TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Ďateľ Woody [i] 06:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:45 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:40 Bláznivá škôlka [i] 09:30 Kredenc [i] 10:10 Teória veľkého tresku I. [i] 11:10 Andílek na nervy [i] 13:40 Let's Dance 5 [i] 16:15 Znova 17 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Útek z väzenia [i] 23:05 Únos vlaku 1 2 3 [i] 01:20 Občanský průkaz [i] 03:50 Teória veľkého tresku I. [i] 04:30 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Myška Tilda [i] 06:40 Máša a medveď II [i] 06:45 Kniha džunglí I. [i] 06:55 Ferdo Mravec [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Hodina baletu [i] 07:30 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Žabka Ruženka 9/52 [i] 07:40 Martinka II.: Rómeo proti Júlii 24/52 [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Harveyho cesta [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:00 Atlantída II.: Kráľovná musí umrieť 2. časť 13/13 [i] 10:50 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 11:20 Park [i] 11:50 On air [i] 12:25 Slovensko chutí [i] 13:00 Mediteránske rozprávky: Kráľ Trojan a krásna Nevena 2/3 [i] 13:50 Veľký bazár [i] 15:20 Záhady tela [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Granada [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Noc nádejí [i] 23:00 Veľký bazár [i] 00:25 "Báječná léta pod psa" [i] 02:05 Mediteránske rozprávky: Kráľ Trojan a krásna Nevena 2/3 [i] 02:45 Fontána pre Zuzanu III [i] 04:25 Atlantída II.: Kráľovná musí umrieť 2. časť 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zelená perla oceánu [i] 06:30 Záhrady na vode [i] 06:40 Mŕtve, ale žije ďalej [i] 06:55 Rastliny suchých strání [i] 07:05 Autosalón [i] 07:35 Polícia [i] 07:45 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Balené čerstvé šaláty [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Horná Lehota [i] 09:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Rožňava [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Generácia [i] 10:35 Cesta [i] 11:00 Paralympijský magazín [i] 11:30 Slávnosť Trnavskej novény v maďarskom jazyku [i] 14:00 Kapura [i] 14:45 Futbal - Fortuna liga: MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda [i] 17:10 Magazín Európskej ligy [i] 18:00 Magazín Ligy majstrov [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Čokoládová smajlipena [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Kataríny Nádaskej [i] 20:35 Tri dcéry [i] 22:05 Gomora II. [i] 22:55 Gomora II. [i] 23:50 Zbohom, súdruhovia: Nádej (1985-87) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Bláznivý Russell [i] 07:40 Rozprávková jazda 17 [i] 08:00 Simpsonovci VII. 5 [i] 08:30 Simpsonovci XXIII. 1 [i] 09:05 Rozprávková jazda 18,19 [i] 09:55 NAŠI I. [i] 10:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:00 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADÍME [i] 12:35 8 statočných [i] 15:05 Na ostrie noža [i] 17:45 NAŠI III. 17 [i] 18:20 NAŠI I. [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Drsniačky [i] 23:00 Kameňák 2 [i] 01:05 Pomsta zabijaka [i] 03:05 NOVINY TV JOJ 03:45 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 06:00 Skutočné paničky z Orange County VIII. 20,21 [i] 07:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 11 [i] 13:15 Skok do neznáma [i] 15:20 Vtáčí úlet [i] 17:25 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 12 [i] 20:35 Svadobná noc vo Vegas [i] 22:40 Texaský kat [i] 00:55 KINOSÁLA [i] 01:05 Skok do neznáma [i] 02:50 Životná šanca [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal [i] 07:15 Vražedná čísla IV. 7 [i] 08:15 Vražedná čísla IV. 8 [i] 09:10 Vražedná čísla IV. 9 [i] 10:10 Vražedná čísla IV. 10 [i] 11:10 Vražedná čísla IV. 11 [i] 12:05 Vražedná čísla IV. 12 [i] 13:05 Jak prosté IV. 9 [i] 14:05 Jak prosté IV. 10 [i] 15:05 Jak prosté IV. 11 [i] 16:05 Jak prosté IV. 12 [i] 17:05 Jak prosté IV. 13 [i] 18:05 Jak prosté IV. 14 [i] 19:05 Jak prosté IV. 15 [i] 20:05 Jak prosté IV. 16 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 11 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 13 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 14 [i] 23:45 Vražedná čísla IV. 1 [i] 00:40 Vražedná čísla IV. 2 [i] 01:35 Vražedná čísla IV. 3 [i] 02:20 Jak prosté IV. 1 [i] 03:05 Jak prosté IV. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Šroubováky 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Srdce v divočině 7 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Obří úlovek 9 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada): I nejlepší plány selžou 5 [i] 10:20 Kšefty a kola (1. Řada): Odpálkuj 6 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 23 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 24 [i] 11:40 Lovci odpadu (9. Řada) 3 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 14:25 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada) 2 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 16:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Duchové z dob minulých 3 [i] 17:10 Ďáblův kaňon (1. Řada): Za každou cenu 2 [i] 18:05 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 2 [i] 19:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Moment pravdy 18 [i] 20:00 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Bez omezení 1 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Malování pomocí výbušnin - druhé vydání 2 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 23:00 Válečník oceánu (1. Řada): Vytrvalost 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada): Když příroda volá 5 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Lidští pokusní králíci 6 [i] 01:50 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (1. Řada): Bez omezení 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Malování pomocí výbušnin - druhé vydání 2 [i] 03:30 Zničená minulost (1. Řada): Záhady středověké katedrály 3 [i] 04:20 Válečník oceánu (1. Řada): Vytrvalost 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Reportéři ČT [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Trávnička [i] 07:50 Taková normální rodinka: Výročí 4/8 [i] 08:45 Vzpomínka na Adventní koncerty [i] 09:05 Otec Brown V [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Králi, já mám nápad [i] 14:00 O bojácném Floriánkovi [i] 15:15 Skáču dobře, skáču rád [i] 16:10 Maskovaná milenka [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:15 Něžné kuře [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Jen pro tvé oči [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Padající květináč [i] 03:10 Očkované štěně [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:20 Žiješ jenom 2x [i] 04:45 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divnopis [i] 05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Vzkříšení moravského teplokrevníka [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Kristián Přeštický [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Krvavá brána Moravy [i] 10:25 Tajuplný podzemní svět: Kolem Býčí skály 11/14 [i] 10:50 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 11:20 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 12:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistický atlantický val [i] 12:50 Babylon [i] 13:20 Tři mušketýři 2 [i] 15:00 Svět z ptačí perspektivy: Starobylé Tunisko [i] 15:55 Bedekr IV. [i] 16:25 Kamera na cestách: Baleáry, ostrovy prodchnuté tradicemi [i] 17:15 České hlavičky 2017 [i] 18:15 Rodiče napořád: Nedbalovi 3/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Zrezivělá krása: Alexandrův druhý život [i] 19:30 Zašlapané projekty: Vzkříšení moravského teplokrevníka [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 SS-GB: Hitler v Británii: Prohráli válku, nebo jen bitvu? 1/3 [i] 21:40 Král Krysa [i] 23:50 Král ze Soho [i] 01:30 Čechoslováci v gulagu: Boj o moc 3/3 [i] 02:25 Jablůnecké paseky [i] 02:50 Itálie na Moravě [i] 03:15 Mezní situace [i] 03:40 Hledání pevného bodu [i] 04:10 Na moll [i] 04:55 Památky na prodej: Zámek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci V [i] 06:20 Robot a příšerka 24 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 6 [i] 07:15 Kačeří příběhy 21, 22 [i] 08:05 Tučnáci z Madagaskaru III 2 [i] 08:30 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:55 Výměna manželek V [i] 15:20 Krásná pokojská [i] 17:30 Znovu sedmnáctiletý [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 22:55 Boj o přežití [i] 00:40 Krásná pokojská [i] 02:25 Krok za krokem II 2 [i] 03:00 Co na to Češi [i] 03:40 Výměna manželek V [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VII: Druhý meč času 5 [i] 06:50 Ninjago VII: Útok 6 [i] 07:15 Ben 10: Není bouře jako bouře [i] 07:45 M*A*S*H 186 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Motorsport [i] 09:55 Prima Partička [i] 10:55 Modrý kód: Úlovek 53 [i] 12:15 Mordparta: Nevěsta 1 [i] 13:40 Hrdina kuchyně [i] 14:15 Vrať se do hrobu! [i] 16:25 Perfect Days [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda II: Láska na klíč 7 [i] 21:25 Žoldnéř [i] 23:40 Jezero smrti [i] 01:35 Rocky Balboa [i] 03:35 Bílá horečka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 08:45 Veštiareň [i] 10:25 Taká obyčajná rodinka [i] 11:45 Roztomilé mrchy VI. 10-11/20 [i] 13:55 Bolesti slávnych VI. 9-10/13 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 17:40 Něžné vlny [i] 20:00 Katie Ffordová: V dobrom aj v zlom [i] 22:00 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i] 00:05 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 02:05 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 03:30 Emilie Richardsová: Raj na konci sveta [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Vila na kopci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ptačí zpěv 1 1 [i] 12:45 Otcové a dcery [i] 14:50 Dračí doupě [i] 16:35 Závod s časem [i] 18:15 Zrádce [i] 20:15 Varovná znamení [i] 22:10 Jerry Maguire [i] 00:30 Kolonie [i] 02:05 Ten kluk [i] 03:45 Varovná znamení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Cestovní vozy [i] 07:00 Cestovní vozy [i] 08:15 Snooker [i] 10:00 Cestovní vozy [i] 10:30 Saně [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:45 Vytrvalostní závody [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 20:45 Krasobruslení [i] 22:45 Krasobruslení [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Rugby [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cestovní vozy [i] 03:30 Cestovní vozy [i] 04:45 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark