TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVIII. 8, 10/15 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Kobra 11 XVIII. 8, 10/15 [i] 01:35 Lovec zločincov III. 8-9/23 [i] 03:10 Nebezpečné vzťahy [i] 03:50 Susedské prípady [i] 04:35 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Missoula, Priehrada Hungry Horse, USA [i] 09:00 Otec Brown II.: V tieni popraviska 4/10 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Tú ženu treba zachrániť 5/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli V: Prípad Ojuka 3/5 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Pevnosť William, Old Man of Hoy, Škótsko [i] 16:55 Otec Brown II.: Záhady ruženca 5/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Thasos [i] 22:20 Večerné správy RTVS [i] 22:30 Mariňák [i] 00:30 Súmrak bossov 2/12 [i] 01:00 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 01:30 Profesionáli V: Prípad Ojuka 3/5 [i] 02:20 Mariňák [i] 04:20 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta VII. [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Vtáčí ostrov [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Čiernokrčky [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 O Petrovi [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Rozprávky štrbavej opičky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Spomíname na Sylviu Turbovú: Iní, ako ty a ja [i] 10:55 Diskotéka pre starších [i] 11:30 Obedníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKOVÁ SMAJLITORTA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Huby: Babie leto [i] 12:40 Turčianski zemani dnes [i] 13:10 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 13:40 60 zabijakov divočiny III.- Na misii [i] 14:20 Highlighty Európskej ligy [i] 15:10 Tvárou v tvár [i] 15:40 Ahoj Slovensko [i] 16:30 Vodný slalom - MS 2017 vo vodnom slalome [i] 18:25 Športové nádeje:Zlatý kajakár [i] 18:35 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:40 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Rozprávky štrbavej opičky [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Krajina dávnych vekov [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Lekár umierajúceho času: Doktor Wittenbercus 1/5 [i] 21:45 Trochu inak s Adelou [i] 22:45 Koža, v ktorej žijem [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:55 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:55 Amerika má talent XII. [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 Operácia Zlomený šíp [i] 01:05 Hawaii 5.0 VI. 12 [i] 02:05 Tru Calling 19 [i] 03:00 American Horror Story III. 12,13/13 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Ninja Factor USA IV. [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 21/21 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov 3 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 19 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 28 [i] 14:15 Simpsonovci XVII. 1/22 [i] 14:45 PÁLI VÁM TO [i] 15:40 Ninja Factor USA IV. [i] 16:35 Simpsonovci XVII. 2,3 [i] 17:40 Hviezdna brána III. 2,3 [i] 19:35 Profesionáli II. 29 [i] 20:35 Oceľová päsť [i] 23:20 Posadnutý sexom [i] 01:25 Legendy 9,10/10 [i] 02:55 V službách KGB III. 12 [i] 03:35 Svet škaredých modelov 4/4 [i] 04:20 American Horror Story III. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda I. 5 [i] 07:40 Vražedná čísla VI. 11 [i] 08:35 Kráska a zvíře IV. 3 [i] 09:35 Tým Škorpion II. 19 [i] 10:35 Tým Škorpion II. 20 [i] 11:30 Království II. 1 [i] 12:25 Kráska a zvíře IV. 3 [i] 13:25 Vražedná čísla VI. 11 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 19 [i] 15:20 Tým Škorpion II. 20 [i] 16:15 Království II. 2 [i] 17:10 Kráska a zvíře IV. 4 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 12 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 21 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 22 [i] 21:00 Zločin 1 [i] 23:25 Od soumraku do úsvitu II. 3 [i] 00:20 Od soumraku do úsvitu II. 4 [i] 01:15 Hannibal I. 3 [i] 02:10 Vražedná práva III. 4 [i] 02:55 Od soumraku do úsvitu II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (10. Řada): Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Nábytek v čínském stylu, elektrické vypínače, thajská rybí omáčka a kapary 12 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Vzmuž se a odstěhuj se 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (7. Řada): Podzemí/výrobci zbraní 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Ocílky, membránová čerpadla, žehlicí prkna a kajaková pádla 19 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na čičiči... 19 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Vysoko ve Skalistých horách 10 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Zaseknutá kláda 7 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 17 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 18 [i] 16:15 Jak se to dělá (12. Řada): Kombinované klíče 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na čičiči... 19 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (4. Řada) 44 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 11 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Slepá víra 11 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 5 [i] 22:00 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fakta nebo smyšlenky 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Slepá víra 11 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 5 [i] 03:30 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1992 AM General Humvee 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 13. komnata Heleny Maršálkové [i] 05:30 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Šustáčka [i] 05:40 Černé ovce [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 10:20 Jak se mele babí hněv [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Rumburak: Život ve věži 1/2 [i] 13:15 Rumburak: Čárymáry v počítači 2/2 [i] 14:10 O Rozárce a zakletém králi [i] 14:55 Obecná škola [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... v továrně [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl čtvrtý 4/13 [i] 20:55 13. komnata Petra Jančaříka [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:10 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:55 Ve jménu vlasti V [i] 00:55 Na stopě [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Hobby naší doby [i] 04:40 Reportéři ČT [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 13/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa 2/13 [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 Tajuplný podzemní svět: Cínové hory 3/14 [i] 10:30 Divnopis [i] 10:35 Chcete mě? [i] 11:05 Světský: Rodina se nezapře 4/6 [i] 11:45 Patrola 1/12 [i] 12:15 GEN - Galerie elity národa [i] 12:30 Hitler: Dobyvatel [i] 13:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 1/2 [i] 14:20 Stalin [i] 15:15 Vinitorium Moravicum 13/13 [i] 15:40 Devět měsíců, které nás stvořily: Navzdory všem překážkám [i] 16:35 Mír podle Mnichovské dohody [i] 18:15 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 4/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina ledvin [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Nejskvělejší tanečníci přírody 1/2 [i] 21:00 Viktorie: Princ na klíček 4/8 [i] 21:50 Tisíc chutí ulice: Japonsko [i] 22:40 Nevinná [i] 00:15 Bratři za hrob [i] 01:15 Folklorika: Devatero kvítí [i] 01:40 Štěrkonosné toky v Beskydech [i] 01:50 Byznys jménem chudoba [i] 02:15 Babylon [i] 02:45 Abeceda komunistických zločinů: Šikana [i] 02:55 Ztracené adresy: Nové Údolí [i] 03:15 Evangelíci z Velké Lhoty [i] 03:45 Už je tady přelidněno [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3309 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Růžové vtípky 758 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka III 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mami! 53 [i] 14:00 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 15:00 Dr. House VI: Blažená nevědomost 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Pravidla domu 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3310 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 3 [i] 22:25 Noční běžec [i] 00:40 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 01:30 Dr. House VI: Blažená nevědomost 9 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba XII: Na zemi 9 [i] 02:50 Správná dvojka III 3 [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Mami! 53 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights II: Klub komiků 8 [i] 06:50 Powerpuff Girls: Zesílená síla [i] 07:25 M*A*S*H 117 [i] 08:20 M*A*S*H 118 [i] 08:55 Siska VI: Konečné řešení 9 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Mladík s nožem 10 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Stará škola 21 [i] 14:30 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 15:30 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Krásně hloupé 11 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Šest výstřelů [i] 00:15 M*A*S*H 119 [i] 00:45 M*A*S*H 120 [i] 01:20 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 02:20 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 03:15 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tri sestry 27-28/123 [i] 07:00 Fatmagul 91/160 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Pestúnka Fran [i] 11:00 Nekonečná láska 161-162 [i] 13:25 Láska na druhý pokus 2 72 [i] 14:45 Cigánky 155-156/162 [i] 16:45 Tri sestry 29-30/123 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Chcem byť mamou [i] 22:30 Sherlock a Watsonová II. 3-4/24 [i] 00:25 Pestúnka Fran [i] 01:25 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 03:00 Upírske denníky IV. 16/23 [i] 03:40 Sherlock a Watsonová II. 3-4/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Hráči z Indiany [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion 1 7 [i] 11:55 Dominion 1 8 [i] 12:50 Let's Dance 3 [i] 14:35 Chitty chitty bang: Chitty chitty bang [i] 17:00 Hvězdná brána [i] 19:00 Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty [i] 20:30 Bernie [i] 22:00 Dokonalý únik [i] 23:40 Skrytá agenda [i] 01:20 Eskorta [i] 03:05 Ať to stojí, co to stojí [i] 04:35 Ve sněžné pasti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Motorky [i] 10:00 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Motorky [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Watts [i] 17:30 Motorky [i] 19:00 Snooker [i] 20:25 Zprávy