TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Ďateľ Woody [i] 06:20 Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore [i] 08:00 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery [i] 09:50 Shrekovo nové dobrodružstvo [i] 10:00 Tri prasiatka a vlkolak [i] 10:10 Noc živých mrkiev [i] 10:30 Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov [i] 10:55 Monštrá verzus Votrelci: Výbušná oslava [i] 11:05 Shrek a SuperStar [i] 11:15 Shrek a hrôza [i] 11:45 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 13:45 Duch [i] 16:25 Kráska a zviera [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pevnosť Boyard [i] 22:10 FARMA [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:50 Kráska a zviera [i] 02:10 FARMA [i] 02:40 Susedské prípady [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Tom Sawyer [i] 08:40 Posledný jednorožec [i] 10:00 Najkrajší kvet [i] 10:55 Zázračná láska [i] 12:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 13:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Husiarka [i] 14:15 Ivanhoe [i] 16:00 František z Assisi 1/2 [i] 17:30 František z Assisi 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov: SSC Neapol – Manchester City [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 František z Assisi 1/2 [i] 01:40 František z Assisi 2/2 [i] 03:10 Ivanhoe [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Dunajská džungla - zázračný svet vody [i] 06:15 Zomierajú postojačky [i] 06:35 Vynálezy dedka Jahodu: O ježibábätku [i] 06:40 Malé lesné tajomstvá: Brhlíkov domček [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Zvedavý George [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Brána do rána [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 My, alebo blízko je tak ďaleko [i] 09:05 Priateľstvá padajúceho lístia [i] 10:30 Sviatok Všetkých svätých [i] 12:15 Ružová Anička [i] 13:15 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 14:25 Biskup Gojdič [i] 15:25 Dušičky seniorov [i] 17:05 Família [i] 17:30 Starý včelár [i] 18:30 Večerníček: Dvorček za domom [i] 18:35 Myška Tilda [i] 18:40 Máša a medveď II [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Ferdo Mravec [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:40 Dielo z depozitára: Ikona Posledný súd [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Planéta Zem II.: Mestá [i] 21:00 Brat Slnko sestra Luna [i] 23:00 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 Oggy a šváby [i] 08:40 Cililing a Zver-Nezver [i] 10:20 Zostaň so mnou [i] 12:35 Dievča na stráženie [i] 15:00 Mimoni [i] 16:55 Cumlikátor [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hačikó: Príbeh psa [i] 22:35 Komando [i] 00:35 Deti moje [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 POLICAJTI V AKCII [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Skutočné paničky z Orange County VIII. 3,4 [i] 06:30 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 08:50 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 09:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 11:05 MravecZ [i] 13:05 Kung prásk: Smrtonosná smrť [i] 15:00 Hrochy v Afrike [i] 17:20 "Noc na Karlštejně" [i] 19:25 ŽREBOVANIE [i] 19:30 Profesionáli III. 21 [i] 20:35 Sexi 40 [i] 22:30 Temný Kraj: Hriešnici 5,6 [i] 01:25 Prvé oddelenie [i] 02:30 Temný Kraj: Hriešnici 5,6 [i] 04:35 Skutočné paničky z Orange County VIII. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda III. 1 [i] 07:30 Království III. 2 [i] 08:25 Dívka odjinud IV. 13 [i] 09:25 Jak prosté V. 17 [i] 10:20 Jak prosté V. 18 [i] 11:20 Království III. 2 [i] 12:15 Dívka odjinud IV. 13 [i] 13:15 Vzpomínky IV. 7 [i] 14:15 Jak prosté V. 17 [i] 15:10 Jak prosté V. 18 [i] 16:10 Království III. 3 [i] 17:05 Výkupné I. 1 [i] 18:05 Vzpomínky IV. 8 [i] 19:05 Jak prosté V. 19 [i] 20:05 Jak prosté V. 20 [i] 21:00 Nezvěstná I. 4 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 22:50 Vražedná práva III. 9 [i] 23:45 Prozíravost II. 11 [i] 00:40 Prozíravost II. 12 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 02:25 Vražedná práva III. 9 [i] 03:10 Zkušební jízda III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (11. Řada): Indukční varné plotny 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (1. Řada): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Nejdelší den 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (8. Řada) 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (24. Řada): Úhlové brusky, košíčky na bobuloviny 16 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 18 [i] 09:05 Obrovské vlaky (1. Řada): USA - Schnabel Car 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Noční můra v Namibii 13 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (2. Řada) 7 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Výchova synů 4 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford hotrod z roku 1931 a Cuda z roku 1971 13 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Cuda z roku 1971/Sbohem, Little Richarde 14 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rychle dokončit Cudu z roku 1971 15 [i] 16:15 Jak se to dělá (14. Řada) 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 18 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (6. Řada): Pružiny/dlažební kostky/piána 67 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 14 [i] 20:00 Zotavovna podniků (1. Řada): Elite Powersports 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 22:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): Pro vzrušení 18 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Naprosté selhání 6 [i] 00:00 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 01:00 Záhadná Země (1. Řada): Krvavé jezero 1 [i] 01:50 Zotavovna podniků (1. Řada): Elite Powersports 5 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): Nejlepší ze dvou 18 [i] 03:30 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): Pro vzrušení 18 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 2 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VI: Poručík za katedrou [i] 09:45 Šperk [i] 10:20 Lék [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Oldřicha Navrátila [i] 14:30 Dva, t.č. v zel. hl. dvě veselé nekuř. [i] 15:05 Na kus řeči [i] 15:50 To je vražda, napsala VI: Zasloužilý otec [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Sanitka 2 10/13 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Columbo [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Noční vlak [i] 09:50 Dějiny světa: Přežití 1/8 [i] 10:45 Alésia: Poslední bitva [i] 11:40 Náš venkov: Na cestě [i] 12:05 Putování za muzikou [i] 12:35 Folklorika: Proč chlapi zpívají [i] 13:00 Tisíc let české myslivosti 5/9 [i] 13:30 Evropa dnes [i] 13:55 Nové hranice létání [i] 14:50 Kamera na cestách: Severní [i] 15:45 Klíč [i] 16:10 Čechoslováci v gulagu: Represivní aparát 1/3 [i] 17:05 Sto divů světa 6/13 [i] 18:00 Příběhy 20. století: Vojna [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - sladký život [i] 19:15 Pološero - Smrtící nákazy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 21:00 Na cestě po kyrgyzském Issyk-kulu [i] 21:30 Jak se fotí Florencie [i] 22:00 Život ve vzduchu: Petr a Jaroslav 3/6 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Dům z karet II 5/13 [i] 00:30 Šílený svět studené války: Dominový efekt [i] 01:25 Stopy, fakta, tajemství: Ukřižovaná [i] 01:55 Chcete je? [i] 02:00 Z očí do očí [i] 02:35 ... až já budu starý [i] 03:00 Hraje vám... Moravanka Jana [i] 03:30 Přechod na druhý břeh bez tabu [i] 03:55 Smrt [i] 04:20 Prázdné hnízdo? [i] 04:50 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3332 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Návrat ztracené dcery 766 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Krok za krokem 13 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejhezčí den 76 [i] 14:10 Dr. House VIII: Lepší polovička 9 [i] 15:05 Dr. House VIII: Útěky 10 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Pros o smilování 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3333 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mise nový domov [i] 21:35 Okresní přebor: Forbes 5 [i] 22:10 Okresní přebor: Lucka 6 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans II 1 [i] 23:35 Vražedná čísla V: Všeuměl 4 [i] 00:25 Dr. House VIII: Lepší polovička 9 [i] 01:10 Dr. House VIII: Útěky 10 [i] 01:55 Kriminálka Miami VII: Pros o smilování 9 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Kolik zpoždění můžeš snést 22 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejhezčí den 76 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago V: Prokletý svět 1/2 [i] 06:45 Powerpuff Girls [i] 07:20 M*A*S*H 157 [i] 08:05 M*A*S*H 158 [i] 08:45 M*A*S*H 159 [i] 09:10 Jake a tlusťoch I 1 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Jake a tlusťoch I: Osudová přitažlivost 2/2 [i] 13:30 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i] 14:30 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 15:30 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Dopis z Ruska 50 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Kapitán Exner: Bláznova smrt 1/2 [i] 23:55 Policie v akci [i] 00:55 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 01:55 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 04:25 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Druhý dych [i] 06:15 Tri sestry 73-74/123 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Priatelia [i] 11:15 Fatmagul 114/160 [i] 12:40 Nekonečná láska 197-198 [i] 14:55 Láska na druhý pokus 2 90 [i] 15:55 Babička [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Duch [i] 23:00 Mesto anjelov [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 02:00 Monk [i] 02:40 Smotánka [i] 04:45 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 1 [i] 06:10 Zoom In 2 2 [i] 06:20 Jestliže je úterý, musíme být v Belgii [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Milenci [i] 12:55 Ptačí průvodce pro všechno [i] 14:25 Touha zvítězit [i] 16:35 Rivalové [i] 18:35 Krvavé diamanty [i] 20:15 Zkrat [i] 21:45 Zločin je extrémní sport [i] 23:10 Ďáblova ruka [i] 00:50 Adrenalin: Předběhni smrt [i] 02:30 Obviněn [i] 04:15 Durhamští býci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Olympijské hry [i] 06:00 Olympijské hry [i] 07:00 Olympijské hry [i] 08:00 Olympijské hry [i] 08:30 Olympijské hry [i] 09:30 Olympijské hry [i] 10:00 Olympijské hry [i] 10:30 Olympijské hry [i] 11:30 Olympijské hry [i] 12:30 Olympijské hry [i] 13:00 Olympijské hry [i] 14:00 Olympijské hry [i] 15:00 Olympijské hry [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:30 Olympijské hry [i] 17:30 Olympijské hry [i] 18:00 Olympijské hry [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:15 Olympijské hry [i] 21:15 Olympijské hry [i] 22:15 Olympijské hry [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:15 Watts [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Krasobruslení [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Alpské lyžování [i] 04:00 Krasobruslení [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum