TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:15 Rodinné prípady [i] 11:15 Susedské prípady [i] 12:15 Kobra 11 [i] 14:20 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 [i] 01:45 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Všetko pre lásku [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Ostrovy Shoals, Darmouth College, USA [i] 09:05 Otec Brown IV.: Autolykova dcéra 5/10 [i] 10:00 Nash Bridges: Tvrdý úder 2 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Prezumpcia neviny 11 [i] 14:40 Test magazín: Prístroje na výrobu sódy [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Patreksfjördur, Vodopád Dettifoss, Island [i] 16:55 Otec Brown IV.: Eskulapova palica 6/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Súmrak bossov: Muszka, Tóth a Zlatý trojuholník 8/12 [i] 22:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Zmanipulovateľný [i] 22:35 Ray Donovan II.: Touto cestou choď 7/12 [i] 23:30 Nash Bridges: Tvrdý úder 2 [i] 00:15 Súmrak bossov: Muszka, Tóth a Zlatý trojuholník 8/12 [i] 00:45 Ray Donovan II.: Touto cestou choď 7/12 [i] 01:40 Autosalón [i] 02:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Brigáda [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Kanada - Quebec [i] 06:35 Kto býva v húštinách: Žltý krásavec [i] 06:40 Kto býva v húštinách: Siváčik [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Guardian angel [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Neistá sezóna [i] 11:05 Piesne a tance [i] 11:30 Obedníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Slovenský raj [i] 12:40 Spevavce a ich SOS: Miznúca krajina [i] 13:30 ...a človek stvoril kravu [i] 14:40 Umenie [i] 15:05 Kinorama [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Cirkusy sveta: Kuba [i] 16:30 Test magazín: Prístroje na výrobu sódy [i] 16:40 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Balené čerstvé šaláty [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Špania Dolina [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Hlavičkove rozprávky [i] 18:40 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Guardian angel [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Messner [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:35 Nikola Tesla - vizionár budúcnosti [i] 23:25 Polícia [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Správy a komentáre [i] 01:00 Národnostné správy [i] 01:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 SILNÉ REČI 7 [i] 23:35 Drzá Jordan II. 3 [i] 00:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:40 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 7 [i] 06:50 Simpsonovci VII. 2 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 4 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 3 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:10 Profesionáli VI. 4 [i] 14:00 Simpsonovci VII. 3 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 11 [i] 15:25 Najlepšie svetové videá II. 8 [i] 16:25 Simpsonovci VII. 4,5 [i] 17:25 Stratené duše II. 17,18 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 5 [i] 20:35 8 statočných [i] 22:55 Walking Dead VII. 1,2/16 [i] 01:10 Karma je sviňa II. 5,6 [i] 02:15 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 4 [i] 03:00 Profesionáli VI. 5 [i] 03:35 Walking Dead VII. 1/16 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:45 Skutočné paničky z Orange County VIII. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 08:00 Království III. 13 [i] 08:55 Výkupné I. 11 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 10:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 11:40 Království III. 13 [i] 12:35 Výkupné I. 11 [i] 13:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 16:20 Království III. 14 [i] 17:15 Výkupné I. 12 [i] 18:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 13 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 14 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 11 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 13 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 14 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 11 [i] 02:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 03:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Pojízdné sekačky na trávu 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada, 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Močály Everglades 10 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Napospas osudu: pravidla přežití 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Skvělá Impala 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Krev na rukou 7 [i] 13:30 Zlatá horečka (7. Řada): Frankensteinovy stroje 3 [i] 14:25 Zlatá horečka (7. Řada): Vzpoura 4 [i] 15:20 Zlatá horečka (7. Řada): Utrpení na hoře 5 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Jaguar F-Type 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky 78 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 5 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 10 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 10 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 11 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 5 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Monkey a Rambo 4 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Ukrytý hrob Čingischána 6 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 10 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 10 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Mini 1000 City - část 1 13 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Mini 1000 City - část 2 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Zloděj se nezapře [i] 09:45 Lázně [i] 10:15 Přísahám a slibuji 4/4 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Svatopluka Karáska [i] 14:30 Šance [i] 15:35 To je vražda, napsala VI: Ztráta paměti [i] 16:25 Polopatě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání s hvězdou: Vilma Cibulková [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Šťastné údolí II 4/6 [i] 23:20 Taggart [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 13. komnata Tonyho Linharta [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 3/10 [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se fotí Budapešť [i] 09:30 Tisíc chutí ulice: Maroko [i] 10:15 Zradil jsem Hitlera [i] 11:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 2/2 [i] 12:10 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:05 Poutní místa: Štípa a Provodov [i] 13:25 Na pomoc životu - dech života [i] 13:45 Chcete je? [i] 13:50 Život Muhammada 1/3 [i] 14:50 Zapomenutí vůdci: Vjačeslav [i] 15:45 Hádanky domů života II: Dobruška a [i] 16:10 Rodiče napořád: Kopcovi 2/6 [i] 16:40 Lenin: Cesta k moci [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Bohemia Incognita: Brandýs nad [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa: Socha svobody, Pompeje, Zámek 9/13 [i] 21:00 Bedekr IV. [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Pološero - Posudky na prodej? [i] 22:30 Pouta [i] 00:50 Queer: Stockholmské důtky slasti [i] 01:20 Sestřička Jackie VI: Džungle lásky 4/12 [i] 01:45 Bohemia Incognita: Houska [i] 02:05 Náš venkov: Pochod na Slavkov [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:05 Společný výslech: Jiří Stránský a [i] 03:45 Předávání víry [i] 04:05 Závršani [i] 04:35 Jako bych se ponořil [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3343 [i] 09:45 Mise nový domov [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem II 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Odpusť mi 87 [i] 14:10 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 15:00 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Vlk v rouše beránčím 20 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3344 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zoufalá ženská 771 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Unesená [i] 00:00 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 00:45 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 01:35 Kriminálka Miami VII: Vlk v rouše beránčím 20 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Šílenství za pět dolarů 6 [i] 03:00 Krok za krokem II 1 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Odpusť mi 87 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago VII: Mrchožrouti 4 [i] 06:50 Ben 10: Brigáda [i] 07:25 M*A*S*H 183 [i] 08:10 M*A*S*H 184 [i] 08:50 M*A*S*H 185 [i] 09:15 Jake a tlusťoch I: Když jsi odešel 13 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Musel jsi to být ty 14 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Čas odchodů 58 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Take me out [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 01:55 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 04:25 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Tri sestry 93-94/123 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Priatelia [i] 11:00 Fatmagul 125/160 [i] 12:30 Nekonečná láska 213-214 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 98 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 95-96/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 4/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 215-216 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 99 [i] 23:25 Upírske denníky V. 20/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 02:00 Prípady pre Lauru 4/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 11 [i] 06:20 Lék [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 12:25 Zkáza Ecobanu [i] 13:50 Osudová láska