TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XXI. 15-16/18 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:10 FARMA [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:20 Kobra 11 XXI. 15-16/18 [i] 02:20 FARMA [i] 03:10 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Test magazín: Prístroje na výrobu sódy [i] 08:45 Neskoro večer [i] 09:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Tvoja smrť je môj život 20/20 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Sviatočná večera 9 [i] 14:40 Test magazín: Spredu plnené práčky [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Druhý pokus [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Corolla, New Bern, USA [i] 16:55 Otec Brown IV.: Hlavný cvok impéria 4/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Malé ženy [i] 22:25 Slovensko chutí [i] 22:55 Tajomstvo 2/4 [i] 23:45 Malé ženy [i] 01:40 Tajomstvo 2/4 [i] 02:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Brigáda [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Peru [i] 06:30 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Ľudskí anjeli [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 09:55 Doloroso [i] 10:55 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 11:35 Mimi a Líza: Neposlušné písmenká [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Karlova stezka [i] 12:35 Zvládnuť cukrovku je veľká výzva [i] 13:05 Úžasné krajiny: Polostrov Crozon [i] 13:30 Úžasné krajiny: Grasse - hlavné mesto svetového parfumérstva [i] 13:55 Úžasné krajiny: Madeira [i] 14:35 VAT: Automatický sklad [i] 15:00 Spomienka na maliara [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Cirkusy sveta: Mongolsko [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Hronsek [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 18:40 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Ľudskí anjeli [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa: Stalin [i] 21:00 Gutenberg - zrod tlače [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:35 Večera s Havranom: Sú deti obeťami súdov a rodičov? [i] 23:50 Náš svet: Keňa [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 SÚDNA SIEŇ [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Profesionáli VIII. 18,19 [i] 00:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 5 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 23 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 2 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:10 Profesionáli VI. 2 [i] 14:00 Simpsonovci VI. 24 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 9 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 6 [i] 16:25 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 16:55 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 17:25 Prvé oddelenie [i] 17:55 FUTBAL SLOVENSKO [i] 20:00 TIPOS INFO 20:05 Profesionáli VI. 3 [i] 21:00 Chlapec odvedľa [i] 23:00 ŽREBOVANIE [i] 23:05 Lovci väzňov 5,6 [i] 01:00 Karma je sviňa II. 1,2/8 [i] 02:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 2 [i] 02:45 Profesionáli VI. 3 [i] 03:20 Lovci väzňov 5,6 [i] 04:45 Skutočné paničky z Orange County VIII. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 10 [i] 07:30 Království III. 11 [i] 08:25 Výkupné I. 9 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 11:20 Království III. 11 [i] 12:20 Výkupné I. 9 [i] 13:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 16:15 Království III. 12 [i] 17:10 Výkupné I. 10 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 22:50 Hannibal I. 10 [i] 23:45 Medium [i] 00:40 Medium [i] 01:35 Hannibal I. 10 [i] 02:25 Tým Škorpion III. 2 [i] 03:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Policejní odznaky 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Zkouška odvahy 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Kde jsou teď? 7 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Pustý ostrov 8 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rwanda 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Tanana odpočívá 5 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (1. Řada): Letiště Kensai 4 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (1. Řada): Rychlovlak Shanghai Maglev 5 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (1. Řada): Airbus A380 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Weismann MF5 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Kde jsou teď? 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny 76 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 5 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Pátrání po hradu krále Artuše 6 [i] 23:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Rychle a zběsile katapultovací sedadlo 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Blýská se na lepší časy 16 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Kdo postavil padouchův ostrov? 4 [i] 01:50 Zlatá horečka (8. Řada) 5 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i] 03:30 Zničená minulost (2. Řada): Pátrání po hradu krále Artuše 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Jaguár XJS - část 1 9 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Jaguár XJS - část 2 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kaskadérem v kuchyni [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Vražda podle Maggie [i] 09:50 Po stopách hvězd [i] 10:15 Pozor, vizita! [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Michaela Kocába [i] 14:25 Zázračný lékař [i] 14:45 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: O´Malley má štěstí [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:40 Hercule Poirot [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Ve jménu vlasti V [i] 23:30 Profil zločinu V [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlet jako... knihomol [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Velká putování zvířat - Zebry [i] 09:50 Záchrana zvířecích sirotků 1/3 [i] 10:40 Maledivy ve vodě [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Pološero - Temné stránky sportu [i] 12:30 Zapomenutí vůdci: Vjačeslav [i] 13:25 Stopy, fakta, tajemství: Lynč [i] 13:55 Lidé z manéže 10/10 [i] 14:55 Zradil jsem Hitlera [i] 15:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 2/2 [i] 16:45 Dějiny Hollywoodu 4/7 [i] 17:50 Tajuplný podzemní svět: Vysočina podzemní 10/14 [i] 18:15 Krajinou domova II: Jezerní hory 10/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po poloostrově Izu [i] 19:25 Bohemia Incognita: Houska [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká válka: Začátek konce [i] 21:00 Čechoslováci v gulagu: Boj o moc 3/3 [i] 21:55 Patrola 8/12 [i] 22:25 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 23:10 Sestřička Jackie VI: Džungle lásky 4/12 [i] 23:40 Obchody se životem a smrtí - léky [i] 00:20 Život ve vzduchu: Pavel a Roman 4/6 [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:30 O pivu & U piva (Za doprovodu [i] 01:55 Z očí do očí [i] 02:25 Cesta "domů" [i] 02:50 Benediktini na Broumovsku [i] 03:15 Hody v proměnách časů [i] 03:35 Quo vadis, folklor? [i] 04:05 Ta naša kapela [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3341 [i] 10:00 Specialisté: Pod asfaltem 21 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem 22 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná pohádka 85 [i] 14:05 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 15:00 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Poslední let 18 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3342 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Holka na jedno použití 770 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Šílenství za pět dolarů 6 [i] 23:30 Vražedná čísla V: Konspirační teorie 9 [i] 00:20 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 01:05 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 01:50 Kriminálka Miami VII: Poslední let 18 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II 5 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná pohádka 85 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VII: Líheň 2 [i] 06:50 Ben 10: To mám z jídla [i] 07:20 M*A*S*H 179 [i] 08:10 M*A*S*H 180 [i] 08:45 M*A*S*H 181 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Kouř mi stoupá do očí 11 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Veselé Vánoce 12 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Ukradené dítě 23 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 15:30 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Dědictví 57 [i] 21:35 Mordparta: Nevěsta 1 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 02:00 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 04:30 Policie Hamburk VII: Ukradené dítě 23 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 89-90/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 123/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 209-210 [i] 14:50 Láska na druhý pokus 2 96 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 91-92/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Prípady pre Lauru 2/22 [i] 20:30 Nekonečná láska 211-212 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 97 [i] 23:25 Upírske denníky V. 18/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 02:00 Prípady pre Lauru 2/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 11 [i] 06:00 Zoom In 2 6 [i] 06:10 Zoom In 2 7 [i] 06:20 Čmuchalky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Zoom In 2 16 [i] 11:45 Chitty chitty bang [i] 14:10 Špinavá práce [i] 15:35 Hledá se Jackie Chan [i] 17:10 Hrdinové a zbabělci [i] 18:40 Mafiánovi [i] 20:30 1911: Pád poslední říše [i] 22:15 Kolonie