TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Ďateľ Woody [i] 07:30 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:20 Beethoven 2 [i] 10:05 Teória veľkého tresku IX. [i] 11:00 Tanec je moja vášeň 2 [i] 13:00 LET´S DANCE [i] 16:15 Policajt zo škôlky 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Drakula: Zrod legendy [i] 22:35 Živý terč 2 [i] 00:50 Drakula: Zrod legendy [i] 02:40 Živý terč 2 [i] 04:25 Ťažko ho zabiť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Poštár Pat II [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Prasiatko Peppa I: Žaby, dážďovky a motýle [i] 07:40 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:55 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:10 Martinka II.: Karma 11/52 [i] 08:25 Lassie - Nové dobrodružstvá: Voľný deň [i] 08:50 Fidlibum [i] 09:15 Trpaslíci [i] 09:45 Daj si čas [i] 10:15 Atlantída II.: Sivé sestry 6/13 [i] 11:00 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 11:30 Park [i] 12:00 On air [i] 12:35 Slovensko chutí [i] 13:00 Zázračná rosa [i] 13:50 Šťastie po brazílsky [i] 15:25 Záhady tela [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Cestou necestou: Thasos [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 4/10 [i] 23:50 Šťastie po brazílsky [i] 01:20 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 4/10 [i] 02:55 Zázračná rosa [i] 03:35 Murdochove záhady: Presklenný strop [i] 04:25 Atlantída II.: Sivé sestry 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Encyklopédia etológie: Jedna veľka rodina [i] 06:10 Vínne cesty Slovenska: Požitavská vínna cesta [i] 06:35 Autosalón [i] 07:25 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Malá Franková [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:25 HiSTORY [i] 09:30 Generácia [i] 09:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:20 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Jozef Zoller [i] 10:25 Majstri ľudovej umeleckej výroby: Miloslav Jaroš [i] 10:30 Blahorečenie don Titusa Zemana [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:50 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Balené čerstvé šaláty [i] 15:05 Vodný slalom - MS 2017 vo vodnom slalome [i] 17:05 Futbal - Fortuna liga: FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 Dunajská Streda [i] 19:20 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 19:30 Jajo a Pajo [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta [i] 19:40 Kniha džunglí II. [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Sedím na konári a je mi dobre [i] 22:10 Gomora 1/12 [i] 23:05 Gomora 2/12 [i] 00:00 Volejbal - ME 2017 žien [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:35 Sofia Prvá 15,16 [i] 07:50 Rapotáčik [i] 08:30 Simpsonovci XXV. 1 [i] 08:50 Simpsonovci XVII. 2,3 [i] 09:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:20 NAŠI I. [i] 12:30 SUPER KARAOKE [i] 13:20 Moja neviditeľná sestra [i] 15:10 Rande v Ríme [i] 17:00 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:45 NAŠI III. 6,7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 TAKE ME OUT 5 [i] 22:40 Sestry [i] 01:30 Perfektný záskok [i] 03:40 TAKE ME OUT 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Prvé oddelenie [i] 06:05 Skutočné paničky z Atlanty VI. 24 [i] 06:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:30 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 4 [i] 13:45 Právo byť otcom [i] 15:40 Gigantické presuny V. 5 [i] 16:40 Najväčšie a ešte väčšie 5 [i] 17:45 "Dovolená s Andělem" [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 Hoď svišťom 1/16 [i] 20:35 Na vlastnú päsť [i] 22:30 Operácia Zlomený šíp [i] 00:45 Moja neviditeľná sestra [i] 02:40 Posadnutý sexom [i] 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:45 NA CHALUPE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla V. 12 [i] 07:55 Vražedná čísla V. 13 [i] 08:55 Zločin I. 3 [i] 09:55 Zločin II. 1 [i] 10:55 Inteligence I. 9 [i] 11:55 Inteligence I. 10 [i] 12:55 Tým Škorpion II. 1 [i] 13:55 Tým Škorpion II. 2 [i] 14:55 Bez hranic I. 2 [i] 16:00 Bez hranic I. 3 [i] 17:05 Inteligence I. 9 [i] 18:05 Inteligence I. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 4 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 23:45 Vražedná čísla V. 12 [i] 00:40 Vražedná čísla V. 13 [i] 01:35 Bez hranic I. 2 [i] 02:30 Bez hranic I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (10. Řada): Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Nádrže na maziva do závodních automobilů, lišty z omítky, olej z citronové trávy a svěráky na vázání 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Větrné turbíny, pneumatiky na automobily, houby 13 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Rozdělený klan 9 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Vznik města Brownových 10 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zničený přístřešek 2 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Nastartuj 17 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Vidlák v balíku 18 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 19 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 20 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Patagonie 4 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Ostrov pokladů 6 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Pokračuje se dál 14 [i] 17:10 Aljaška: poslední hranice (speciální pořady 6. sezony) (6. Řada): Největší dobrodružství 1 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada): Rodokmeny 2 [i] 19:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Slepá víra 11 [i] 20:00 Pekelné silnice [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 27 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada) 16 [i] 23:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Botswana 4 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Venezuela 5 [i] 01:50 Pekelné silnice [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 27 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada) 16 [i] 04:20 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Jeskyně [i] 07:40 Jak se mele babí hněv [i] 08:15 Zlaté pometlo [i] 09:05 Otec Brown V [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Strach má velké oči [i] 14:20 Zachýsek, zvaný Rumělka [i] 15:30 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 16:20 Zvláštní případ [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zdravotní test národa [i] 21:25 Galashow s latinou 2017 [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Žiješ jenom dvakrát [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:15 Pod pokličkou [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:05 Chalupa je hra [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:55 Kozy nebo ovce? [i] 04:25 Zkus mít vkus [i] 04:45 Moravské choutky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Ševa [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Písně Zadních hor [i] 10:25 Tajuplný podzemní svět: U kořenů Krušných hor 4/14 [i] 10:50 Letecké katastrofy: V zajetí rychlosti [i] 11:35 Šílený svět studené války: Jaderný poker [i] 12:25 Zoologická v africkém stylu [i] 12:40 Babylon [i] 13:10 Viktorie: Princ na klíček 4/8 [i] 13:55 Velké závody [i] 16:25 Devět měsíců, které nás stvořily: Poslední přípravy [i] 17:20 Bedekr IV. [i] 17:50 Zázračná planeta: Nejskvělejší tanečníci přírody 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 19:05 Vinitorium Moravicum 13/13 [i] 19:30 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Teroristé hákového kříže 1/3 [i] 21:50 Modrý samet [i] 23:50 Taková, jaká jsi [i] 01:30 Lidé z manéže 4/10 [i] 02:30 Příliš drahý sport [i] 02:55 Abeceda komunistických zločinů: Trest smrti [i] 03:10 Ztracené adresy: Stará Voda [i] 03:30 Televizáci ze Sněženky [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Robot a příšerka 10 [i] 06:30 Avengers: Sjednocení II 18 [i] 06:55 Milesova vesmírná dobrodružství 30 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 17 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru II 32 [i] 08:05 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Výměna manželek IV [i] 15:15 Božský Bruce [i] 17:05 Zkus mě rozesmát [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 22:55 Déja Vu [i] 01:15 Božský Bruce [i] 02:55 Prásk [i] 03:55 Výměna manželek IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Nexo Knights II: Fortrex a Frmol 9 [i] 06:50 Jurský svět: Indominus na útěku [i] 07:25 Powerpuff Girls: Chlapák [i] 07:45 Jen počkej, zajíci! [i] 08:20 M*A*S*H 120 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:00 Motorsport [i] 10:30 Prima Partička [i] 11:30 Modrý kód: Všechno jinak 39 [i] 12:55 Vinaři II: Úplněk 15 [i] 14:15 Hrdina kuchyně [i] 14:50 Křtiny [i] 16:30 Celebrity s.r.o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Padesátka [i] 22:20 Máme rádi Česko [i] 00:10 Výkřiky do tmy [i] 02:10 Páni kluci [i] 04:00 Hostinec U kamenného stolu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 08:45 Veštiareň [i] 10:30 Millerovci [i] 11:50 Roztomilé mrchy V. 9-10/25 [i] 14:00 Dr. House VIII. 17-18/23 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky [i] 17:50 Chcem byť mamou [i] 20:00 Inga Lindströmová: Láska v Samlunde [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 00:00 Odkaz vo fľaši [i] 02:05 Chcem byť mamou [i] 03:30 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Samotář [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 10 [i] 12:05 Zoom In 2 10 [i] 12:15 Chitty chitty bang: Chitty chitty bang [i] 14:40 Dům z písku a mlhy [i] 16:55 Bernie [i] 18:35 Hvězdná brána [i] 20:25 Spirit [i] 22:05 Šestý den [i] 00:05 Smrtící úder [i] 01:45 Nadaný žák [i] 03:35 Ve sněžné pasti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Watts [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Motorky [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Motorky [i] 17:45 Motorky [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Motorky [i] 19:45 Motorky [i] 20:30 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budapešťské ryby [i] 06:00 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 2 1 [i] 06:55 Odhalená Sicílie 1 1 [i] 08:00 Krvelačné rostliny 1 1 [i] 09:00 Ryba za miliardu dolarů [i] 10:00 Příběh života - jak se natáčelo