 14:00 Simpsonovci VII. 7 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 13 [i] 15:25 Najlepšie svetové videá II. 10 [i] 16:25 Simpsonovci VII. 8,9 [i] 17:25 Stratené duše II. 21,22/22 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 9 [i] 20:35 Prenasledovaná doktorom [i] 22:30 Lovci väzňov 7,8 [i] 00:25 Karma je sviňa II. 7,8/8 [i] 01:30 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 6 [i] 02:20 Profesionáli VI. 9 [i] 03:00 Lovci väzňov 7,8 [i] 04:20 Prvé oddelenie [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County IX. 1,2/21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda II. 2 [i] 07:35 Království III. 15 [i] 08:30 Výkupné I. 13 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 11:20 Království III. 15 [i] 12:15 Výkupné I. 13 [i] 13:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 7 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 16:15 Království III. 16 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 8 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 22:50 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 23:45 Medium [i] 00:40 Medium [i] 01:35 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 02:20 Tým Škorpion III. 4 [i] 03:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Eskalátory 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Kritický bod 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Mexiko 13 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Namibie 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejvýkonnější přehrada na světě 1 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejdelší tunel na světě 2 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (2. Řada): Raketa na Mars 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Pagani Huayra 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 6 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 6 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i] 23:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Malování pomocí výbušnin - druhé vydání 2 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Sklízej, co jsi zasel 17 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracený poklad Velkého kaňonu 3 [i] 01:50 Zlatá horečka (8. Řada) 6 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada) 6 [i] 03:30 Zničená minulost (2. Řada): Duchové Stonehenge 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): BMW M3 - část 1 19 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): BMW M3 - část 2 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách hvězd [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Čínský drak [i] 09:50 Maskovaná milenka [i] 11:15 Po stopách hvězd [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Zločin v obrazárně [i] 14:40 Šance [i] 15:50 To je vražda, napsala VI: Schůzka na Sicílii [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:35 Hercule Poirot [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Ve jménu vlasti V [i] 23:20 Profil zločinu V [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlet jako... Velký Gatsby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nález století [i] 09:40 Kubánské umění žít [i] 10:00 Záchrana zvířecích sirotků 2/3 [i] 10:50 Království divočiny: Rudý střed [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Pološero - Posudky na prodej? [i] 12:45 Zapomenutí vůdci: Semjon Buďonnyj [i] 13:40 Stopy, fakta, tajemství: Řidič vozu smrti [i] 14:10 Život ve vzduchu: Judita a Viktor 5/6 [i] 14:50 1917: Jak se dělá revoluce [i] 15:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 1/2 [i] 16:45 Dějiny Hollywoodu: Válečníci a mírotvorci, 1941-1950 5/7 [i] 17:50 Tajuplný podzemní svět: Kolem Býčí skály 11/14 [i] 18:15 Národní klenoty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po chorvatském ostrově [i] 19:20 Bohemia Incognita: Zubrnice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká válka: Pád impéria [i] 21:00 Český žurnál: Děti státu [i] 22:05 Patrola 9/12 [i] 22:30 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 23:15 Sestřička Jackie VI: Rag & Bone 5/12 [i] 23:45 Obchody se životem a smrtí - adopce [i] 00:25 Uchem jehly [i] 00:55 Cirkus Havel [i] 01:50 Přísně tajné vraždy: Léčka [i] 02:05 Občan Aristokrat [i] 02:35 Černý hobbymarket [i] 03:00 Tři v jednom: Dunaj - Odra - Labe [i] 03:15 Divočina bez hranic: Magurski Park [i] 03:45 Za prací na konečnou [i] 04:00 Bratr Ondrejko [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3346 [i] 09:55 Specialisté: Nehoda 22 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem II 4 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mayday 89 [i] 14:05 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 15:00 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Smrt v cíli 22 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3347 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pěkná divočina 772 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Temná hodina 9 [i] 23:25 Vražedná čísla V: Podfuk 12 [i] 00:20 Mentalista: Rudé běsnění 12 [i] 01:05 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 01:45 Kriminálka Miami VII: Smrt v cíli 22 [i] 02:25 Krok za krokem II 3 [i] 03:20 Černá listina II: Lovec jelenů č. 93 13 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Mayday 89 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago VII: Z ohně rovnou do vroucího moře 9 [i] 06:50 Ben 10: Vodní filtr [i] 07:25 M*A*S*H 190 [i] 08:10 M*A*S*H 191 [i] 08:50 M*A*S*H 192 [i] 09:25 Jake a tlusťoch I: Ale pro mě ne 15 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Nikdo neví, co je to láska 16 [i] 13:33 Policie Hamburk VII: Tvrdí chlapi 27 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Velké usmiřování! 59 [i] 21:35 Mordparta: Samota 2 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 00:05 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 02:05 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 04:35 Policie Hamburk VII: Tvrdí chlapi 27 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 99-100/123 [i] 08:25 Smotánka [i] 09:45 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 128/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 217-218 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 100 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 101-102/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 7/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 219-220 [i] 22:20 Láska na druhý pokus 2 101 [i] 23:20 Upírske denníky V. 22/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru 7/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:45 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 15 [i] 06:10 Zoom In 2 16 [i] 06:20 Vzpoura strojů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Zoom In 2 17 [i] 11:45 Napříč časem [i] 13:25 Asterix: Sídliště bohů [i] 14:50 Černý orel [i] 16:30 Výtah smrti