TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Ďateľ Woody [i] 06:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:10 Hugo a jeho veľký objav [i] 09:45 CHART SHOW [i] 11:50 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 13:40 Únos [i] 15:45 Rex [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Cuky Luky Film [i] 23:05 Interview [i] 01:30 Cuky Luky Film [i] 03:40 Bez dychu [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Park [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Myška Tilda [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Kniha džunglí I. [i] 07:05 Prasiatko Peppa I: Búrka [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Výmena stráží 10/52 [i] 07:25 Martinka II.: Karline okuliare 25/52 [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Lassie - Nové dobrodružstvá: Tajomstvo rodu Parkerovcov [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:45 TvMiniUni [i] 09:10 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Anička [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Divoké Francúzsko I. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Vražda v ulici Mews [i] 14:15 Pánu učiteľovi z lásky [i] 16:05 "Četnícke humoresky II.": "Doktor Smrt I." 8/13 [i] 17:10 "Četnícke humoresky II.": "Doktor Smrt II." 9/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 "Vesničko má středisková" [i] 22:10 Večer u Bielej grófky [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Vražda v ulici Mews [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:20 "Vesničko má středisková" [i] 03:55 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Kráľovná horských riek [i] 06:30 Družina kráľovnej [i] 06:55 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Rožňava [i] 07:05 Encyklopédia slovenských obcí: Horná Lehota [i] 07:20 Televíkend [i] 07:45 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Balzámy na pery [i] 10:20 V lúčoch slnka [i] 12:05 Família: Ľadová cesta [i] 12:35 Husiarka a kráľ [i] 13:35 Orientácie [i] 14:10 Herecké legendy: Gustáv Valach [i] 14:30 Čierne ovce [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga: Dukla Trenčín - HC ‘05 iClinic Banská Bystrica [i] 18:45 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:55 Myška Tilda [i] 19:00 Máša a medveď II [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Anjelinka Nečertíková [i] 19:15 Kniha džunglí I. [i] 19:25 Fidlibumove pokusy [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 1/10 [i] 21:05 Katarína Veľká 2/10 [i] 22:10 Okno do dvora [i] 23:55 Zatmenie [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i] 02:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 Veľká oriešková lúpež [i] 08:10 Simpsonovci XXVI. 21 [i] 08:35 Rozprávková jazda 20,21 [i] 09:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:00 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 13:30 Popoluška [i] 15:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 13 [i] 00:55 Texaský kat [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:45 NA CHALUPE [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Skutočné paničky z Orange County VIII. 21,22 [i] 06:45 Bordelári 10,11 [i] 08:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 10:15 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:15 Mladí farmári II. 4 [i] 15:25 Superpolicajt [i] 17:35 Amerika má talent XII. 12 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 7 [i] 20:35 Solomon Kane [i] 22:50 Baby na ťahu [i] 00:40 Farmár hľadá ženu 11 [i] 02:25 Mladí farmári II. 4 [i] 03:10 Superpolicajt [i] 04:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 22,23/23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 13 [i] 08:20 Vražedná čísla IV. 14 [i] 09:20 Vražedná čísla IV. 15 [i] 10:20 Vražedná čísla IV. 16 [i] 11:20 Vražedná čísla IV. 17 [i] 12:20 Vražedná čísla IV. 18 [i] 13:15 Jak prosté IV. 17 [i] 14:15 Jak prosté IV. 18 [i] 15:10 Jak prosté IV. 19 [i] 16:10 Jak prosté IV. 20 [i] 17:10 Jak prosté IV. 21 [i] 18:10 Jak prosté IV. 22 [i] 19:10 Jak prosté IV. 23 [i] 20:05 Jak prosté IV. 24 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 8 [i] 22:05 Profil zločinu VII. 9 [i] 23:20 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 00:15 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 01:05 Profil zločinu VII. 8 [i] 02:10 Profil zločinu VII. 9 [i] 03:10 Jak prosté IV. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Moment pravdy 18 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Jízda s Dannym Trejem 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 08:10 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Polsko 5 [i] 09:05 Rebelové zamrzlého jezera (2. Řada): Sám v divočině 2 [i] 09:55 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední zimní dny 2 [i] 10:50 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: před příchodem mrazu 2 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 12:35 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Miniauta 3 [i] 13:00 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Vozy Packard 4 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Zoufalá řešení 17 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Znuděný 18 [i] 14:25 Kšefty a kola (1. Řada): I nejlepší plány selžou 5 [i] 14:50 Kšefty a kola (1. Řada): Odpálkuj 6 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 16:15 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Caterham Seven 3 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Bugatti Veyron 4 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Západní Papua 2 [i] 19:00 Výroba potravin USA (3. Řada): Barevné čokoládové kuličky 24 [i] 19:30 Výroba potravin USA (3. Řada): Pšeničné cereálie 25 [i] 20:00 Králové divočiny (1. Řada): Finsko - polární kruh 5 [i] 21:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Austrálie 3 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 3 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 2 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 01:50 Králové divočiny (1. Řada): Finsko - polární kruh 5 [i] 02:40 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Bolívie: Poušť Atacama 5 [i] 03:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Austrálie 3 [i] 04:20 Zlatá horečka (8. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Blondýna [i] 06:40 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 08:15 Úsměvy Petry Janů [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna Slonbidlo [i] 14:05 Bezvousák a princezna Kamila [i] 14:40 Cizí lidé [i] 15:45 Causa králík [i] 17:10 Byl jednou jeden dům: Stěhovavá trafika 1/5 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Klaudynka 14/39 [i] 22:00 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:35 Zemský ráj to napohled [i] 00:30 Schimanski [i] 02:00 Bolkoviny [i] 02:45 13. komnata Jitky Sedláčkové [i] 03:10 Sváteční slovo salesiána Františka Bezděka [i] 03:15 Hobby naší doby [i] 03:45 Bydlet jako... Velký Gatsby [i] 04:10 Čočka na kyselo a někdy jinak [i] 04:35 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Náš venkov [i] 05:30 Domov můj 3/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1174/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Osmičky [i] 09:35 Hádanky domů života II: Ivančice [i] 10:00 Velká válka: Začátek konce [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Sváteční slovo salesiána Františka [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:15 Domov můj 4/6 [i] 13:45 Na plovárně s Janem Mattlachem [i] 14:10 Zapomenutí vůdci: Semjon Buďonnyj [i] 15:05 Království divočiny: Rudý střed [i] 15:35 Na cestě po chorvatském ostrově [i] 16:00 Deset století architektury: Kostel sv. Bartoloměje v Praze [i] 16:15 Nález století [i] 16:55 Národní klenoty [i] 17:25 Záchrana zvířecích sirotků 2/3 [i] 18:15 Příběhy 20. století: Veksláci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 4/10 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Specialisté [i] 21:35 Kašpárek [i] 23:20 Obchody se životem a smrtí - adopce [i] 00:05 SS-GB: Hitler v Británii: Prohráli válku, nebo jen bitvu? 1/3 [i] 01:40 Z očí do očí [i] 02:05 Neviditelná pouta [i] 02:35 Lidové stavby známé i neznámé [i] 03:05 Spolužáci [i] 03:25 Počesku [i] 03:35 Památky na prodej: Zámek [i] 03:50 Pokusná zvířata [i] 04:20 Street style [i] 04:45 Tajuplný podzemní svět: Kolem Býčí skály 11/14 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Oggy a Škodíci V [i] 06:00 Robot a příšerka 25 [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 7 [i] 06:55 Kačeří příběhy 23, 24 [i] 07:50 Tučnáci z Madagaskaru III 3 [i] 08:10 Víkend [i] 09:15 O synkovi, který se učil bát [i] 10:30 Scooby-Doo [i] 12:05 Hon za svobodou [i] 14:15 Strašidelný dům [i] 15:55 Půl domu bez ženicha [i] 17:35 Třetí princ [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Dáma a Král: Fajn víkend 5 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:15 Půl domu bez ženicha [i] 01:45 Kriminálka Anděl IV: Slečna smrt 14 [i] 02:45 Volejte Novu [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Okresní přebor: Na váhu 9 [i] 04:25 Okresní přebor: Jaro 10 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VII: Odhalená tajemství 7 [i] 06:50 Ben 10: Závod [i] 07:10 M*A*S*H 187 [i] 07:40 M*A*S*H 188 [i] 08:10 Přírodní vesmír 1 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Modrý kód: Návrat 54 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Máme rádi Česko [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 18:00 Zdeňkova akademie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Já, Kajínek: Vězení [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Loupež na úrovni [i] 00:10 Hrdina kuchyně [i] 00:45 Přírodní vesmír 1 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 03:55 Jezero smrti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smotánka [i] 05:40 Smotánka [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Pečať lásky [i] 08:45 Veštiareň [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Roztomilé mrchy VI. 12-13/20 [i] 14:00 Bolesti slávnych VI. 11-12/13 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 17:55 Ľúbostný list [i] 20:00 Zabila som tyrana [i] 21:50 Únos [i] 23:50 Hra o Niké [i] 00:35 Zabila som tyrana [i] 02:25 Únos [i] 03:50 Sherlock a Watsonová II. 17-18/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 20 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:30 Zkáza Ecobanu [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 13 [i] 11:15 Ptačí zpěv 1 2 [i] 12:50 Napříč časem [i] 14:30 Hvězdná brána: Archa pravdy [i] 16:15 Moliere [i] 18:20 Skříňka [i] 20:15 Černá labuť [i] 22:05 Babylon A.D. [i] 23:45 Ikarus [i] 01:20 Jerry Maguire [i] 03:35 Nevyřizené účty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Cestovní vozy [i] 07:00 Krasobruslení [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Saně [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:45 Saně [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Cestovní vozy [i] 18:00 Olympijské hry [i] 18:15 Krasobruslení [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Skoky na lyžích