TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Ďateľ Woody [i] 06:25 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:15 Shrekovo nové dobrodružstvo [i] 08:25 Noc živých mrkiev [i] 08:35 Tri prasiatka a vlkolak [i] 08:50 Monštrá verzus Votrelci: Výbušná oslava [i] 09:05 Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov [i] 09:25 Shrek a SuperStar [i] 09:40 Shrek a hrôza [i] 10:00 Teória veľkého tresku I. [i] 11:45 LET´S DANCE [i] 14:10 Korenie lásky [i] 16:20 Nebo nie je výmysel [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Strašidla [i] 23:05 R.I.P.D. [i] 01:10 Kráska a zviera [i] 03:20 Korenie lásky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Prasiatko Peppa I: Sesternica Klouí [i] 07:10 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Ako rozveseliť Flipa 6/52 [i] 07:20 Martinka II.: Bábätko pani učiteľky 21/52 [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:50 Lassie - Nové dobrodružstvá: V pasci [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:40 Atlantída II.: Rodina 11/13 [i] 10:25 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: ZVERINA & SOLID MOVE [i] 10:55 Park [i] 11:35 On air [i] 12:00 Voľby do samosprávnych krajov 2017 [i] 12:15 Tučná princezná [i] 12:50 Infantkine narodeniny [i] 13:30 Bažanti [i] 15:00 Záhady tela [i] 16:00 Voľby do samosprávnych krajov 2017 [i] 16:10 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Viľňus [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Voľby do samosprávnych krajov 2017 [i] 22:40 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 9/10 [i] 00:05 Bažanti [i] 01:30 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 9/10 [i] 02:55 Tučná princezná [i] 03:30 Infantkine narodeniny [i] 04:05 Atlantída II.: Rodina 11/13 [i] 04:50 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Noc pod vodou [i] 06:20 Akvária pri veľtoku [i] 06:35 Ostrov na vode [i] 07:00 Autosalón [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Belá [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Región GRON [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Generácia [i] 10:40 Cesta [i] 11:10 Moja diagnóza: Trpká chuť „sladkej“ choroby [i] 11:35 VAT: Ako sa vyrába spätné zrkadlo [i] 12:00 Nové technológie: Gemini [i] 12:25 A veru pošibaj koníčka [i] 12:50 Kapura [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Halali [i] 14:30 Test magazín: Spredu plnené práčky [i] 14:40 Magazín FIFA [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Televízia za dverami: Televízny štartér [i] 16:00 Záhada koralového hradu [i] 17:00 Slovak Press Photo - galavečer [i] 17:30 Cestovanie na vlnách [i] 17:55 Košický zlatý poklad [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrekry [i] 18:55 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Cillera [i] 20:35 Slnko v sieti [i] 22:10 Gomora 11/12 [i] 22:55 Gomora 12/12 [i] 23:40 Zbohom, súdruhovia: Výhra (1975-79) [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SÚDNA SIEŇ [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:35 Rozprávková jazda 5 [i] 08:55 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 09:55 Rozprávková jazda 6,7 [i] 10:50 NAŠI I. [i] 12:05 Bacha na balóny [i] 13:55 Smrť jej pristane [i] 16:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:00 Hačikó: Príbeh psa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 TAKE ME OUT 10 [i] 23:00 Súdny deň [i] 01:20 Mladí, krásni a skazení [i] 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 TAKE ME OUT 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Črepiny PLUS [i] 05:55 Skutočné paničky z Orange County VIII. 6,7 [i] 07:25 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:30 NA CHALUPE [i] 10:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 9 [i] 13:15 “Noc na Karlštejně“ [i] 15:20 Fakty a fikcie 4,5 [i] 17:30 Tvoje, moje a naše [i] 19:20 KINOSÁLA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Hoď svišťom 8 [i] 20:35 Čarodejov učeň [i] 22:40 Pláž [i] 01:15 KINOSÁLA [i] 01:25 Tvoje, moje a naše [i] 03:05 Hriechy otca [i] 04:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla V. 22 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 23 [i] 09:05 Vzpomínky III. 7 [i] 10:05 Vzpomínky III. 8 [i] 11:00 Medium I. 11 [i] 12:00 Medium I. 12 [i] 13:00 Tým Škorpion II. 11 [i] 14:00 Tým Škorpion II. 12 [i] 15:00 Bez hranic II. 2 [i] 16:05 Bez hranic II. 3 [i] 17:05 Medium I. 11 [i] 18:05 Medium I. 12 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 14 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 9 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba XI. 10 [i] 23:45 Vražedná čísla V. 22 [i] 00:40 Vražedná čísla V. 23 [i] 01:35 Bez hranic II. 2 [i] 02:30 Bez hranic II. 3 [i] 03:15 Medium I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (12. Řada): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (1. Řada): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (6. Řada) 3 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Kilcherovi a Díkůvzdání 7 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 10:20 Kšefty a kola (1. Řada): Kšeftování s auty 2 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 19 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 20 [i] 11:40 Lovci odpadu (9. Řada) 1 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 14:25 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Brazílie 5 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 16:15 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Probuzená kletba 1 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (1. Řada): Přilévání oleje do ohně 2 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada) 7 [i] 19:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Blýská se na lepší časy 16 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 32 [i] 22:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 23:00 Válečník oceánu (1. Řada): Pravda a lži 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada): Králové zkázy 1 [i] 01:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vejtahové 2 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 32 [i] 03:30 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Akropole 1 [i] 04:20 Válečník oceánu (1. Řada): Pravda a lži 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:35 Polopatě [i] 07:25 Jak Jaromil ke štěstí přišel [i] 08:20 Taková normální rodinka: Ženich 1/8 [i] 09:05 Otec Brown V [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak vyléčit Ježibabu [i] 13:55 O třech synech [i] 14:20 Třetí táta [i] 15:25 Žízeň po životě [i] 16:20 Vražda v Ostrovní ulici [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství těla [i] 21:15 Velký šéf [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Špion, který mě miloval [i] 01:10 Bolkoviny [i] 02:00 Chalupa je hra [i] 02:20 Paní krůta [i] 02:45 Sama doma [i] 04:20 Velká dýně od tchýně [i] 04:45 Fotografovat módu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Folkový kolotoč [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Hledač pod Bouzovem [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Dravci nad hlavou [i] 10:25 Tajuplný podzemní svět: Stověžaté podzemí 9/14 [i] 10:50 Okolo Porta [i] 11:20 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 12:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické ponorkové základny [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Šaráda [i] 15:10 Chladírenský vlak [i] 16:00 Bedekr IV. [i] 16:30 Kamera na cestách: Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 17:20 Zázračná planeta: Velká putování zvířat: Karibu [i] 18:15 Rodiče napořád: Langerovi 1/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 19:00 Zrezivělá krása: Most dvou řek [i] 19:30 Zašlapané projekty: Folkový kolotoč [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Unaveni sluncem 2: Odpor [i] 22:35 Pod jedním nebem 2/3 [i] 00:10 Cela 211 - vězeňské peklo [i] 02:00 Čechoslováci v gulagu: Represivní aparát 1/3 [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:35 Splněný sen Jaroslava Přílučíka [i] 03:55 Zveme vás... do pálenice [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Robot a příšerka 20 [i] 06:40 Milesova vesmírná dobrodružství 2 [i] 07:10 Kačeří příběhy 13, 14 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru II 37 [i] 08:25 Krok za krokem V [i] 08:45 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 11:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:20 Volejte Novu [i] 12:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek V [i] 15:30 Bejvalek se nezbavíš [i] 17:20 Co ta holka chce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 22:55 Těžko ho zabít [i] 00:40 Bejvalek se nezbavíš [i] 02:20 Krok za krokem 14, 15 [i] 03:05 Kriminálka Miami VII: Něco za něco 11 [i] 03:55 Výměna manželek V [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago VI: Neblaze proslulí 1 [i] 06:55 Ninjago VI: Veřejný nepřítel číslo jedna 2 [i] 07:20 Ben 10: Maximální Max [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 163 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:45 Motorsport [i] 10:15 Prima Partička [i] 11:20 Modrý kód: Samé dobré zprávy 49 [i] 12:30 V.I.P. vraždy: Recept na smrt 14 [i] 13:55 Hrdina kuchyně [i] 14:35 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 16:40 Hodinový manžel [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda II: Páté přikázání 5 [i] 21:25 V hlavě zločince [i] 23:45 Život v utajení 1/2 [i] 01:45 Rocky IV [i] 03:30 Cesta bez návratu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i] 08:45 Veštiareň [i] 10:25 Taká obyčajná rodinka [i] 11:45 Roztomilé mrchy VI. 2-3/20 [i] 13:50 Bolesti slávnych VI. 1-2/13 [i] 15:40 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 17:30 Mesto anjelov [i] 20:00 Katie Ffordová: Odhalená minulosť [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Pre lásku k dieťaťu [i] 00:00 Popoluška naruby [i] 01:55 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 03:20 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 5 [i] 06:10 Záhadná neznámá [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 11:35 Zoom In 2 6 [i] 11:45 Zoom In 2 7 [i] 11:55 Velké dobrodružství [i] 13:40 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 15:25 Říše hraček [i] 17:05 Salon krásy [i] 18:55 Top Dog [i] 20:15 Apollo 13 [i] 22:40 Diamant 13 [i] 00:25 Solo [i] 02:05 Američtí draci [i] 03:40 Prokletí bohů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 05:30 Snooker [i] 07:00 Snooker [i] 10:00 Motorky [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 16:30 Krasobruslení [i]