TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Ďateľ Woody [i] 06:10 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 08:10 Honza málem králem [i] 10:00 Jánošík I. [i] 11:50 Jánošík II. [i] 13:50 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 16:25 Andílek na nervy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Občanský průkaz [i] 02:20 Něžné vlny [i] 04:00 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Krajina dávnych vekov [i] 07:45 Dom kúziel [i] 09:15 Fontána pre Zuzanu III [i] 10:55 Spartakus [i] 13:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 16:00 Žiarlivosť [i] 17:10 Čierny tulipán [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 "Báječná léta pod psa" [i] 22:10 M. Scorsese: Prekliaty ostrov [i] 00:20 Čierny tulipán [i] 02:10 Spartakus [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Kuba [i] 06:30 Kto býva v húštinách: Deviata komôrka [i] 06:40 Kto býva v húštinách: Nový domov [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Kniha džunglí I. [i] 07:05 Ferdo Mravec [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Rozprávka o lietajúcej Alžbetke [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:20 Messner [i] 10:05 Plagáty ´89 [i] 10:25 Nežný východ [i] 11:00 Slovíčka [i] 11:40 Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas [i] 12:55 Čierna ovca [i] 14:20 Nežná ´89 [i] 15:20 Anjeli strážni: Anjeli strázni Marty Kubišovej [i] 15:45 Taktici, večne živí [i] 16:40 V lúčoch slnka [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Ceny pamäti národa [i] 21:25 Fair play [i] 23:00 Doktor Macbeth [i] 00:20 Divadlo nás baví: Doktor Macbeth [i] 00:35 UNDER MY SPELL - Pocta slobode [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 Rozprávková jazda 15,16 [i] 08:25 Leví kráľ 3 - Hakuna Matata [i] 10:00 Vtáčí úlet [i] 11:50 Traja mušketieri [i] 14:20 Svadobná noc vo Vegas [i] 16:25 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Popoluška [i] 23:00 Solomon Kane [i] 01:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:10 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 KRIMI 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Najlepšie svetové videá II. 8 [i] 07:00 Simpsonovci VII. 4 [i] 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 09:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 11:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:50 Jackie a Ryan [i] 15:00 Heydrich a 74 žien [i] 16:05 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 17:05 Traja mušketieri [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 6 [i] 20:35 Na ostrie noža [i] 23:00 Životná šanca [i] 01:15 Črepiny [i] 03:00 Profesionáli VI. 6 [i] 03:30 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 04:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal [i] 07:15 Vražedná čísla IV. 1 [i] 08:15 Vražedná čísla IV. 2 [i] 09:15 Vražedná čísla IV. 3 [i] 10:10 Vražedná čísla IV. 4 [i] 11:10 Vražedná čísla IV. 5 [i] 12:10 Vražedná čísla IV. 6 [i] 13:10 Jak prosté IV. 1 [i] 14:10 Jak prosté IV. 2 [i] 15:10 Jak prosté IV. 3 [i] 16:10 Jak prosté IV. 4 [i] 17:10 Jak prosté IV. 5 [i] 18:05 Jak prosté IV. 6 [i] 19:05 Jak prosté IV. 7 [i] 20:05 Jak prosté IV. 8 [i] 21:00 Podfu [i] 21:55 Nezvěstná I. 6 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu III. 7 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu III. 8 [i] 00:40 Hannibal I. 10 [i] 01:35 Podfu [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu III. 7 [i] 03:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Karavany 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Krev na rukou 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Ekvádor 11 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Guatemala 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Woodill Wildfire 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Vyčerpanost 8 [i] 13:30 Záchrana statku (1. Řada): V obležení 4 [i] 14:25 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 15:20 Záchrana statku (1. Řada): Hrůza z medvědů 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (7. Řada): Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Moment pravdy 18 [i] 21:00 Pekelná silnice Ruska [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Soudný den 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Podivná věda 10 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Stonehenge Svaté země 1 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Moment pravdy 18 [i] 02:40 Pekelná silnice Ruska [i] 03:30 Vražedná pole (1. Řada): Soudný den 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): TVR S2 - část 1 15 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): TVR S2 - část 2 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Darounická poudačka [i] 07:35 Tenký led [i] 08:35 Taková normální rodinka: Po svatbě 3/8 [i] 09:20 O vodě, lásce a štěstí [i] 10:10 Baron Prášil [i] 11:35 Bronzová koruna [i] 12:35 O Šípkové Růžence [i] 13:30 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 15:05 Anička s lískovými oříšky [i] 16:35 Kolja [i] 18:25 Bydlet jako... Velký Gatsby [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl jedenáctý 11/13 [i] 20:55 13. komnata Jitky Sedláčkové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:15 Miroslav Donutil na Žofíně [i] 23:30 Ve jménu vlasti V [i] 00:25 Hlava rodiny [i] 01:05 Bolkoviny [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Pod pokličkou [i] 02:50 Smetana pro dědečka [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:35 Chalupa je hra [i] 04:00 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Hobby naší doby [i] 04:45 Na stopě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet II 7/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Zrezivělá krása: Alexandrův druhý život [i] 06:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 2/2 [i] 07:25 Záchrana zvířecích sirotků 1/3 [i] 08:20 Jezevec lesní [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa: Socha svobody, Pompeje, Zámek 9/13 [i] 09:55 Svět z ptačí perspektivy: Arménie, země plná překvapení [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Tajuplný podzemní svět: Vysočina podzemní 10/14 [i] 11:25 Království divočiny: Mořské hlubiny [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 12:25 Život ve vzduchu: Judita a Viktor 5/6 [i] 13:10 Patrola 8/12 [i] 13:35 GEN - Galerie elity národa [i] 13:50 Dějiny světa: Slovo a meč 3/8 [i] 14:45 Velká válka: Začátek konce [i] 15:40 Němé svědectví [i] 16:05 Tenkrát [i] 17:50 Dopisy Olze [i] 18:15 Jak se fotí Budapešť [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - dech života [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ceny Paměti národa 2017 [i] 21:15 Bratříček Karel [i] 22:40 3 sezóny v pekle [i] 00:35 Ztraceno v překladu [i] 02:15 Folklorika: Kam odešly smutné housle [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:20 Národ mystifikace [i] 04:10 Plasty: do raket i na silonky [i] 04:35 Svatomartinské víno [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci V [i] 06:15 Dumbo [i] 07:25 Sněhová královna [i] 09:10 Rumburak [i] 11:05 Hop - a je tu lidoop [i] 12:30 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 14:00 Chceš mě, chci tě [i] 15:50 Shrek Třetí [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3345 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Něžné vlny [i] 22:20 Neznámý [i] 00:35 Tahle země není pro starý [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Zlomené srdce 7 [i] 03:20 Prásk [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zoufalá ženská 771 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago VII: Druhý meč času 5 [i] 06:55 Ben 10: Animova farma [i] 07:15 Příběh o Zoufálkovi [i] 09:10 Práče [i] 10:45 Holky z porcelánu [i] 12:55 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 14:50 Copak je to za vojáka... [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Perfect Days [i] 22:40 Bílá horečka [i] 00:45 Policie v akci [i] 01:45 Holky z porcelánu [i] 03:45 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 95-96/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:50 Fatmagul 126/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 215-216 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 99 [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Tri sestry 97-98/123 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 5/22 [i] 20:30 Něžné vlny [i] 22:35 Sherlock a Watsonová II. 17-18/24 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:30 Pestúnka Fran [i] 02:20 Prípady pre Lauru 5/22 [i] 03:20 Sherlock a Watsonová II. 17-18/24 [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Tak promiň, že žiju! [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion 2 13 [i] 12:00 Osudová láska [i] 13:25 Čmuchalky [i] 15:05 Ptačí zpěv 1 1 [i] 16:40 Ptačí zpěv 1 2 [i] 18:15 Moliere [i] 20:15 Závod s časem [i] 21:55 Twister [i] 23:55 Smrtící parazit [i] 01:30 Němý svědek [i] 03:05 Parchanti nebo poldové? [i] 04:35 National Lampoon a kino [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Snooker [i] 07:00 Snooker [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 16:00 Snooker [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Cestovní vozy [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Krasobruslení [i] 21:45 Skoky na lyžích [i] 22:15 Skoky na lyžích [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Snooker [i] 00:30 Krasobruslení [i] 01:30 Cestovní vozy [i] 02:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Krasobruslení [i] 04:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 1 1 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 1 2 [i] 06:00 Motorshow 1 5 [i] 06:30 Šlápni na to! 1 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 2 [i] 08:05 HungaRock z prvni ruky 1 18 [i] 09:15 Seznamte se: Fudžajra 1 4 [i] 09:30 New York Město Jídla 1: New York město jídla 2 [i] 10:00 Brutální biologie – 2. řada 2 1 [i] 10:55 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 1 9 [i] 11:25 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 1 10 [i] 12:00 Jak vznikaly kontinenty? 1: Eurasie 4 [i] 13:00 Milionové nápady 1 5 [i] 13:50 Města vybudovaná na odpadcích 2: Bombai 5 [i] 14:50 Nejúspěšnější projekty 1 1 [i] 15:50 Nejúspěšnější projekty 1 2