TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XXI. 14/18 [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 01:00 Kobra 11 XXI. 14/18 [i] 02:00 FARMA [i] 02:50 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: V negližé [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Postupim, Berlín, Nemecko [i] 08:55 Otec Brown IV.: Katov koniec 3/10 [i] 09:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Vrah na úteku 19/20 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Sudkyňa Amy: Na prahu smrti 8 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Brigáda [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Bison, rodeo vo Winneri, USA [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zradca medzi nami [i] 22:15 Reportéri [i] 22:45 DOKTOR MARTIN II.: Malé tajomstvá 12/17 [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Vrah na úteku 19/20 [i] 00:40 Zradca medzi nami [i] 02:25 Reportéri [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí I. [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:20 Mimi a Líza: Tmy sa nemusíš báť [i] 07:25 Mimi a Líza: Kam zmizol tieň? [i] 07:35 Návrat [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Anjelinka Strážna [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Polícia [i] 09:45 Farba tvojich očí [i] 11:10 Huncúti a veseličky [i] 11:30 Obedníček: Mimi a Líza [i] 11:35 Mimi a Líza: Agent Vitamín [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISUŠI [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Karlova stezka [i] 12:35 Protestant [i] 13:00 Televízny posol [i] 13:30 Generácia [i] 13:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:35 Park [i] 15:05 Ten istý svet [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Cirkusy sveta: Peru [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 (Ne)celebrity: Nevidiaci manželia [i] 17:20 (Ne)celebrity: Erika Domonkošová [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:35 Mimi a Líza: Dážďovka Tour [i] 18:45 Mimi a Líza: Bublinkový vesmír [i] 18:50 Mimi a Líza: Neposlušné písmenká [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Anjelinka Strážna [i] 19:05 Malý medvedík [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: S "kerkou" v oku [i] 20:35 Silná zostava: Sme unavení z demokracie? [i] 21:25 VAT: Automatický sklad [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:35 Princezné [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:00 Profesionáli VIII. 17 [i] 00:00 Drzá Jordan 23/23 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:55 POLICAJTI V AKCII [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Hoď svišťom II. 1/10 [i] 06:50 Simpsonovci X. 22 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 1/12 [i] 10:25 PÁLI VÁM TO [i] 11:30 Drzá Jordan 23/23 [i] 12:40 Prvé oddelenie [i] 13:10 Profesionáli VI. 1/16 [i] 14:05 Simpsonovci XXVI. 20 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 8 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 5 [i] 16:30 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 17:30 Stratené duše II. 13,14 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VI. 2 [i] 20:35 Všemocný [i] 22:50 OKTAGON Magazín – PREMIÉRA [i] 23:20 Priamy kontakt [i] 01:15 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. 1/12 [i] 02:30 Profesionáli VI. 2 [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 PÁLI VÁM TO [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County VIII. 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 9 [i] 07:30 Království III. 10 [i] 08:25 Výkupné I. 8 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 11:20 Království III. 10 [i] 12:15 Výkupné I. 8 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 16:10 Království III. 11 [i] 17:10 Výkupné I. 9 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 21:00 Tým Škorpion III. 1 [i] 21:55 Tým Škorpion III. 2 [i] 22:45 Strážce pořádku III. 2 [i] 23:40 Profil zločinu VII. 6 [i] 00:50 Profil zločinu VII. 7 [i] 02:00 Od soumraku do úsvitu III. 6 [i] 02:45 Strážce pořádku III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Na tenkém ledu 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Ferrari 275 6 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Sopka Mount Kilauea 7 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Thajsko 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Monstrózní Ford 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Zkouška odvahy 4 [i] 13:30 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Maserati Quattroporte 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Ferrari 275 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary 75 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 20:00 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (1. Řada) 3 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 8 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 5 [i] 23:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 2 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (1. Řada): Arizona 5 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Pátrání po ztracených válečných zajatcích ve Vietnamu 3 [i] 01:50 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (1. Řada) 3 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 8 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): VW Beetle - část 1 7 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): VW Beetle - část 2 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 Klasické příznaky [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 První republika II: Díl desátý 10/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Lídy Rakušanové [i] 14:25 Blondýna [i] 14:40 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: Vražda podle Maggie [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Pirát 12/13 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:40 Trapný padesátky: Pilulky pro štěstí 11/12 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Šťastné údolí II 3/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Po stopách hvězd [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Tisíc chutí ulice: Španělsko [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 09:55 Ruská cesta k revoluci [i] 10:55 Království divočiny: Mořské hlubiny [i] 11:25 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 11:40 Zrezivělá krása: Alexandrův druhý život [i] 12:10 Babylon [i] 12:35 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 12:55 Domov můj 3/6 [i] 13:25 Televizní klub neslyšících [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1173/2379 [i] 14:05 Hádanky domů života II: Dobruška a [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistická pevnost Berlín [i] 15:45 Tisíc chutí ulice: Maroko [i] 16:35 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 17:20 Zradil jsem Hitlera [i] 18:15 Bedekr IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Vzkříšení moravského teplokrevníka [i] 19:15 Příběhy 20. století: Škola normálního života [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Slovo a meč 3/8 [i] 21:00 Lenin: Cesta k moci [i] 22:40 Manželé z roku II [i] 00:15 Cesta za snem [i] 01:50 Mizející místa domova: Ašsko, země ztracená [i] 02:10 Queer: Země se chvěje [i] 02:35 Za závojem soukromí [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:30 O lidové hračce [i] 03:50 Venkov ve městě [i] 04:15 Případ pro ombudsmana [i] 04:30 Kristus žehná Jižnímu Městu [i] 04:55 Sedm divů muslimského světa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3340 [i] 09:45 Dáma a Král: Milenci a vrazi 4 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem 21 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Pokoj č. 3 84 [i] 14:05 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 15:00 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Rozvodová párty 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3341 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Pod asfaltem 21 [i] 21:15 Kriminálka Anděl IV: Slečna smrt 14 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II: Cizí záležitosti 5 [i] 23:30 Vražedná čísla V: 36 hodin 8 [i] 00:20 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 01:10 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 01:50 Kriminálka Miami VII: Rozvodová párty 17 [i] 02:30 Střepiny [i] 03:00 Krok za krokem 21 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Pokoj č. 3 84 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago VII: Ruce času 1 [i] 06:50 Ben 10: Čas zlounů [i] 07:25 M*A*S*H 177 [i] 08:10 M*A*S*H 178 [i] 08:50 M*A*S*H 179 [i] 09:20 Jake a tlusťoch I: Miluj mě, nebo mě opusť 10 [i] 10:25 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Kouř mi stoupá do očí 11 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Úlovek 53 [i] 21:30 Hledá se táta a máma [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:50 Polda II: Školka života 6 [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 02:00 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 04:30 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Tri sestry 87-88/123 [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:45 Fatmagul 122/160 [i] 12:20 Domov na kľúč [i] 13:20 Rosamunde Pilcherová: Navždy svoji [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 89-90/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Prípady pre Lauru 1/22 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 209-210 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 96 [i] 23:25 Upírske denníky V. 17/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 01:55 Prípady pre Lauru 1/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 4 [i] 06:10 Zoom In 2 5 [i] 06:20 Dominion 2 11 [i] 07:10 Dominion 2 12 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hvězdná brána [i] 13:05 Chitty chitty bang [i] 15:30 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 16:50 7 trpaslíků [i] 18:20 Princ a já