TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Ďateľ Woody [i] 06:10 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:35 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:25 Kráska a zviera [i] 10:00 Výsledky volieb do VÚC [i] 10:10 Príbeh o rytierovi [i] 13:00 Výsledky volieb do VÚC [i] 13:50 Po zániku Zeme [i] 15:50 Rex [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 LET´S DANCE - FINÁLE [i] 23:30 Správna dvojka 10-12/12 [i] 00:50 FARMA - DUEL [i] 02:20 R.I.P.D. [i] 04:30 Smotánka [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Myška Tilda [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:50 Kniha džunglí I. [i] 07:05 TvMiniUni [i] 07:30 Voľby do samosprávnych krajov 2017 [i] 08:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy [i] 09:10 Safari: Korunný svedok 12/13 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Amerika zhora: Divoký Západ 9/9 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 13:55 Test magazín: Spredu plnené práčky [i] 14:15 "Proti všem" [i] 16:10 "Četnícke humoresky II.": "Návrat" 6/13 [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Rukojemník [i] 22:10 Cadillac Records [i] 23:55 O 5 minút 12 [i] 01:25 Rukojemník [i] 03:00 Amerika zhora: Divoký Západ 9/9 [i] 03:55 Slovensko v obrazoch [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Záhada koralového hradu [i] 06:55 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Región GRON [i] 07:05 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Belá [i] 07:20 Televíkend [i] 07:45 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Spredu plnené práčky [i] 10:20 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Lučenci [i] 10:45 Spomalený úder [i] 11:50 Família [i] 12:20 Hlupákovo šťastie [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Herecké legendy: Gustáv Valach [i] 14:15 Dynamit [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga [i] 18:45 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:50 Myška Tilda [i] 19:00 Máša a medveď II [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Indické letá II. 7/10 [i] 20:55 Indické letá II. 8/10 [i] 21:45 Cudzinci vo vlaku [i] 23:20 Ludwig v. Beethoven 9. symfónia [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:10 Simpsonovci XXVI. 19 [i] 08:35 Rozprávková jazda 8,9 [i] 09:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:00 ... a rána sú tu tiché [i] 13:25 Čarodejov učeň [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Päťdesiat odtieňov sivej [i] 23:30 Za nepriateľskou líniou: Tajná misia [i] 01:35 Pláž [i] 03:45 NA CHALUPE [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Skutočné paničky z Orange County VIII. 7,8 [i] 06:30 Bordelári 6,7 [i] 08:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 09:55 Odvážne srdce [i] 12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:15 Mladí farmári II. 3 [i] 15:15 Choď na to! [i] 17:35 Amerika má talent XII. 10 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 24 [i] 20:35 Špeciálna jednotka [i] 22:55 Ona, jedine ona [i] 01:00 Farmár hľadá ženu [i] 02:35 Choď na to! [i] 04:20 Prvé oddelenie [i] 04:40 Skutočné paničky z Orange County VIII. 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vzpomínky III. 7 [i] 08:05 Vzpomínky III. 8 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 11:00 Tým Škorpion II. 11 [i] 12:00 Tým Škorpion II. 12 [i] 13:00 Bez hranic II. 2 [i] 14:05 Bez hranic II. 3 [i] 15:05 Vražedná čísla V. 22 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 11 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 12 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 4 [i] 22:10 Profil zločinu VII. 5 [i] 23:25 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 00:20 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 01:15 Profil zločinu VII. 4 [i] 02:20 Profil zločinu VII. 5 [i] 03:20 Myšlenky zločince XI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Blýská se na lepší časy 16 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 4 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 08:10 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Brazílie 3 [i] 09:05 Rebelové zamrzlého jezera (1. Řada): Hry na zamrzlém jezeře 6 [i] 09:55 Mrazivé zlato (1. Řada): Spory, jelen a objev 5 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Moment pravdy 18 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Posilovací stroje 13 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 14:25 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 14:50 Kšefty a kola (1. Řada): Kšeftování s auty 2 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 16:15 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Jaguar F-Type 9 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Zakázaná mayská města 19 [i] 19:00 Výroba potravin USA (3. Řada): Čokoládové kamínky 20 [i] 19:30 Výroba potravin USA (3. Řada) 21 [i] 20:00 Králové divočiny (1. Řada): Borne - mangrovové bažiny 3 [i] 21:00 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 23:00 Zlatá horečka (8. Řada) 1 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada) 19 [i] 01:50 Králové divočiny (1. Řada): Borne - mangrovové bažiny 3 [i] 02:40 Ed Stafford: ponechán svému osudu (1. Řada): Mongolsko: Altajské hory 3 [i] 03:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 04:20 Zlatá horečka (8. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Namátková kontrola [i] 07:00 Vražda v Ostrovní ulici [i] 08:15 Úsměvy Michala Nesvadby [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zlé a dobré vodě [i] 14:10 Kdo probudí Pindruše ...? [i] 15:15 Mezičas [i] 17:00 Přísahám a slibuji 3/4 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Černá ruka 12/39 [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Vejška [i] 23:20 Schimanski [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:45 13. komnata Martina Fenina [i] 02:10 Sváteční slovo ředitele [i] 02:15 Hobby naší doby [i] 02:45 Bydlet jako... v salonu [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:50 Podoby šperku [i] 04:15 Zkus mít vkus [i] 04:35 Český strakáč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domov můj 1/6 [i] 05:30 Chcete je? [i] 05:35 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 2/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1172/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Stanislav: Olmer uvádí 1 [i] 09:35 Hádanky domů života II: Brandýs nad Labem [i] 10:00 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 10:10 Velká válka: Konsolidace [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Sváteční slovo ředitele [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:00 Uchem jehly [i] 13:30 Domov můj 2/6 [i] 13:55 Na plovárně s Martou Kubišovou [i] 14:20 Zapomenutí vůdci: Kliment [i] 15:15 Království divočiny: Yellowstonský národní park [i] 15:45 Na cestě po kyrgyzském Issyk-kulu [i] 16:15 Rozluštěné poklady: Sfinga [i] 17:00 Krajinou domova II: Evropská Arizona 9/10 [i] 17:30 Mytická monstra oceánských hlubin [i] 18:15 Příběhy 20. století: Hlídací psi normalizace [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Mihule [i] 19:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 2/10 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Borsalino [i] 22:05 Vdova Coudercová [i] 23:35 Obchody se životem a smrtí - luskouni [i] 00:20 Pod jedním nebem 2/3 [i] 01:50 Čaj pro třetího [i] 02:20 Divnopis [i] 02:25 Dudy jsou slyšet všudy [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:20 Hádejte, kteří jsou vlastní [i] 03:50 Uchem jehly [i] 04:15 Po stopách touhy po svobodě [i] 04:40 Tajuplný podzemní svět: Stověžaté podzemí 9/14 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Robot a příšerka 21 [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 3 [i] 06:50 Kačeří příběhy 15, 16 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru II 38 [i] 08:10 Krok za krokem V [i] 08:30 Víkend [i] 09:30 O princezně Amélii [i] 10:40 Zvonilka a piráti [i] 12:00 Hlava rodiny [i] 14:00 Flintstoneovi [i] 15:45 Smích se lepí na paty [i] 17:35 Léto s kovbojem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Dáma a Král: Ve víně je vražda 3 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:05 Smích se lepí na paty [i] 01:50 Kriminálka Anděl IV: Sekretář 12 [i] 02:50 Krok za krokem V [i] 03:10 Volejte Novu [i] 04:00 Okresní přebor: Forbes 5 [i] 04:30 Okresní přebor: Lucka 6 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Ve vězení 3 [i] 06:50 Ben 10: Zomboz Země [i] 07:05 M*A*S*H 164 [i] 07:40 M*A*S*H 165 [i] 08:10 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Operace Citadela 9 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Modrý kód: Dopis z Ruska 50 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:50 Máme rádi Česko [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 18:00 Zdeňkova akademie [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kapitán Exner: Bláznova smrt 2/2 [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Smyčka se stahuje [i] 00:20 Hrdina kuchyně [i] 00:55 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Operace Citadela 9 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce 1 [i] 04:05 Život v utajení 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Katie Ffordová: Odhalená minulosť [i] 08:45 Veštiareň [i] 10:25 Taká obyčajná rodinka [i] 11:45 Roztomilé mrchy VI. 4-5/20 [i] 13:55 Bolesti slávnych VI. 3-4/13 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 17:40 Nebo nie je výmysel [i] 20:00 Smrť cez internet [i] 22:00 Nebezpečný sused [i] 00:20 Hra o Niké [i] 01:10 Smrť cez internet [i] 02:50 Nebezpečný sused [i] 04:30 Sherlock a Watsonová II. 14/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 05:50 Zoom In 2 8 [i] 06:00 Zoom In 2 9 [i] 06:10 Zoom In 2 10 [i] 06:20 Velké dobrodružství [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Rodinka 1 6 [i] 11:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 12:15 Zoom In 2 11 [i] 12:25 Zoom In 2 12 [i] 12:35 Solaris [i] 14:15 Apollo 13 [i] 16:40 Oko jehly [i] 18:35 Lovci dinosaurů [i] 20:15 Hrdina [i] 21:55 Zkrat [i] 23:30 Stíny temnoty [i] 01:10 Prokletí bohů [i] 02:50 Souboj cti [i] 04:25 Létající Skot [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Snooker [i] 07:00 Motorky [i] 08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:15 Motorky [i] 11:30 Krasobruslení [i] 12:15 Krasobruslení [i] 13:15 Krasobruslení [i] 15:15 Atletika [i] 18:15 Snooker [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Motorky [i] 20:45 Olympijské hry [i] 21:00 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Motorky [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:30 Roztáhněte křídla! [i] 06:00 Existuje Yeti nebo ne? 1 2 [i] 07:00 Úžasné americké řeky 1 1 [i] 08:00 Život ve vzduchu 1: Vládci nebes 2 [i] 09:00 Příroda to ví nejlíp 1 9 [i] 09:30 Příroda to ví nejlíp 1 10 [i] 10:00 Žralok 1 2 [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 1 2 [i] 12:00 Ledové kamiony 8 7 [i] 12:55 Ledové kamiony 8 8 [i] 13:50 Uranium 2015: Kámen, který změnil svět 2 [i] 14:55 Tajemství kostí 1: V pohybu 2 [i] 15:55 Historie zbraní: Od meče až po kulomet 1 2 [i] 17:00 Počasí - Top 10 2 2