TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:40 Kobra 11 XXI. 3-4/18 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Kobra 11 XXI. 3-4/18 [i] 01:40 FARMA [i] 02:35 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve svokry [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Hutton-in-the-Forest, St.Bees Head, Anglicko [i] 09:00 Otec Brown III.: Raj zlodejov 13/15 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Infikovaní 13/20 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Sudkyňa Amy: Nabitý deň 2 [i] 14:45 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Taxi služby [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:35 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Seven Sisters, Canterbury, Anglicko [i] 16:55 Otec Brown III.: Smrteľné tajomstvo 14/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Viľňus [i] 22:30 Večerné správy RTVS [i] 22:40 M. Scorsese: Mafiáni [i] 01:00 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: MAREK RAKOVICKÝ & SMOLA A HRUŠKY [i] 01:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Infikovaní 13/20 [i] 02:25 M. Scorsese: Mafiáni [i] 04:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cirkusy sveta: Veľká Británia [i] 06:35 Malé lesné tajomstvá: U dobrej macochy [i] 06:40 Malé lesné tajomstvá: Vyriešený spor [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Prebúdzanky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Muž na správnom mieste [i] 10:55 Nestarnúce melódie [i] 11:30 Obedníček: Dvorček za domom [i] 11:35 Myška Tilda [i] 11:45 Lisa a Paul [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Brat Slnko sestra Luna [i] 14:35 Highlighty Európskej ligy [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 (Ne)celebrity: Ján Huba [i] 16:05 (Ne)celebrity: Martin Ďuriš [i] 16:15 Ahoj Slovensko [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Z lona rozhlasu a filmu [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Futbal - Fortuna liga: DAC Dunajská Streda – Slovan Bratislava [i] 20:10 Família [i] 20:40 Výlet do mladosti [i] 22:05 Dýchaj [i] 23:35 BJD 2015: Luca Ciarla Quartet ( Taliansko) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 Špeciálna jednotka [i] 01:05 Drzá Jordan 17 [i] 02:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:10 KRIMI 03:45 NOVINY TV JOJ 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Ninja Factor III. 19,20 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 9 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 4 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan 17 [i] 12:15 Prvé oddelenie [i] 12:50 Profesionáli III. 22 [i] 13:50 Simpsonovci VI. 10 [i] 14:20 Hviezdna brána: Atlantída 2 [i] 15:20 Ninja Factor III. 21,22 [i] 16:20 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 17:20 Hviezdna brána III. 12,13 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 23 [i] 20:35 Cumlikátor [i] 22:40 Hriechy otca [i] 00:40 Šokujúce rodinné tajomstvá 5 [i] 01:45 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 4 [i] 02:30 Profesionáli III. 23 [i] 03:10 Šokujúce rodinné tajomstvá 5 [i] 03:55 Hviezdna brána: Atlantída 2 [i] 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 3 [i] 07:30 Království III. 4 [i] 08:25 Výkupné I. 2 [i] 09:20 Jak prosté V. 21 [i] 10:20 Jak prosté V. 22 [i] 11:20 Království III. 4 [i] 12:15 Výkupné I. 2 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 9 [i] 14:10 Jak prosté V. 21 [i] 15:10 Jak prosté V. 22 [i] 16:10 Království III. 5 [i] 17:05 Výkupné I. 3 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 10 [i] 19:05 Jak prosté V. 23 [i] 20:05 Jak prosté V. 24 [i] 21:00 Podfu [i] 21:55 Nezvěstná I. 4 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu III. 3 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu III. 4 [i] 00:40 Hannibal I. 8 [i] 01:35 Podfu [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu III. 3 [i] 03:10 Zkušební jízda III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (11. Řada): Basebalové rukavice 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (1. Řada): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Nová krev 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (8. Řada) 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (24. Řada): Ultratenké sklo, stroje pro demontáž palet 18 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 20 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): Kanada - The Aqua Train 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Utéct a uniknout 16 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (2. Řada): Nadšení Fordem z roku 1932 9 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 13:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Přichází zima 5 [i] 14:25 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Na tenkém ledu 6 [i] 15:20 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (14. Řada) 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny 69 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 16 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Blýská se na lepší časy 16 [i] 21:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Pátrání 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Přírodní úkazy 8 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Tajemství Sahary 3 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Blýská se na lepší časy 16 [i] 02:40 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 3 [i] 03:30 Vražedná pole (1. Řada): Pátrání 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 1 7 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 2 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Zdeňky Pohlreichové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Sbohem, Charlie [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... v salonu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl devátý 9/13 [i] 20:55 13. komnata Martina Fenina [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:15 Ve jménu vlasti V [i] 00:05 Hlava rodiny [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Bolkoviny [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet II 5/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa: Benátky, Džódhpur, Miami, Taxco, 7/13 [i] 09:55 Divoký Yellowstone: Grizzlí léto [i] 10:40 Turecké koberce [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Tajuplný podzemní svět: Pokladnice Českého království 8/14 [i] 11:50 Království divočiny: Poušť Namib [i] 12:20 Chcete mě? [i] 12:45 Život ve vzduchu: Petr a Jaroslav 3/6 [i] 13:30 Patrola 6/12 [i] 13:55 GEN - Galerie elity národa [i] 14:10 Dějiny světa: Přežití 1/8 [i] 15:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 16:05 Velká válka: Konsolidace [i] 17:00 Zrezivělá krása: Most dvou řek [i] 17:30 Noční vlak [i] 18:15 Jak se fotí Florencie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Velká putování zvířat - Karibu [i] 20:55 Rozluštěné poklady: Sfinga [i] 21:45 Já, Olga Hepnarová [i] 23:30 Soul Kitchen [i] 01:05 Folklorika: Proč chlapi zpívají [i] 01:35 Nivnické sedlcké [i] 01:55 Můj život byl a bude [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:55 Proti proudu! [i] 03:25 Vzkaz Armina Delonga [i] 03:40 Památky na prodej: Zámeček [i] 03:55 Případ pro ombudsmana [i] 04:10 Sochař víry [i] 04:35 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3334 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Posila na baterky 767 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Krok za krokem 15 [i] 13:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevolejte tátovi 78 [i] 14:10 Dr. House VIII: Pán domu 13 [i] 15:05 Dr. House VIII: Láska je slepá 14 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Něco za něco 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3335 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky 2 [i] 22:20 Van Helsing [i] 00:45 Dr. House VIII: Pán domu 13 [i] 01:30 Dr. House VIII: Láska je slepá 14 [i] 02:15 Prásk [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II 1 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevolejte tátovi 78 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Neblaze proslulí 1 [i] 06:45 Ben 10 [i] 07:20 M*A*S*H 161 [i] 08:05 M*A*S*H 162 [i] 08:45 M*A*S*H 163 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Znovu se vrátí šťastné dny 3 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Laura 4 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Helen 16 [i] 14:30 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 15:30 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hodinový manžel [i] 22:25 Cesta bez návratu [i] 00:20 Policie v akci [i] 01:20 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 02:20 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 03:15 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 75-76/123 [i] 08:25 Priatelia [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Priatelia [i] 10:55 Fatmagul 116/160 [i] 12:25 Nekonečná láska 199-200 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 91 [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Tri sestry 77-78/123 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Popoluška naruby [i] 22:15 Sherlock a Watsonová II. 13-14/24 [i] 00:10 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:40 Monk [i] 02:25 Smotánka [i] 03:20 Sherlock a Watsonová II. 13-14/24 [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Dva týdny [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion 2 9 [i] 11:55 Dominion 2 10 [i] 12:50 Kantonský kmotr [i] 15:05 Šanca na lásku [i] 16:40 Záhadná neznámá [i] 18:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 20:20 Lovci dinosaurů [i] 22:00 Solo [i] 23:45 Zkrat [i] 01:20 Ruce od krve [i] 02:50 Černá skříňka [i] 04:20 Američtí draci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cestovní vozy [i] 05:30 Snooker [i] 07:00 Snooker [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Motorky [i] 16:30 Motorky [i] 17:15 Krasobruslení [i] 18:00 Watts [i] 18:30 Motorky [i] 19:00 Motorky [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:15 Motorky [i] 22:45 Motorky [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Drony [i] 00:30 Krasobruslení [i] 01:00 Krasobruslení [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cestovní vozy [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Alpské lyžování [i] 04:00 Alpské lyžování [i] 04:30 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Lovci mýtů 2: Pátrání nacistů po Atlantidě 10 [i] 06:00 Celníci v akci 1 15 [i] 07:00 Nové okno do vesmíru [i] 07:30 Sbohem, Görgei! [i] 08:35 Sága rodiny Manfréda Weisse 1 2 [i] 09:35 Brutální fyzika 1 3