TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:15 Rodinné prípady [i] 11:15 Susedské prípady [i] 12:15 Kobra 11 XXI. 2/18 [i] 13:15 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:45 Kobra 11 XXI. 2/18 [i] 00:50 Kobra 11 VII. 5/14 [i] 01:50 FARMA [i] 02:40 Susedské prípady [i] 03:20 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Posledný jednorožec [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Taxi služby [i] 08:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Sudkyňa Amy: Nový začiatok 1 [i] 14:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve svokry [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VIII.: Hutton-in-the-Forest, St.Bees Head, Anglicko [i] 17:00 Otec Brown III.: Raj zlodejov 13/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:45 Súmrak bossov: Mikuláš Vareha - rytier von DPH 6/12 [i] 22:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Pištoľník z Považia [i] 22:45 Ray Donovan II.: Írski chlapci 5/12 [i] 23:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 00:30 Súmrak bossov: Mikuláš Vareha - rytier von DPH 6/12 [i] 01:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Pištoľník z Považia [i] 01:25 Ray Donovan II.: Írski chlapci 5/12 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Postav dom , zasaď strom [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Sumec kráľ Dunaja [i] 06:15 Útes [i] 06:30 Malé lesné tajomstvá: Ako orol potrestal tchora [i] 06:40 Malé lesné tajomstvá: Žiarlivý roháč [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Ferdo Mravec [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Rest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Svinica [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Európa v obrazoch [i] 09:55 Modrá katedrála [i] 10:55 Na záhumní [i] 11:30 Obedníček: Dvorček za domom [i] 11:35 Myška Tilda [i] 11:45 Lisa a Paul [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ĎUMBIER [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ždírec nad Doubravou [i] 12:40 Planéta Zem II.: Mestá [i] 13:30 Úžasné krajiny: Kantón Valais [i] 13:55 Úžasné krajiny: Ostrov Brač [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Miesto pre modlitbu [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Cirkusy sveta: Veľká Británia [i] 16:25 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Taxi služby [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Bože môj, prečo si ma opustil? [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Malý medvedík [i] 19:10 Ferdo Mravec [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Slovenskí archeológovia: Mayovia v priestore a čase [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Slovenský bigbít 9 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Národnostné správy [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 SÚDNA SIEŇ [i] 13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 22:55 SILNÉ REČI 5 [i] 23:35 Drzá Jordan 16 [i] 00:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 02:55 POLICAJTI V AKCII [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Ninja Factor III. 17,18 [i] 06:50 Simpsonovci VI. 7 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 3 [i] 09:55 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Drzá Jordan 16 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 12:45 Profesionáli III. 21 [i] 13:45 Simpsonovci VI. 8 [i] 14:15 Hviezdna brána: Atlantída 1/20 [i] 15:20 Ninja Factor III. 19,20 [i] 16:20 Simpsonovci VI. 9,10 [i] 17:20 Stratené duše II. 3,4 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 Profesionáli III. 22 [i] 20:35 Smrť jej pristane [i] 22:50 Walking Dead VI. 13,14 [i] 00:45 Prvé oddelenie [i] 01:40 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 3 [i] 02:25 Walking Dead VI. 13,14 [i] 03:45 Črepiny PLUS [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County VIII. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 2 [i] 07:30 Království III. 3 [i] 08:20 Výkupné I. 1 [i] 09:20 Jak prosté V. 19 [i] 10:20 Jak prosté V. 20 [i] 11:20 Království III. 3 [i] 12:15 Výkupné I. 1 [i] 13:15 Vzpomínky IV. 8 [i] 14:15 Jak prosté V. 19 [i] 15:15 Jak prosté V. 20 [i] 16:15 Království III. 4 [i] 17:10 Výkupné I. 2 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 9 [i] 19:05 Jak prosté V. 21 [i] 20:05 Jak prosté V. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba XI. 10 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 9 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba XI. 9 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba XI. 10 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 9 [i] 02:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 03:10 Zkušební jízda III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (11. Řada): Indukční varné plotny 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (1. Řada): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Výchova synů 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (8. Řada) 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (24. Řada): Náhradní hlavice do holicích strojků, banánové koláče s čokoládou 17 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 19 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): Francie - LRS (Long Rail Soudé) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Námořní noční můra 15 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (2. Řada) 8 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Nová krev 5 [i] 13:30 Potápění za zlatem - pod ledem (1. Řada): Nulový výsledek 3 [i] 14:25 Potápění za zlatem - pod ledem (1. Řada): Blýská se na lepší časy 4 [i] 15:20 Potápění za zlatem - pod ledem (1. Řada): K jedinému cíli 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (14. Řada) 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 19 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Lana/kulečníkové stoly/plachetnice 68 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 15 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 8 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 6 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 7 [i] 23:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 3 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Hoši z dílny Gas Monkey Garage 2 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Ztracené zlaté město 2 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 8 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 6 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Zasloužilý otec [i] 09:45 Rozvod [i] 10:10 Dva lidi v ZOO [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hledám paní na hlídání [i] 14:45 Šance [i] 15:55 To je vražda, napsala VI: Sbohem, Charlie [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Šťastné údolí II 2/6 [i] 23:15 Taggart [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 2/10 [i] 05:20 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jak se fotí Florencie [i] 09:25 Tisíc chutí ulice: Tchaj-wan [i] 10:15 Blokáda Leningradu [i] 11:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 12:05 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:05 Počesku [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 14:00 Chcete je? [i] 14:10 Nové hranice létání [i] 15:00 Zapomenutí vůdci: Felix [i] 15:55 Hádanky domů života II: Radnice a [i] 16:25 Alésia: Poslední bitva [i] 17:20 Martin Luther [i] 18:15 Na cestě po kyrgyzském Issyk-kulu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Mizející místa domova: Loreta na [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa: Benátky, Džódhpur, Miami, Taxco, 7/13 [i] 21:00 Bedekr IV. [i] 21:30 Krajinou domova II: Evropská Arizona 9/10 [i] 22:00 Pološero - Znárodnění á la 21. století [i] 22:25 Cesta do lesa [i] 00:15 Queer: Maják nad městem [i] 00:40 Sestřička Jackie VI: Pouť 2/12 [i] 01:10 Mizející místa domova: Konec pražské periférie [i] 01:25 Náš venkov: Na cestě [i] 01:55 Romské hudební rody v Brně [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:50 Věci [i] 03:20 Jura Petrů [i] 03:45 Sólo pro... [i] 04:20 Případ pro ombudsmana [i] 04:35 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3333 [i] 09:45 Mise nový domov [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem 14 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Manžel se vrátil 77 [i] 14:05 Dr. House VIII: Kdo je bez viny 11 [i] 15:05 Dr. House VIII: Chase 12 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: DeLuca motel 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3334 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Posila na baterky 767 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Závod s časem [i] 23:45 Dr. House VIII: Kdo je bez viny 11 [i] 00:35 Dr. House VIII: Chase 12 [i] 01:20 Kriminálka Miami VII: DeLuca motel 10 [i] 02:00 Krok za krokem 13 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans 23 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Manžel se vrátil 77 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago V: Prokletý svět 2/2 [i] 06:50 Powerpuff Girls [i] 07:20 M*A*S*H 159 [i] 08:10 M*A*S*H 160 [i] 08:45 M*A*S*H 161 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I: Osudová přitažlivost 2/2 [i] 10:15 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 12:15 Polední zprávy [i] 12:30 Jake a tlusťoch I: Znovu se vrátí šťastné dny 3 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i] 14:30 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 15:30 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Ne každému štěstí přeje 54 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Take me out [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 01:55 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 04:25 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Druhý dych [i] 06:20 Smotánka [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:40 Fatmagul 115/160 [i] 12:15 Domov na kľúč [i] 13:25 Mesto anjelov [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:50 Tri sestry 75-76/123 [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 199-200 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 91 [i] 23:25 Upírske denníky V. 12/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Monk [i] 02:35 Smotánka [i] 03:50 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:30 Ptačí průvodce pro všechno [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:10 Dva týdny [i] 13:50 Krvavé diamanty [i] 15:30 Zločin je extrémní sport