TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XXI. 12-13/18 [i] 13:50 FARMA [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Kobra 11 XXI. 12-13/18 [i] 01:40 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nepodarený syn [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Homps, Puy de Dome, Francúzsko [i] 09:00 Otec Brown IV.: Pivovarníkova dcéra 2/10 [i] 09:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Úkryt monštra 18/20 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Neosobná zaujatosť 7 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: V negližé [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Postupim, Berlín, Nemecko [i] 16:55 Otec Brown IV.: Katov koniec 3/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Innsbruck [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 M. Scorsese: Kasíno [i] 01:30 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 02:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Úkryt monštra 18/20 [i] 03:05 Sudkyňa Amy: Neosobná zaujatosť 7 [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Brazília [i] 06:35 Lesná lekáreň: Výlet [i] 06:40 Lesná lekáreň: Chrípka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Je Miška myška [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Rembrandt van Rijn: Knieža temnôt [i] 11:05 Spievanie vo vani [i] 11:30 Obedníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Morská slepota - skutočná cena námornej dopravy [i] 13:55 Prečo sú ženy nižšie ako muži? [i] 15:00 Ahoj Slovensko [i] 15:45 Hokej - Nemecký pohár: Slovensko – USA [i] 18:30 Večerníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Malý medvedík [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Rodinná anamnéza [i] 21:55 Festivalové minúty z MFF BA [i] 22:05 Červený pavúk [i] 23:35 BJD 2015: Andreas Varady Band feat Radovan Tariška (Slovensko) [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 23:30 Všemocný [i] 01:45 Drzá Jordan 22 [i] 02:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 NOVINY TV JOJ 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 3 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 19 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 9/9 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan 22 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli III. 28/28 [i] 14:00 Simpsonovci VI. 20 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 7 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 4 [i] 16:30 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 17:20 Hoď svišťom 9,11 [i] 18:35 RÝCHLA VÝHRA [i] 18:55 FUTBAL UKRAJINA – SLOVENSKO [i] 21:00 Riddick: Kronika temna [i] 23:40 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 02:05 Šokujúce rodinné tajomstvá 6/6 [i] 02:50 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 9/9 [i] 03:35 Šokujúce rodinné tajomstvá 6/6 [i] 04:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda III. 8 [i] 07:35 Království III. 9 [i] 08:30 Výkupné I. 7 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 11:25 Království III. 9 [i] 12:20 Výkupné I. 7 [i] 13:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 16:15 Království III. 10 [i] 17:10 Výkupné I. 8 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 21:00 Podfu [i] 21:55 Nezvěstná I. 5 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu III. 5 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu III. 6 [i] 00:40 Hannibal I. 9 [i] 01:40 Podfu [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu III. 5 [i] 03:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Kombinované klíče 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Zvláštní zima 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Utažská sbírka 5 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Horské hřbety Aljašky 6 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Venezuela 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Part 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Na tenkém ledu 3 [i] 13:30 Záchrana statku (1. Řada): Divoká zima 1 [i] 14:25 Záchrana statku (1. Řada): Opuštěni a osamělí 2 [i] 15:20 Záchrana statku (1. Řada): Důvěřuj nebo zemři 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Utažská sbírka 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky 74 [i] 19:30 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Sklízej, co jsi zasel 17 [i] 21:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 4 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Rodinné záležitosti 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Šílené vynálezy 9 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Tajemství nebezpečné hory 2 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Sklízej, co jsi zasel 17 [i] 02:40 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 4 [i] 03:30 Vražedná pole (1. Řada): Rodinné záležitosti 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Audi Quattro - část 1 5 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Audi Quattro - část 2 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo ředitele Svatováclavského hudebního festivalu Igora Františáka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Velká show 1965 [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Žízeň po životě [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:20 Reportéři ČT [i] 15:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... knihomol [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:05 První republika II: Díl desátý 10/13 [i] 20:55 13. komnata Tonyho Linharta [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:15 Ve jménu vlasti V [i] 00:05 Hlava rodiny [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo ředitele Svatováclavského hudebního festivalu Igora Františáka [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet II 6/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa: Rio de Janeiro, Džajpur 8/13 [i] 09:55 Mytická monstra oceánských hlubin [i] 10:40 Postřehy odjinud [i] 10:45 Tajuplný podzemní svět: Stověžaté podzemí 9/14 [i] 11:15 Království divočiny: Yellowstonský národní park [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:15 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 12:20 Život ve vzduchu: Pavel a Roman 4/6 [i] 13:05 Patrola 7/12 [i] 13:30 GEN - Galerie elity národa [i] 13:50 Dějiny světa: Věk říší 2/8 [i] 14:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 1/2 [i] 15:40 Velká válka: Nové metody [i] 16:35 Sousedé [i] 17:00 Zrezivělá krása: Mladějovský expres [i] 17:30 Chladírenský vlak [i] 18:15 Jak se fotí Londýn [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Velká putování zvířat - Zebry [i] 21:00 Rozluštěné poklady: Chufuova pyramida [i] 21:50 Pirko [i] 23:25 Metro [i] 01:30 Folklorika: Dravci nad hlavou [i] 02:00 Divočina bez hranic: Babiogórski [i] 02:25 Amerika v nás [i] 02:55 Přísně tajné vraždy: Zbytečné léky [i] 03:10 Už koluje fáma [i] 03:35 Vizovická pekárna [i] 03:55 Podkovář Fredy [i] 04:10 Jura z Valach [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3339 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Rodinná terapie 769 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak rychle? 83 [i] 14:05 Dr. House VIII: Labutí píseň 23 [i] 15:00 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: V nebezpečných vodách 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3340 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky 3 [i] 22:20 V oku tornáda [i] 00:00 Dr. House VIII: Labutí píseň 23 [i] 00:50 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 01:35 Kriminálka Miami VII: Zdánlivá vina 15 [i] 02:15 Prásk [i] 02:45 Krok za krokem 19 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Posila 82 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Poslední možnost 8 [i] 06:45 Ben 10: Odpočívej v pokoji, Plechovko [i] 07:20 M*A*S*H 173 [i] 08:05 M*A*S*H 174 [i] 08:45 M*A*S*H 175 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Ten, koho ráda mám 9 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Miluj mě, nebo mě opusť 10 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Hodný polda, zlý polda 21 [i] 14:30 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 15:30 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Manžel na hodinu [i] 22:30 Krvavý písek [i] 00:45 Policie v akci [i] 01:45 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 02:45 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 03:50 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 85-86/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 121/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 207-208 [i] 14:45 Láska na druhý pokus 2 95 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 87-88/123 [i] 18:40 Monk [i] 20:30 Prázdne miesto v srdci [i] 22:15 Sherlock a Watsonová II. 15-16/24 [i] 00:10 Pestúnka Fran [i] 00:40 Monk [i] 02:25 Smotánka [i] 03:20 Sherlock a Watsonová II. 15-16/24 [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 06:30 Počátek Země Nezemě [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion 2 11 [i] 11:55 Dominion 2 12 [i] 12:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 13:15 Zoom In 2 23 [i] 13:25 Zoom In 2 24 [i] 13:35 Atentát na střední [i] 15:15 Věznice Fortress 2 [i] 16:55 Solaris [i] 18:35 Philomena [i] 20:15 Vdáš se, a basta! [i] 21:55 Apollo 13 [i] 00:20 Kontraband [i] 01:55 Gangster [i] 03:55 Zrazený Tchaj-wan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Watts [i] 08:30 Fotbal [i] 09:00 Watts [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 11:45 Watts [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 14:45 Krasobruslení [i] 15:45 Krasobruslení [i] 16:45 Krasobruslení [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:45 Fotbal [i] 19:15 Watts [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Krasobruslení [i] 21:00 Krasobruslení [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:00 Alpské lyžování [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Drony [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování