TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 01:00 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 02:30 FARMA [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko v obrazoch [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozvod [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Divoké Francúzsko I. [i] 09:20 Svet v obrazoch [i] 09:45 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Balené čerstvé šaláty [i] 10:05 Nash Bridges: Vlámačky 3 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Rozmaznaj dieťa 12 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamička [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: La Manga, Peniscola, Španielsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Nebezpečná korisť [i] 22:10 Reportéri [i] 22:45 DOKTOR MARTIN II.: V kurníku 13/17 [i] 23:40 Nash Bridges: Vlámačky 3 [i] 00:25 Nebezpečná korisť [i] 02:05 Reportéri [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:10 Občan za dverami [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Život a krása našich hôr [i] 06:35 Kto býva v húštinách: Šťastný let [i] 06:45 Kto býva v húštinách: Pruhovaná rozprávka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Na čo sú dobré pazúriky [i] 07:25 Stolička [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícka nuda [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Balené čerstvé šaláty [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Polícia [i] 10:15 Vráťte mi školné [i] 10:30 Katarína Veľká 1/10 [i] 11:30 Obedníček: Hlavičkove rozprávky [i] 11:35 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Rožňava [i] 12:35 O sile miesta a modlitby [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Generácia [i] 13:50 Cesta [i] 14:30 Park [i] 15:00 Stratený syn Slovenska [i] 15:30 Pieseň pre mamu [i] 16:00 Cirkusy sveta: Argentína [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Horná Lehota [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícka nuda [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Nová nádej pri problémoch s močením [i] 20:35 Silná zostava: Alkohol, naša láska [i] 21:30 VAT: Pick-by systém [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Buenos Aires 1977. Kronika jedného úteku. [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:00 Profesionáli VII. 2 [i] 23:55 Drzá Jordan II. 4 [i] 00:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Hoď svišťom II. [i] 06:50 Simpsonovci X. 23/23 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 5 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 4 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli VI. 6 [i] 14:00 Simpsonovci XXVI. 21 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 12 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 9 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 6,7 [i] 17:30 Stratené duše II. 19,20 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 8 [i] 20:35 Krvavé diamanty [i] 22:25 OKTAGON MMA [i] 23:00 13 [i] 01:05 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 5 [i] 02:05 Profesionáli VI. 8 [i] 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 PÁLI VÁM TO [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County VIII. 23/23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda II. 1 [i] 07:35 Království III. 14 [i] 08:30 Výkupné I. 12 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 11:25 Království III. 14 [i] 12:20 Výkupné I. 12 [i] 13:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 6 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 16:10 Království III. 15 [i] 17:05 Výkupné I. 13 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 3 [i] 21:55 Tým Škorpion III. 4 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 3 [i] 23:45 Profil zločinu VII. 8 [i] 00:55 Profil zločinu VII. 9 [i] 02:05 Od soumraku do úsvitu III. 8 [i] 02:50 Strážce pořádku III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Vyčerpanost 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Kimberly, Austrálie 12 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Gobi 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Jedinečný hotrod 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Kritický bod 9 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (2. Řada): Na kolizní dráze 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Alpha Romeo 4C 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 20:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 21:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Bojovník MMA 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 23:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (1. Řada): Filipíny 6 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Našli jsme let 370? 2 [i] 01:50 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 02:40 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Bojovník MMA 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Land Rover Discovery - část 1 17 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Land Rover Discovery - část 2 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zkus mít vkus [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 To je vražda, napsala VI: Ztráta paměti [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 První republika II: Díl jedenáctý 11/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Causa králík [i] 15:25 Věštkyně [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: Čínský drak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Konec hry 13/13 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:40 Trapný padesátky: Splněný sen 12/12 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Kriminalista [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Šťastné údolí II 4/6 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Sváteční slovo salesiána Františka Bezděka [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Tisíc chutí ulice: Maroko [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Baleáry, ostrovy prodchnuté tradicemi [i] 09:55 Lenin: Cesta k moci [i] 11:30 Počesku [i] 11:40 Zrezivělá krása: Čistírna sira [i] 12:05 Babylon [i] 12:35 Na pomoc životu - dech života [i] 12:55 Domov můj 4/6 [i] 13:20 Klíč [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1174/2379 [i] 14:05 Hádanky domů života II: Ivančice [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistický atlantický val [i] 15:50 Tisíc chutí ulice: Malajsie [i] 16:35 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 17:20 1917: Jak se dělá revoluce [i] 18:15 Bedekr IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Hurikan šanci nedostal [i] 19:15 Příběhy 20. století: Veksláci [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Ke světlu 4/8 [i] 21:00 Stalin versus Trockij, soudruzi na život a na smrt [i] 22:00 Znamení andělů-Miserere [i] 23:40 Hlasy nevinnosti [i] 01:30 Bohemia Incognita: Brandýs nad [i] 01:45 Queer: Stockholmské důtky slasti [i] 02:15 Matkou po třicítce [i] 02:45 Stát proti všem [i] 03:10 Divnopis [i] 03:15 Divočina bez hranic: Aggteleki [i] 03:40 Kluci do lesa [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Život Muhammada 1/3 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3344 [i] 09:45 Ulice 3345 [i] 10:40 Dáma a Král: Fajn víkend 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem II 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Není to peklo 88 [i] 14:05 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 15:00 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Napadrť 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3346 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Nehoda 22 [i] 21:15 Kriminálka Anděl IV: Skleník 15 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Soutok 8 [i] 23:30 Vražedná čísla V: Šipka času 11 [i] 00:25 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 01:10 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 01:55 Kriminálka Miami VII: Napadrť 21 [i] 02:35 Střepiny [i] 03:15 Černá listina II: Kenyonova rodina č. 71 12 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Není to peklo 88 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VII: Zastavení a důsledek 8 [i] 06:50 Ben 10: Na okamžik Klikařkou [i] 07:20 M*A*S*H 188 [i] 08:10 M*A*S*H 189 [i] 08:45 M*A*S*H 190 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Musel jsi to být ty 14 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Ale pro mě ne 15 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Vše pro lásku 55 [i] 21:30 Hledá se táta a máma [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:50 Polda II: Láska na klíč 7 [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 02:05 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 04:35 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 97-98/123 [i] 08:25 Smotánka [i] 09:45 Priatelia [i] 10:45 Fatmagul 127/160 [i] 12:15 Domov na kľúč [i] 13:20 Katie Ffordová: V dobrom aj v zlom [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 99-100/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Prípady pre Lauru 6/22 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 217-218 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 100 [i] 23:25 Upírske denníky V. 21/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru 6/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bratři Warnerové [i] 06:00 Hollywood tančí a zpívá 1 12 [i] 07:00 Dominion 2 13 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 14 [i] 11:15 Hvězdná brána: Archa pravdy [i] 13:00 Dračí doupě [i] 14:50 Smrtící andílci [i] 16:45 Zrádce [i] 18:45 Černý orel [i] 20:25 Babylon A.D. [i] 22:00 Wrestler