TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Rodinné prípady [i] 10:40 Susedské prípady [i] 11:40 Kobra 11 XXI. 6-7/18 [i] 13:50 FARMA [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:10 FARMA [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:25 Kobra 11 XXI. 6-7/18 [i] 02:30 FARMA [i] 03:15 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Symonds Yat, ústie rieky Dee, Anglicko, Wales [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Krvavý kúpeľ 15/20 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Rozhodnutie poroty 4 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miliónový chrobák [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Lost Cabin, Devil´s Tower, USA [i] 16:55 Otec Brown III.: Minervina sova 15/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Falošná sloboda [i] 22:00 Slovensko chutí [i] 22:35 Tajomstvo 1/4 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Krvavý kúpeľ 15/20 [i] 00:15 Falošná sloboda [i] 01:45 Tajomstvo 1/4 [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cirkusy sveta: Nemecko [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Skrýše [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 09:55 Barbora Rösselová 2/3 [i] 11:05 Muzikantské rodiny zo Šariša a Horehronia [i] 11:30 Obedníček: Dvorček za domom [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Región GRON [i] 12:40 Úžasné krajiny: Kotorská boka [i] 13:05 Úžasné krajiny: Versailles [i] 13:35 VAT: Vibračné zváranie [i] 14:10 Alexander Dubček [i] 14:40 Alexander Dubček - vizionár, reformátor a Európan [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Cirkusy sveta: Japonsko [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 17:20 (Ne)celebrity: Iveta Liptáková [i] 17:25 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Skrýše [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 HiSTORY [i] 20:05 1917: Revolúcia [i] 20:55 Večera s Havranom [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:35 GBS [i] 22:40 Chruščov dobýja Ameriku [i] 23:40 Náš svet: Palestína - náš domov je ich [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 TOP STAR [i] 12:40 SÚDNA SIEŇ [i] 13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:15 Profesionáli VIII. 14,15 [i] 00:00 Drzá Jordan 19 [i] 01:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Ninja Factor III. 24,25/25 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 13 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 6 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan 19 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli III. 25 [i] 14:00 Simpsonovci VI. 14 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 4 [i] 15:30 Najlepšie svetové videá II. 1/15 [i] 16:25 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 17:25 Stratené duše II. 7,8 [i] 19:20 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 25, 26 [i] 21:30 Lovci väzňov 3 [i] 22:30 Päťdesiat odtieňov sivej [i] 01:05 Karma je sviňa 1,2/6 [i] 02:10 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 6 [i] 02:55 Profesionáli III. 26 [i] 03:35 Lovci väzňov 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 5 [i] 07:25 Království III. 6 [i] 08:20 Výkupné I. 4 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 11:15 Království III. 6 [i] 12:10 Výkupné I. 4 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 11 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 16:10 Království III. 7 [i] 17:05 Výkupné I. 5 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 22:50 Hannibal I. 9 [i] 23:45 Medium I. 14 [i] 00:40 Medium I. 15 [i] 01:35 Hannibal I. 9 [i] 02:25 Prozíravost II. 14 [i] 03:10 Zkušební jízda III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Vyprošťovací nůžky 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (1. Řada): Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo 13 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Stan riskuje 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Ostrov Amelia 2 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Deštný prales na Kosta Rice 3 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rumunsko 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Zima vše pohltí 8 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (1. Řada): Letadlová loď 1 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (1. Řada): Most Rio-Antirio 2 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (1. Řada): Šanghajská věž 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Porsche 911 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Ostrov Amelia 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky 71 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 18 [i] 20:00 Zlatá horečka (8. Řada) 4 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 4 [i] 22:00 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i] 23:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesty, které nikam nevedou 6 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Nový začátek 15 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Hledání Sodomy 5 [i] 01:50 Zlatá horečka (8. Řada) 4 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada) 4 [i] 03:30 Zničená minulost (2. Řada): Ztracené chrámy z džungle 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velká dýně od tchýně [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Červené světlo značí smrt [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Mezičas [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Klasické příznaky [i] 14:45 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: Osudná spekulace [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hlava rodiny [i] 21:35 Hercule Poirot [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Ve jménu vlasti V [i] 23:25 Profil zločinu V [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Postřehy odjinud [i] 02:00 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Nové hranice létání [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Velká putování zvířat - Karibu [i] 09:50 Království divočiny: Yellowstonský národní park [i] 10:20 Okolo Porta [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 11:00 Nedej se [i] 11:50 Chcete je? [i] 12:00 Pološero - Znárodnění á la 21. století [i] 12:25 Zapomenutí vůdci: Kliment [i] 13:20 Stopy, fakta, tajemství: Chlapec a hvězdy [i] 13:50 Lidé z manéže 9/10 [i] 14:50 Hákový kříž nad Římem [i] 15:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 1/2 [i] 16:45 Tajuplný podzemní svět: Stověžaté podzemí 9/14 [i] 17:15 Dějiny Hollywoodu 3/7 [i] 18:15 Krajinou domova II: Evropská Arizona 9/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po kyrgyzském Issyk-kulu [i] 19:25 Mizející místa domova: Hrad [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká válka: Nové metody [i] 21:00 Čechoslováci v gulagu: Země zaslíbená 2/3 [i] 21:55 Patrola 7/12 [i] 22:25 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 23:10 Sestřička Jackie VI: Všechno je skvělý 3/12 [i] 23:40 Obchody se životem a smrtí - luskouni [i] 00:20 Život ve vzduchu: Petr a Jaroslav 3/6 [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:30 Jak otrávit mecenáše [i] 01:55 Přísně tajné vraždy: Útok ze křoví [i] 02:10 Divočina bez hranic: Nationalpark [i] 02:40 Louky Bílých Karpat [i] 03:10 "Honiti je naše potěšení" [i] 03:35 Divnopis [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:10 Písnička o Ondrášovi [i] 04:30 Mé zvony [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3336 [i] 09:50 Specialisté: Past 20 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem 17 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: S ní nikdy! 80 [i] 14:05 Dr. House VIII: Potřebujeme vajíčka 17 [i] 15:00 Dr. House VIII: Tělo a duše 18 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Konec sázek 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3337 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nenaštvat krajtu 768 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II 3 [i] 23:30 Vražedná čísla V: Magická show 6 [i] 00:20 Dr. House VIII: Potřebujeme vajíčka 17 [i] 01:10 Dr. House VIII: Tělo a duše 18 [i] 01:50 Kriminálka Miami VII: Vzpomínky na vraždu 12 [i] 02:35 Krok za krokem 16 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Minové pole 79 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Zbožné přání 5 [i] 06:45 Ben 10: Podesáté [i] 07:20 M*A*S*H 167 [i] 08:05 M*A*S*H 168 [i] 08:45 M*A*S*H 169 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Muž, který unikal spravedlnosti 5 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Láska na prodej 6 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i] 14:30 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 15:30 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Mlátička a umělec 55 [i] 21:35 V.I.P. vraždy: Zločiny na pokračování 15 [i] 22:55 TOP STAR magazín [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 02:00 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 04:30 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 79-80/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 118/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 201-202 [i] 14:45 Láska na druhý pokus 2 92 [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 81-82/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 203-204 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 93 [i] 23:25 Upírske denníky V. 14/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Monk [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bratři Warnerové [i] 06:00 Zoom In 2 15 [i] 06:10 Zoom In 2 16 [i] 06:20 Manželství s mafií [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 8 [i] 12:05 Zoom In 2 17 [i] 12:15 Článek 99 [i] 14:00 Akce nemluvně [i] 16:10 Svatba na bitevním poli [i] 17:55 Rodinka 1 6 [i] 18:35 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 20:30 Zametač stop [i] 22:00 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 23:40 Hrozba v poušti [i] 01:15 Zrazený Tchaj-wan [i] 02:50 Létající Skot [i] 04:25 Souboj cti