TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Ďateľ Woody [i] 06:30 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:50 Bláznivé leto [i] 09:50 Kredenc [i] 10:30 Teória veľkého tresku I. [i] 11:20 LET´S DANCE - FINÁLE [i] 13:45 Rabaka [i] 15:50 Lov na exmanželku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Uväznené pod hladinou [i] 22:35 Tiesňová linka [i] 00:40 Uväznené pod hladinou [i] 02:30 Univerzálny vojak [i] 04:25 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Myška Tilda [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Kniha džunglí I. [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Palacinky [i] 07:15 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Lúčni kamaráti 7/52 [i] 07:30 Martinka II.: Zaseknutý prsteň 22/52 [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Lassie - Nové dobrodružstvá: Mama Zoe [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Atlantída II.: Kráľovná musí umrieť 1. časť 12/13 [i] 10:30 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 10:55 Park [i] 11:25 On air [i] 12:00 Slovensko chutí [i] 12:30 Mediteránske rozprávky: Osud 1/3 [i] 13:10 Svätohor [i] 13:45 Blázni zo štadióna [i] 15:20 Záhady tela [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Innsbruck [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 10/10 [i] 23:50 Blázni zo štadióna [i] 01:15 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 10/10 [i] 02:45 Mediteránske rozprávky: Osud 1/3 [i] 03:20 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 03:45 On air [i] 04:10 Atlantída II.: Kráľovná musí umrieť 1. časť 12/13 [i] 04:55 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Mediterán - mŕtve more ? [i] 06:20 Slovenský raj [i] 06:45 Život s myšami [i] 07:05 Autosalón [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Sedliacka Dubová [i] 09:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Karlova stezka [i] 09:15 Generácia [i] 09:45 Zjazdové lyžovanie - SP 201 7/18 [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:15 Magazín Ligy majstrov [i] 12:45 Zjazdové lyžovanie - SP 201 7/18 [i] 14:35 Noc v archíve: Rok 1977 [i] 15:45 Hokej - Nemecký pohár: Nemecko – Slovensko [i] 18:45 Večerníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 18:55 Myška Tilda [i] 19:00 Máša a medveď II [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLVAREŠKA - Smajlisendvič [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Malý medvedík [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Valihoru [i] 20:40 Organ [i] 22:10 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:20 Gomora II. [i] 23:15 Gomora II. [i] 00:15 Zbohom, súdruhovia: Vojny (1980-84) [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 Mimoriadne extrémny špión [i] 07:50 Rozprávková jazda 10 [i] 08:15 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 09:15 Rozprávková jazda 11,12 [i] 10:15 NAŠI I. [i] 10:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:25 Cloud 9 [i] 14:20 Stážisti [i] 17:05 POSTAVÍME OPRAVÍME ZVEĽADÍME [i] 17:40 NAŠI III. 16 [i] 18:20 NAŠI II. [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 TAKE ME OUT 11 [i] 22:45 Kameňák [i] 01:05 Stroj na zabíjanie [i] 03:05 KRIMI 03:35 TAKE ME OUT 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Skutočné paničky z Orange County VIII. 13,14 [i] 07:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 10 [i] 13:05 Svadba bez ženícha [i] 15:15 Fakty a fikcie 6,7 [i] 17:15 "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 10 [i] 20:35 Nezastaviteľný vlak [i] 22:45 Dom Hemingway [i] 00:45 KINOSÁLA [i] 00:55 Svadba bez ženícha [i] 02:45 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 08:00 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 09:00 Vzpomínky III. 9 [i] 10:00 Vzpomínky III. 10 [i] 11:00 Medium I. 13 [i] 12:00 Medium I. 16 [i] 13:00 Tým Škorpion II. 13 [i] 13:55 Tým Škorpion II. 14 [i] 14:55 Bez hranic II. 4 [i] 16:00 Bez hranic II. 5 [i] 17:05 Medium I. 13 [i] 18:05 Medium I. 16 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 10 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 11 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 12 [i] 23:45 Vzpomínky III. 9 [i] 00:40 Vzpomínky III. 10 [i] 01:35 Bez hranic II. 4 [i] 02:30 Bez hranic II. 5 [i] 03:15 Medium I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Autosoučástky z uhlíkových vláken 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (9. Řada): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Návrat marnotratné dcery 8 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada) 3 [i] 10:20 Kšefty a kola (1. Řada) 4 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 21 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 22 [i] 11:40 Lovci odpadu (9. Řada) 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 14:25 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Madagascar: Mangrovníkové lesy 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 16:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Mimozemšťané na Terrarose 2 [i] 17:10 Ďáblův kaňon (1. Řada): Osamělé zlato 1 [i] 18:05 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 1 [i] 19:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Sklízej, co jsi zasel 17 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Hrůza z medvědů 6 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Rychle a zběsile katapultovací sedadlo 1 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 23:00 Válečník oceánu (1. Řada): Život a smrt 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada): Odvážlivci 3 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Z nuly hrdinou 4 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): Hrůza z medvědů 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Soutěž (1. Řada): Rychle a zběsile katapultovací sedadlo 1 [i] 03:30 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství mayské pyramidy 2 [i] 04:20 Válečník oceánu (1. Řada): Život a smrt 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Pan Větrovský z Větrova a paní [i] 08:10 Taková normální rodinka: Před svatbou 2/8 [i] 09:05 Otec Brown V [i] 09:55 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Červánková královna [i] 14:05 Nebe a Vincek [i] 15:10 Chlap má umřít v botách [i] 16:05 Roztomilý člověk [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hvězdy tančí pro Paraple [i] 21:20 Atlet roku [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:35 Moonraker [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:20 Na forbíně TM [i] 02:05 Zkus mít vkus [i] 02:25 Pod pokličkou [i] 03:05 Sama doma [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Sabotáž [i] 05:30 Zašlapané projekty: Tunel na [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pochod na Slavkov [i] 09:25 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Kam odešly smutné housle [i] 10:25 Tajuplný podzemní svět: Vysočina podzemní 10/14 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 11:35 Válečné projekty Třetí říše: Nacistická pevnost Berlín [i] 12:20 Vojta Náprstek a dům U Halánků [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Tři mušketýři [i] 15:05 Svět z ptačí perspektivy: Arménie, země plná překvapení [i] 16:00 Bedekr IV. [i] 16:30 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 17:25 Zázračná planeta: Velká putování zvířat - Zebry [i] 18:15 Rodiče napořád: Kopcovi 2/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kormorán velký [i] 19:00 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Tunel na [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Unaveni sluncem 3: Citadela [i] 22:40 Pod jedním nebem 3/3 [i] 00:15 Čechoslováci v gulagu: Země zaslíbená 2/3 [i] 01:10 Lidé z manéže 9/10 [i] 02:10 Divnopis [i] 02:15 Komu vadí Mašíni [i] 02:40 Přísně tajné vraždy: Zastřelený chlapec [i] 02:55 S korupcí na věčné časy [i] 03:25 Divočina bez hranic: Bieszczadzki [i] 03:50 Z vesnice město [i] 04:10 Můj děda byl voják, válčil na [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci V [i] 06:20 Robot a příšerka 22 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 4 [i] 07:15 Kačeří příběhy 17, 18 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 39 [i] 08:35 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek V [i] 15:30 Hudbu složil, slova napsal [i] 17:30 Pohádky na dobrou noc [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 22:55 Království [i] 00:55 Hudbu složil, slova napsal [i] 02:40 Krok za krokem 20 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak rychle? 83 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Poslední možnost 8 [i] 06:50 Ninjago VI: Země na obzoru! 9 [i] 07:20 Ben 10: Hodinice [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:10 M*A*S*H 175 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:50 Motorsport [i] 10:20 Prima Partička [i] 11:20 Modrý kód: Cenné věci 51 [i] 12:45 V.I.P. vraždy: Zločiny na pokračování 15 [i] 14:05 Hrdina kuchyně [i] 14:45 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 16:40 Manžel na hodinu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda II: Školka života 6 [i] 21:25 Cesta za pomstou [i] 23:40 Život v utajení 2/2 [i] 01:40 Rocky V [i] 03:40 Krvavý písek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:50 Roztomilé mrchy VI. 6-7/20 [i] 14:05 Bolesti slávnych VI. 5-6/13 [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 17:55 Znovu zamilovaní [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Navždy svoji [i] 22:00 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 00:05 Prázdne miesto v srdci [i] 01:55 Znovu zamilovaní [i] 03:20 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 04:45 Sherlock a Watsonová II. 16/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Počátek Země Nezemě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 11:35 Zoom In 2 25 [i] 11:45 Američanka [i] 13:25 Svatba na bitevním poli [i] 15:10 Philomena [i] 16:50 Atentát na střední [i] 18:25 Všemocný [i] 20:15 Twister [i] 22:15 Kontraband [i] 23:50 Vikingové II [i] 01:50 Oko [i] 03:25 Zítra snad bude líp [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Krasobruslení [i] 15:00 Krasobruslení [i] 16:00 Jezdectví [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:15 Krasobruslení [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 20:30 Rugby [i] 22:45 Watts [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Alpské lyžování [i] 00:30 Rugby [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Rugby [i] 04:15 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 5 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 1 6 [i] 06:00 Nejúspěšnější projekty 1 1 [i] 07:00 Úžasné americké řeky 1 2 [i] 08:00 Život ve vzduchu 1: Přeplněné nebe 3