TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:25 Fantastický maznáčik [i] 08:15 Maska [i] 10:15 Pevnosť Boyard [i] 11:50 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 13:30 Transformers [i] 16:30 Rex [i] 17:40 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 John Wick 2 [i] 23:10 Prenasledovaná [i] 01:15 John Wick 2 [i] 03:25 Prenasledovaná [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Myška Tilda [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:00 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Opatrovanie detí [i] 07:20 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Nezbedník Teo 8/52 [i] 07:30 Martinka II.: Dve tváre pána školníka 23/52 [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá: Kondor [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:50 TvMiniUni [i] 09:15 Safari: Svadobná cesta 13/13 [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Divoké Francúzsko I. [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Vražda Rogera Ackroyda [i] 15:10 Cesta do praveku [i] 16:40 "Četnícke humoresky II.": "Táta" 7/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Učiteľka [i] 22:10 Love Song [i] 23:50 Agatha Christie : Poirot: Vražda Rogera Ackroyda [i] 01:30 O 5 minút 12 [i] 02:35 Učiteľka [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zelené kráľovstvo [i] 06:30 Voda rovín [i] 06:40 Noc ohnivých rýb [i] 06:55 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Karlova stezka [i] 07:05 Encyklopédia slovenských obcí: Sedliacka Dubová [i] 07:20 Televíkend [i] 07:45 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bardejov. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:10 Test magazín: Prístroje na výrobu sódy [i] 10:30 Ukončenie Roku svätého Martina [i] 12:20 Televízny posol [i] 13:00 Hokej - Nemecký pohár: Slovensko – Rusko [i] 16:00 Slovak Open - muži [i] 19:30 Večerníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 19:35 Myška Tilda [i] 19:40 Máša a medveď II [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Indické letá II. 9/10 [i] 20:55 Indické letá II. 10/10 [i] 21:40 Vražda na objednávku [i] 23:25 Sto dní v Palerme [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Slovo [i] 04:50 ROUTE 66 REVISITED [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 Khumba [i] 08:20 Simpsonovci XXVI. 20 [i] 08:50 Rozprávková jazda 13,14 [i] 09:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:15 Nezastaviteľný vlak [i] 13:20 Riddick: Kronika temna [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Chlapec od vedľa [i] 22:40 Priamy kontakt [i] 00:40 Dom Hemingway [i] 02:35 KRIMI 03:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:55 NA CHALUPE [i] 04:40 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Skutočné paničky z Orange County VIII. 14,15 [i] 06:50 Bordelári 8,9 [i] 08:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 10:25 "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 12:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD 2 [i] 14:55 Dvaja policajti [i] 17:25 Amerika má talent XII. 11 [i] 19:15 Profesionáli VI. 1/16 [i] 20:05 OKTAGON 4 [i] 23:55 Klub príšerných žien [i] 01:55 Farmár hľadá ženu 10 [i] 03:05 Dvaja policajti [i] 04:55 Skutočné paničky z Orange County VIII. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vzpomínky III. 9 [i] 08:00 Vzpomínky III. 10 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 11:05 Tým Škorpion II. 13 [i] 12:00 Tým Škorpion II. 14 [i] 13:00 Bez hranic II. 4 [i] 14:05 Bez hranic II. 5 [i] 15:10 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 16:10 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 13 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 14 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 6 [i] 22:10 Profil zločinu VII. 7 [i] 23:20 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 00:15 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 01:10 Profil zločinu VII. 6 [i] 02:10 Profil zločinu VII. 7 [i] 03:10 Myšlenky zločince XI. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Sklízej, co jsi zasel 17 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Restaurovaný Ford Econoline z roku 1961 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 08:10 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): USA 4 [i] 09:05 Rebelové zamrzlého jezera (2. Řada): Líbánky skončily 1 [i] 09:55 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Sevření zimy 1 [i] 10:50 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: ve stopách legend 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 12:35 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Hudson Hornet 1 [i] 13:00 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Ostrov Amelia 2 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 14:25 Kšefty a kola (1. Řada) 3 [i] 14:50 Kšefty a kola (1. Řada) 4 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 16:15 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Alpha Romeo 4C 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Pagani Huayra 2 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 19:00 Výroba potravin USA (3. Řada): Návštěva Dijonu 22 [i] 19:30 Výroba potravin USA (3. Řada): Jak uhasit žízeň 23 [i] 20:00 Králové divočiny (1. Řada): Mexiko - mlžný les 4 [i] 21:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Laos: Annamitské pohoří 4 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rumunsko 2 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 2 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 1 [i] 01:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 2 [i] 01:50 Králové divočiny (1. Řada): Mexiko - mlžný les 4 [i] 02:40 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Laos: Annamitské pohoří 4 [i] 03:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rumunsko 2 [i] 04:20 Zlatá horečka (8. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Roztomilý člověk [i] 08:10 Úsměvy Gustava Nezvala [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O uloupené divožence [i] 14:05 Dobro a zlo [i] 14:35 Tenký led [i] 15:30 Pozor, vizita! [i] 17:00 Přísahám a slibuji 4/4 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Narodil se Kristus Pán 13/39 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Samotáři [i] 23:55 Schimanski [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:50 13. komnata Tonyho Linharta [i] 03:15 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:50 Bydlet jako... knihomol [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Domov můj 2/6 [i] 05:35 Buster Keaton [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1173/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Stanislav: Olmer uvádí 2 [i] 09:35 Hádanky domů života II: Dobruška a [i] 10:00 Velká válka: Nové metody [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Uchem jehly [i] 13:15 Domov můj 3/6 [i] 13:45 Na plovárně s Ondřejem Rybářem [i] 14:15 Zapomenutí vůdci: Vjačeslav [i] 15:10 Království divočiny: Mořské hlubiny [i] 15:40 Na cestě po poloostrově Izu [i] 16:05 Rozluštěné poklady: Chufuova pyramida [i] 16:55 Krajinou domova II: Jezerní hory 10/10 [i] 17:25 Záchrana zvířecích sirotků 1/3 [i] 18:15 Příběhy 20. století: Škola normálního života [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 3/10 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Borsalino a spol. [i] 21:50 Taxi [i] 23:15 Obchody se životem a smrtí - léky [i] 00:00 Pod jedním nebem 3/3 [i] 01:35 Ztracené adresy: Herčivald [i] 01:55 Divočina bez hranic: Užanskij nacionalnij prirodnij park [i] 02:25 Země hypermarketům zaslíbená [i] 02:50 Přísně tajné vraždy: Výbuchy [i] 03:05 Když děti nosí stát [i] 03:30 Kolčavovi aneb plánované rodičovství [i] 03:55 Starosta [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Tajuplný podzemní svět: Vysočina podzemní 10/14 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Oggy a Škodíci V [i] 06:05 Robot a příšerka 23 [i] 06:30 Milesova vesmírná dobrodružství 5 [i] 07:00 Kačeří příběhy 19, 20 [i] 07:50 Tučnáci z Madagaskaru III 1 [i] 08:15 Víkend [i] 09:15 O statečném krejčíkovi [i] 10:25 Zvonilka a tvor Netvor [i] 11:50 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček? [i] 14:00 Ostrov hrdlořezů [i] 16:25 Drahé tety a já [i] 18:00 Slavnosti sněženek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Dáma a Král: Milenci a vrazi 4 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:10 Drahé tety a já [i] 01:35 Kriminálka Miami VII: V nebezpečných vodách 16 [i] 02:15 Kriminálka Anděl IV: Letiště 13 [i] 03:15 Volejte Novu [i] 04:00 Okresní přebor: Kopačák 7 [i] 04:30 Okresní přebor: Schůze 8 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago VI: Cesta zpátky 10 [i] 06:55 Ben 10: Příšerná chůva [i] 07:10 M*A*S*H 176 [i] 07:40 M*A*S*H 177 [i] 08:10 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Prochorovka 10 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Modrý kód: Nebezpečný úsek 52 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Máme rádi Česko [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 18:00 Zdeňkova akademie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Já, Kajínek: Zpověď [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Nekonečný víkend [i] 00:05 Hrdina kuchyně [i] 00:45 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Prochorovka 10 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 03:55 Život v utajení 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Navždy svoji [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:35 Hra o Niké [i] 11:50 Roztomilé mrchy VI. 8-9/20 [i] 14:00 Bolesti slávnych VI. 7-8/13 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 17:55 Prázdne miesto v srdci [i] 20:00 Nezvestná dcéra [i] 22:00 Nezvestná dcéra 2 [i] 23:45 Hostiteľ [i] 02:15 Nezvestná dcéra [i] 03:40 Nezvestná dcéra 2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 10 [i] 06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zoom In 2 1 [i] 06:20 Američanka [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 2 [i] 11:15 Zoom In 2 3 [i] 11:25 7 trpaslíků [i] 12:50 Věznice Fortress 2 [i] 14:30 Hvězdná brána [i] 16:30 Twister [i] 18:30 Vdáš se, a basta! [i] 20:15 Princ a já [i] 22:05 Mafiánky [i] 23:45 Kolonie [i] 01:20 Bruce Lee - Mistr bojových umění [i] 02:45 Agáta [i] 04:00 Vyhnání z ráje [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Rugby [i] 07:00 Watts [i] 07:15 Alpské lyžování [i] 08:30 Rugby [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Krasobruslení [i] 16:00 Cyklistika [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 19:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Krasobruslení [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Alpské lyžování [i] 00:30 Krasobruslení [i] 01:30 Krasobruslení [i] 02:00 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 7 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 1 8 [i] 06:00 Nejúspěšnější projekty 1 2 [i] 07:00 Úžasné americké řeky 1 3 [i] 08:00 Jepičí život [i] 09:00 Island v pohybu [i] 09:30 Příroda to ví nejlíp 1 13 [i] 10:00 Příběh malého tučňáka [i] 11:05 Kdo se stane miliardářem? 1 4 [i] 12:00 Ledové kamiony 8 11 [i] 12:55 Ledové kamiony 8 12 [i] 13:50 Zpátky na počátek věků [i] 14:55 Sluneční superbouře [i] 15:55 Příručka středověkého bojového umění [i] 17:00 Počasí - Top 10 2 4 [i] 18:00 Podzemí měst 1 7 [i] 18:55 Podzemí měst 1 8 [i] 19:50 Egyptský příběh 1: Kapitola druhá: Chaos 2