TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XXI. 8-9/18 [i] 13:50 FARMA [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pevnosť Boyard [i] 22:10 FARMA [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:50 Kobra 11 XXI. 8-9/18 [i] 02:00 FARMA [i] 02:30 Susedské prípady [i] 03:10 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miliónový chrobák [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Lost Cabin, Devil´s Tower, USA [i] 09:00 Otec Brown III.: Minervina sova 15/15 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Farby lásky 16/20 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Sudkyňa Amy: Posledné tango v Hartforde 5 [i] 14:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rukojemník [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Mullaghmore, Burrenská planina, Írsko [i] 17:00 Otec Brown IV.: Maska démona 1/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Rýchlejší ako smrť [i] 22:15 Vraždy v Burgundsku [i] 23:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Farby lásky 16/20 [i] 00:40 Rýchlejší ako smrť [i] 02:25 Občan za dverami [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Japonsko [i] 06:35 Lesná lekáreň [i] 06:40 Lesná lekáreň: Hubárik [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Skrýša [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 09:55 Barbora Rösselová 3/3 [i] 10:50 Šaffova ostroha 2009 [i] 11:30 Obedníček: Dvorček za domom [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Región GRON [i] 12:35 1917: Revolúcia [i] 13:30 Chruščov dobýja Ameriku [i] 14:40 Moja diagnóza: Parkinsoniáda (liečba a život s Parkinsonovou chorobou) [i] 15:10 Architekt spomína [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Cirkusy sveta: Maďarsko [i] 16:30 Teplička nad Váhom obec Žofie Bosniakovej [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 17:20 (Ne)celebrity: Lucia Benická [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Skrýša [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Malý medvedík [i] 19:15 Ferdo Mravec [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Spevavce a ich SOS: Nebezpečná cesta [i] 21:00 Kvety pre Európu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Festivaly 2016: MEDZIHMLA [i] 23:15 Portréty finalistov Anasoft Litera [i] 23:20 Kinorama [i] 23:45 Retro noviny [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 SÚDNA SIEŇ [i] 13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI III. 16 [i] 21:20 ZA SKLOM II. 1/8 [i] 22:30 SUPER KARAOKE [i] 23:10 Profesionáli VIII. 16 [i] 00:05 Drzá Jordan 20 [i] 01:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Skutočné paničky z Orange County VIII. 10,11 [i] 06:25 Ninja Factor III. 25/25 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 15 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 7 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan 20 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli III. 26 [i] 14:00 Simpsonovci VI. 16 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 5 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 2 [i] 16:25 Simpsonovci VI. 17,18 [i] 17:25 Stratené duše II. 9,10 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 27 [i] 20:35 Zdrojový kód [i] 22:30 Temný Kraj: Pekelníci 7,8 [i] 01:15 Karma je sviňa 3,4 [i] 02:20 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 7 [i] 03:05 Profesionáli III. 27 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County VIII. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 4 [i] 07:25 Království III. 7 [i] 08:20 Výkupné I. 5 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 11:15 Království III. 7 [i] 12:10 Výkupné I. 5 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 12 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 16:10 Království III. 8 [i] 17:10 Výkupné I. 6 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 21:00 Nezvěstná I. 5 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 22:50 Vražedná práva III. 10 [i] 23:45 Prozíravost II. 13 [i] 00:40 Prozíravost II. 14 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 02:25 Vražedná práva III. 10 [i] 03:10 Zkušební jízda III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Teploměry 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (2. Řada): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Zima vše pohltí 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Miniauta 3 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Poušť Moab 4 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Austrálie 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Temné dny 1 [i] 13:30 Extrémní stroje (1. Řada): Čepel, mamut a řezačka 1 [i] 14:25 Extrémní stroje (1. Řada): Beluga, Icehammer, Goliath 2 [i] 15:20 Extrémní stroje (1. Řada): Hromy, kola a Nemo 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Ferrari FF 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Miniauta 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě 72 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 19 [i] 20:00 Zotavovna podniků (1. Řada) 6 [i] 21:00 Carspotting (1. Řada): Pozdě bycha honit 1 [i] 22:00 Pouliční psanci: New Orleans (speciály sezony 1B) (1. Řada) 19 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Destruktivní chutě 7 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Z popela, 1. část 5 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 01:50 Zotavovna podniků (1. Řada) 6 [i] 02:40 Carspotting (1. Řada): Pozdě bycha honit 1 [i] 03:30 Pouliční psanci: New Orleans (speciály sezony 1B) (1. Řada) 19 [i] 04:20 Rození obchodníci (6. Řada): Triumph Spitfire - část 1 1 [i] 04:45 Rození obchodníci (6. Řada): Triumph Spitfire - část 2 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlet jako... v salonu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Osudná spekulace [i] 09:45 Třetí táta [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Kapacita [i] 14:50 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: Riziko podnikání [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Sanitka 2 11/13 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Columbo [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Chladírenský vlak [i] 09:50 Dějiny světa: Věk říší 2/8 [i] 10:40 Rozluštěné poklady: Sfinga [i] 11:30 Bulungan: předběžná zpráva o konci světa [i] 12:25 Náš venkov: Hledač pod Bouzovem [i] 12:55 Putování za muzikou [i] 13:20 Folklorika: Dravci nad hlavou [i] 13:50 Tisíc let české myslivosti 6/9 [i] 14:20 Evropa dnes [i] 14:45 Sedm divů muslimského světa [i] 15:45 Televizní klub neslyšících [i] 16:10 Čechoslováci v gulagu: Země zaslíbená 2/3 [i] 17:05 Sto divů světa: Benátky, Džódhpur, Miami, Taxco, 7/13 [i] 18:00 Příběhy 20. století: Hlídací psi normalizace [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 19:15 Pološero - Znárodnění á la 21. století [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 21:00 Na cestě po poloostrově Izu [i] 21:30 Jak se fotí Londýn [i] 22:00 Život ve vzduchu: Pavel a Roman 4/6 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Dům z karet II 6/13 [i] 00:30 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické ponorkové základny [i] 01:15 Stopy, fakta, tajemství: Chlapec a hvězdy [i] 01:45 Chcete je? [i] 01:50 "Hrdý" národ [i] 02:20 Přísně tajné vraždy: Tři mrtví ve skalách [i] 02:35 Obchod s identitou [i] 03:00 Divočina bez hranic: Park Narodowy [i] 03:30 Divnopis - Čejč [i] 03:35 Písně a obrázky [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Příběhy domů: Měšťanský dům v [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3337 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Nenaštvat krajtu 768 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Trest ze studny 81 [i] 14:05 Dr. House VIII: To slovo na R 19 [i] 15:00 Dr. House VIII: Post mortem 20 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Kouřová clona 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3338 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mise nový domov [i] 21:30 Okresní přebor: Kopačák 7 [i] 22:05 Okresní přebor: Schůze 8 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II 4 [i] 23:35 Vražedná čísla V: Charlie neumí surfovat 7 [i] 00:25 Dr. House VIII: To slovo na R 19 [i] 01:15 Dr. House VIII: Post mortem 20 [i] 01:55 Kriminálka Miami VII: Konec sázek 13 [i] 02:40 Krok za krokem 17 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: S ní nikdy! 80 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Večeře s Nadakhanem 6 [i] 06:45 Ben 10: Benův den [i] 07:20 M*A*S*H 169 [i] 08:10 M*A*S*H 170 [i] 08:45 M*A*S*H 171 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Láska na prodej 6 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Bráško, dej mi šesťák 7 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i] 14:30 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 15:30 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Nebezpečný úsek 52 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Kapitán Exner: Bláznova smrt 2/2 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 01:55 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 04:25 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 81-82/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 119/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 203-204 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 93 [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 83-84/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 205-206 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 94 [i] 23:25 Upírske denníky V. 15/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 02:00 Monk [i] 02:40 Smotánka [i] 03:40 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 18 [i] 06:10 Zoom In 2 19 [i] 06:20 Článek 99 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 12:05 Zoom In 2 20 [i] 12:15 Hořící Mississippi [i] 14:25 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i]