TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XXI. 17-18/18 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:40 FARMA [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:15 Kobra 11 XXI. 17-18/18 [i] 02:15 FARMA [i] 02:45 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Druhý pokus [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Corolla, New Bern, USA [i] 09:05 Otec Brown IV.: Hlavný cvok impéria 4/10 [i] 10:00 Nash Bridges: Genezis 1 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Plný dom 10 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Všetko pre lásku [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Ostrovy Shoals, Darmouth College, USA [i] 16:55 Otec Brown IV.: Autolykova dcéra 5/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 V dráhe strely [i] 22:35 Vraždy v La Rochelle [i] 00:10 V dráhe strely [i] 02:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Všetko pre lásku [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Mongolsko [i] 06:35 Lesná lekáreň: Pomoc v pravej chvíli [i] 06:40 Kto býva v húštinách: Prvý výlet [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Bojazlivý anjel [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Hra bez lásky [i] 11:10 Poráč [i] 11:30 Obedníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Karlova stezka [i] 12:30 Apokalypsa: Stalin [i] 13:25 Gutenberg - zrod tlače [i] 14:30 Moja diagnóza: S "kerkou" v oku [i] 15:00 Stretnutie s Hanou Ponickou [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Cirkusy sveta: Kanada - Quebec [i] 16:25 V zakázanom kráľovstve [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Staré Hory [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 18:40 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Bojazlivý anjel [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Spevavce a ich SOS: Miznúca krajina [i] 21:00 ...a človek stvoril kravu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:35 Umenie [i] 23:00 Festivaly 2017: BRATISLAVA V POHYBE [i] 23:15 Portréty finalistov Anasoft Litera [i] 23:20 Kinorama [i] 23:50 Noc v archíve: Rok 1977 [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI III. 17,18 [i] 22:00 SUPER KARAOKE [i] 23:20 Profesionáli VII. 1/9 [i] 00:15 Drzá Jordan II. 2 [i] 01:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 6 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 3 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 2 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:10 Profesionáli VI. 3 [i] 14:00 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 10 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 7 [i] 16:30 Simpsonovci VII. 2,3 [i] 17:30 Stratené duše II. 15,16 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 4 [i] 20:35 Bod v nekonečne [i] 22:25 Temný Kraj: Jezinky 9,10 [i] 01:20 Karma je sviňa II. 3,4 [i] 02:20 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 3 [i] 03:00 Profesionáli VI. 4 [i] 03:40 Temný Kraj: Jezinky 10 [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County VIII. 18,19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 12 [i] 07:40 Království III. 12 [i] 08:35 Výkupné I. 10 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 11:30 Království III. 12 [i] 12:25 Výkupné I. 10 [i] 13:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 16:20 Království III. 13 [i] 17:15 Výkupné I. 11 [i] 18:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 21:00 Nezvěstná I. 6 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 22:50 Vražedná práva III. 11 [i] 23:45 Tým Škorpion III. 1 [i] 00:40 Tým Škorpion III. 2 [i] 01:30 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 02:20 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 03:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Detektory kovů 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Tanana odpočívá 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Africká savana 9 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Sonorská poušť, Arizona 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Zchátralý Rambler 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada, 6 [i] 13:30 Extrémní stroje (1. Řada): Požár, ledový král a drtič 4 [i] 14:25 Extrémní stroje (1. Řada): Sea Hawk, Atlas, Kolos 5 [i] 15:20 Extrémní stroje (1. Řada): Tajfun 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Lamborghini Aventador 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu 77 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 20:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 7 [i] 21:00 Carspotting (1. Řada) 2 [i] 22:00 Odpadlická autodílna (2. Řada) 7 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 2. část 6 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Kletba ztraceného království 5 [i] 01:50 Zotavovna podniků (1. Řada) 7 [i] 02:40 Carspotting (1. Řada) 2 [i] 03:30 Odpadlická autodílna (2. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Ferrari 308 GT4 - část 1 11 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Ferrari 308 GT4 - část 2 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: O´Malley má štěstí [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Chlap má umřít v botách [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Jaroslava Hutky [i] 14:30 Lázně [i] 15:00 Šance [i] 15:50 To je vražda, napsala VI: Zloděj se nezapře [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Sanitka 2 12/13 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Columbo [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Arménie, země plná překvapení [i] 09:55 Dějiny světa: Slovo a meč 3/8 [i] 10:50 Křesťanský magazín [i] 11:15 Vesnicopis [i] 11:40 Rozluštěné poklady: Chufuova pyramida [i] 12:25 Náš venkov: Pochod na Slavkov [i] 12:55 Putování za muzikou [i] 13:20 Folklorika: Kam odešly smutné housle [i] 13:50 Tisíc let české myslivosti 7/9 [i] 14:15 Kvarteto [i] 14:45 Život Muhammada 1/3 [i] 15:40 Klíč [i] 16:10 Čechoslováci v gulagu: Boj o moc 3/3 [i] 17:05 Sto divů světa: Rio de Janeiro, Džajpur 8/13 [i] 18:00 Příběhy 20. století: Škola normálního života [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 19:15 Pološero - Temné stránky sportu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Baleáry, ostrovy prodchnuté tradicemi [i] 21:00 Na cestě po chorvatském ostrově [i] 21:30 Jak se fotí Budapešť [i] 22:00 Život ve vzduchu: Judita a Viktor 5/6 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Dům z karet II 7/13 [i] 00:25 Válečné projekty Třetí říše: Nacistická pevnost Berlín [i] 01:10 Stopy, fakta, tajemství: Lynč [i] 01:40 Chcete je? [i] 01:45 Z očí do očí [i] 02:15 Hledání starých časů [i] 02:35 Bydlím na Bydlině [i] 03:05 Zpráva z bojiště: Spojenci poraženi, Tvarožná v troskách [i] 03:20 Patriarcha Špak [i] 03:40 Zuzanka [i] 04:10 Případ pro ombudsmana [i] 04:25 Cesty [i] 04:45 Proměny českého venkova [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3342 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Holka na jedno použití 770 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem II 1 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Bolí to 86 [i] 14:05 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 15:00 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Tým v ohrožení 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3343 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mise nový domov [i] 21:35 Okresní přebor: Na váhu 9 [i] 22:15 Okresní přebor: Jaro 10 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Zlomené srdce 7 [i] 23:45 Vražedná čísla V: Kamarádi na oko 10 [i] 00:35 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 01:20 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 02:05 Kriminálka Miami VII: Tým v ohrožení 19 [i] 02:55 Krok za krokem 22 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Bolí to 86 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago VII: Čas zrádců 3 [i] 06:55 Ben 10: Bacha na ty beaty [i] 07:30 M*A*S*H 181 [i] 08:15 M*A*S*H 182 [i] 08:55 M*A*S*H 183 [i] 09:25 Jake a tlusťoch I: Veselé Vánoce 12 [i] 10:30 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Když jsi odešel 13 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Návrat 54 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Já, Kajínek: Zpověď [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 01:55 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 04:20 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 91-92/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:50 Fatmagul 124/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 211-212 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 97 [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 93-94/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 3/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 213-214 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 98 [i] 23:20 Upírske denníky V. 19/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru 3/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:30 Zoom In 2 8 [i] 06:40 Špinavá práce [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 9 [i] 11:15 Lék [i] 12:55 Tak promiň, že žiju! [i] 14:45 Vila na kopci [i] 16:45 1911: Pád poslední říše [i] 18:30 Okamžik vzkříšení