TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XXI. 5/18 [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 01:00 Kobra 11 XXI. 5/18 [i] 02:00 FARMA [i] 02:50 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hra na city [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Seven Sisters, Canterbury, Anglicko [i] 08:55 Otec Brown III.: Smrteľné tajomstvo 14/15 [i] 09:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Legionár 14/20 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Zákon a zázrak 3 [i] 14:40 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Symonds Yat, ústie rieky Dee, Anglicko, Wales [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Rasputin [i] 22:15 Reportéri [i] 22:45 DOKTOR MARTIN II.: Zošalieme spolu! 11/17 [i] 23:40 Rasputin [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 DOKTOR MARTIN II.: Zošalieme spolu! 11/17 [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Niva rieky Latorice [i] 06:35 Malé lesné tajomstvá: Kto vyhrá prvú cenu [i] 06:45 Malé lesné tajomstvá: Prvá plavba [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:20 Ferdo Mravec [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlibunker [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Barbora Rösselová 1/3 [i] 11:20 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Obedníček: Dvorček za domom [i] 11:40 Myška Tilda [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Región GRON [i] 12:40 Biskup Gojdič [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Generácia [i] 13:55 Cesta [i] 14:30 Park [i] 15:00 Periská [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Cirkusy sveta: Nemecko [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 17:20 (Ne)celebrity: Robo Kočan [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Malý medvedík [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Parkinsoniáda (liečba a život s Parkinsonovou chorobou) [i] 20:35 Silná zostava: Uviazli sme v sociálnych sieťach? [i] 21:30 VAT: Vibračné zváranie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Koža [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 SÚDNA SIEŇ [i] 13:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:00 Profesionáli VIII. 13 [i] 23:55 Drzá Jordan 18 [i] 00:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Ninja Factor III. 21,22 [i] 06:50 Simpsonovci X. 21 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 5 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Drzá Jordan 18 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:05 Profesionáli III. 23 [i] 14:00 Simpsonovci XXVI. 19 [i] 14:30 Hviezdna brána: Atlantída 3 [i] 15:30 Ninja Factor III. 23,24 [i] 16:30 Simpsonovci VI. 13,14 [i] 17:25 Stratené duše II. 5,6 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 25 [i] 20:35 ... a rána sú tu tiché [i] 23:00 OKTAGON MMA VÝZVA 8/8 [i] 00:05 Za nepriateľskou líniou: Tajná misia [i] 02:10 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 5 [i] 03:05 Profesionáli III. 25 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County VIII. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 4 [i] 07:30 Království III. 5 [i] 08:20 Výkupné I. 3 [i] 09:15 Jak prosté V. 23 [i] 10:15 Jak prosté V. 24 [i] 11:15 Království III. 5 [i] 12:10 Výkupné I. 3 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 10 [i] 14:10 Jak prosté V. 23 [i] 15:10 Jak prosté V. 24 [i] 16:10 Království III. 6 [i] 17:05 Výkupné I. 4 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 21:00 Prozíravost II. 13 [i] 21:55 Prozíravost II. 14 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 1 [i] 23:45 Profil zločinu VII. 4 [i] 01:00 Profil zločinu VII. 5 [i] 02:15 Od soumraku do úsvitu III. 4 [i] 03:00 Strážce pořádku III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    06:00 Nutné k přežití (1. Řada): Evropské Alpy 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Hudson Hornet 1 [i] 09:05 Nutné k přežití (1. Řada): Evropské Alpy 2 [i] 09:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Stan riskuje 7 [i] 13:30 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 16:15 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Morgan Aero Coupe 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Hudson Hornet 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky 70 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 17 [i] 20:00 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (1. Řada) 2 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 4 [i] 23:00 Připásáni (1. Řada): Great Smoky Mountains, Severní Karolína 6 [i] 00:00 Lov s Joelem Lambertem (1. Řada): Panama 4 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Severní Korea hoří 4 [i] 01:50 Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (1. Řada) 2 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (4. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 1 9 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 2 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Italská inspirace [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 Hledám paní na hlídání [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 První republika II: Díl devátý 9/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Malá podmínka štěstí [i] 14:40 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: Červené světlo značí smrt [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Postavení mimo hru 11/13 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:40 Trapný padesátky: Nejtrapnější osmdesátka 10/12 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Šťastné údolí II 2/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 GEN - Galerie elity národa [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo ředitele Svatováclavského hudebního festivalu Igora Františáka [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Tisíc chutí ulice: Tchaj-wan [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 09:55 Mytická monstra oceánských hlubin [i] 10:40 Martin Luther [i] 11:35 Zrezivělá krása: Mladějovský expres [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 12:50 Domov můj 2/6 [i] 13:20 Klíč [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1172/2379 [i] 14:00 Hádanky domů života II: Brandýs nad Labem [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické ponorkové základny [i] 15:45 Tisíc chutí ulice: Španělsko [i] 16:35 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 17:20 Hákový kříž nad Římem [i] 18:15 Bedekr IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Tunel na [i] 19:15 Příběhy 20. století: Hlídací psi normalizace [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Věk říší 2/8 [i] 21:00 Ruská cesta k revoluci [i] 22:05 Colombiana [i] 23:50 Nicolas Le Floch: Utonulý z [i] 01:25 Mizející místa domova: Loreta na [i] 01:40 Queer: Maják nad městem [i] 02:10 "Démon" alkohol [i] 02:35 Místo pětky přinesu trojku [i] 03:05 Přísně tajné vraždy: Konec poštovního ředitele [i] 03:20 Babylon [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:10 Divočina bez hranic: Pieniński [i] 04:40 Pod nebem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3335 [i] 09:50 Dáma a Král: Ve víně je vražda 3 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Krok za krokem 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Minové pole 79 [i] 14:05 Dr. House VIII: Na vědomost se dává 15 [i] 15:00 Dr. House VIII: Zkouška odvahy 16 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Vzpomínky na vraždu 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3336 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Past 20 [i] 21:20 Kriminálka Anděl IV: Letiště 13 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II 2 [i] 23:35 Vražedná čísla V: Scan Man 5 [i] 00:25 Dr. House VIII: Na vědomost se dává 15 [i] 01:15 Dr. House VIII: Zkouška odvahy 16 [i] 02:00 Technická přestávka 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Smolná tvrz stoupá 4 [i] 06:45 Ben 10: Nelaseruj mě, brácho! [i] 07:20 M*A*S*H 165 [i] 08:05 M*A*S*H 166 [i] 08:45 M*A*S*H 167 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Laura 4 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Muž, který unikal spravedlnosti 5 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Nevěstino tajemství 17 [i] 14:25 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 15:30 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Cenné věci 51 [i] 21:30 Hledá se táta a máma [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:50 Polda II: Páté přikázání 5 [i] 00:00 Policie v akci [i] 01:00 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 02:00 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 03:05 Policie Hamburk VII: Nevěstino tajemství 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:20 Tri sestry 77-78/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 117/160 [i] 12:20 Domov na kľúč [i] 13:25 Katie Ffordová: Odhalená minulosť [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:40 Tri sestry 79-80/123 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 201-202 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 92 [i] 23:25 Upírske denníky V. 13/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Monk [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 13 [i] 06:10 Zoom In 2 14 [i] 06:20 Dominion 2 9 [i] 07:05 Dominion 2 10 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:10 Oko jehly [i] 14:05 Manželství s mafií [i] 15:50 Angelika [i] 17:45 D'Artagnanova dcera [i] 20:00 Akce nemluvně [i] 22:05 Volavka 3 [i] 00:10 Zametač stop [i] 01:45 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 03:20 Angelika