TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:15 Rodinné prípady [i] 11:15 Susedské prípady [i] 12:15 Kobra 11 XXI. 10-11/18 [i] 14:15 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:45 Kobra 11 XXI. 10-11/18 [i] 01:45 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rukojemník [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Mullaghmore, Burrenská planina, Írsko [i] 09:00 Otec Brown IV.: Maska démona 1/10 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Smrť v cirkuse 17/20 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Honba na bosorky 6 [i] 14:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nepodarený syn [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Homps, Puy de Dome, Francúzsko [i] 16:55 Otec Brown IV.: Pivovarníkova dcéra 2/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Súmrak bossov: Bratia Mellovci – Černákova franšíza na Hornej Nitre 7/12 [i] 22:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nikdy neprečítaná pošta [i] 22:35 Ray Donovan II.: Viagra 6/12 [i] 23:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Smrť v cirkuse 17/20 [i] 00:25 Súmrak bossov: Bratia Mellovci – Černákova franšíza na Hornej Nitre 7/12 [i] 00:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nikdy neprečítaná pošta [i] 01:20 Ray Donovan II.: Viagra 6/12 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nepodarený syn [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Maďarsko [i] 06:35 Lesná lekáreň: Únos [i] 06:40 Lesná lekáreň: Ružový kvietok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Secret place [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Rembrandt van Rijn: Mlynár od Rýna [i] 10:55 Zahraj mi,muzika,pekne [i] 11:30 Obedníček: Dvorček za domom [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Huby: Ešte rastú [i] 12:40 Spevavce a ich SOS: Nebezpečná cesta [i] 13:30 Kvety pre Európu [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Kinorama [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Cirkusy sveta: Brazília [i] 16:25 Test magazín: Spredu plnené práčky [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 17:20 (Ne)celebrity: Anton Sabucha [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: O kráľovi Fiškusovi [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Malý medvedík [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Morská slepota - skutočná cena námornej dopravy [i] 21:30 Európska kaviareň [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Prečo sú ženy nižšie ako muži? [i] 23:20 Polícia [i] 23:40 Slovenský bigbít 10 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Národnostné správy [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:40 SÚDNA SIEŇ [i] 13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 SILNÉ REČI 6 [i] 23:35 Drzá Jordan 21 [i] 00:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Najlepšie svetové videá II. 2 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 17 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 8 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan 21 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli III. 27 [i] 14:00 Simpsonovci VI. 18 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 6 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 3 [i] 16:25 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 17:25 Stratené duše II. 11,12 [i] 19:20 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 28/28 [i] 20:35 Stážisti [i] 23:00 Walking Dead VI. 15,16/16 [i] 01:25 Karma je sviňa 5,6 [i] 02:25 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 8 [i] 03:20 Profesionáli III. 28/28 [i] 03:55 Skutočné paničky z Orange County VIII. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 7 [i] 07:30 Království III. 8 [i] 08:25 Výkupné I. 6 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 11:15 Království III. 8 [i] 12:15 Výkupné I. 6 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 13 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 16:10 Království III. 9 [i] 17:05 Výkupné I. 7 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 11 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 12 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 10 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 11 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 12 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 10 [i] 02:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 03:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Karburátory 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Temné dny 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Vozy Packard 4 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Sierra Nevada 5 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Botswana 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Zvláštní zima 2 [i] 13:30 Zlatá horečka (7. Řada): Zázrak na hoře 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (7. Řada): V oblacích 2 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Audi R8 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Vozy Packard 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Part 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy 73 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 20 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 9 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 8 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 9 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Gas Monkey, That Funky Monkey... 3 [i] 01:00 Záhadná Země (2. Řada): Ztracené město pouště Kalahari 1 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Večírek jednoho muže 30 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 9 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 8 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Porsche 944 Turbo - část 1 3 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Porsche 944 Turbo - část 2 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Riziko podnikání [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Po stopách hvězd [i] 10:20 Přísahám a slibuji 3/4 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Silnice [i] 14:50 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: Velká show 1965 [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Šťastné údolí II 3/6 [i] 23:15 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:05 Kde bydlely princezny [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Martina Fenina [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 3/10 [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se fotí Londýn [i] 09:25 Tisíc chutí ulice: Španělsko [i] 10:15 Hákový kříž nad Římem [i] 11:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 1/2 [i] 12:10 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:10 Křesťanský magazín [i] 13:35 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 13:55 Chcete je? [i] 14:00 Sedm divů muslimského světa [i] 15:00 Zapomenutí vůdci: Kliment [i] 15:50 Hádanky domů života II: Brandýs nad Labem [i] 16:20 Rodiče napořád: Langerovi 1/6 [i] 16:45 Expedice Grand Canyon [i] 17:15 Ruská cesta k revoluci [i] 18:15 Na cestě po poloostrově Izu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Mizející místa domova: Ašsko, země ztracená [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa: Rio de Janeiro, Džajpur 8/13 [i] 21:00 Bedekr IV. [i] 21:30 Krajinou domova II: Jezerní hory 10/10 [i] 22:00 Pološero - Sebevraždy mladých sportovců [i] 22:30 Akumulátor 1 [i] 00:10 Queer: Země se chvěje [i] 00:40 Sestřička Jackie VI: Všechno je skvělý 3/12 [i] 01:05 Mizející místa domova: Hrad [i] 01:25 Náš venkov: Hledač pod Bouzovem [i] 01:50 Fojtství Velké Karlovice [i] 02:10 Přísně tajné vraždy: Případ Dick [i] 02:25 Přizpůsobivá média [i] 02:55 Jsem workoholik a kdo je víc? [i] 03:20 Divočina bez hranic: Karkonoski [i] 03:45 Příběhy z obory [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3338 [i] 09:45 Mise nový domov [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem 19 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Posila 82 [i] 14:05 Dr. House VIII: Vydržet 21 [i] 15:00 Dr. House VIII: Všichni umřou 22 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Zdánlivá vina 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3339 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rodinná terapie 769 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Dům na špatné adrese [i] 00:20 Dr. House VIII: Vydržet 21 [i] 01:10 Dr. House VIII: Všichni umřou 22 [i] 01:55 Kriminálka Miami VII: Kouřová clona 14 [i] 02:40 Krok za krokem 18 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Trest ze studny 81 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Mistři přání 7 [i] 06:45 Ben 10: Děsivý Gwen-Ben [i] 07:20 M*A*S*H 171 [i] 08:05 M*A*S*H 172 [i] 08:45 M*A*S*H 173 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Bráško, dej mi šesťák 7 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Ten, koho ráda mám 9 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Příležitost dělá zloděje 20 [i] 14:30 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 15:30 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Sexbomby v Kuřeti 56 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Take me out [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:50 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 01:55 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 04:25 Policie Hamburk VII: Příležitost dělá zloděje 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 83-84/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 120/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 205-206 [i] 14:45 Láska na druhý pokus 2 94 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 85-86/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 207-208 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 95 [i] 23:25 Upírske denníky V. 16/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 01:55 Monk [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 11 [i] 05:50 Zoom In 2 12 [i] 06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:10 Chyť si mě! [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 22 [i] 11:15 Hořící Mississippi [i] 13:25 D'Artagnanova dcera [i] 15:40 Počátek Země Nezemě [i] 17:10 Počátek Země Nezemě [i] 18:40 Hledá se Jackie Chan