TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVIII. 6-7/15 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Nebezpečné vzťahy [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:00 Kobra 11 XVIII. 6-7/15 [i] 02:00 Lovec zločincov III. 6-7/23 [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Údolie Soda Butte, Kaňon Bighorn, USA [i] 09:00 Otec Brown II.: Pýcha Prydovcov 3/10 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pomsta chutí najlepšie za studena 4/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Profesionáli V: Nedotknuteľný 2/5 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Missoula, Priehrada Hungry Horse, USA [i] 17:00 Otec Brown II.: V tieni popraviska 4/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Súmrak bossov 2/12 [i] 22:05 Vrchný inšpektor Banks V.: Spodný prúd 3/3 [i] 23:35 Profesionáli V: Nedotknuteľný 2/5 [i] 00:25 Vrchný inšpektor Banks V.: Spodný prúd 3/3 [i] 01:55 Autosalón [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Slovensko v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta VII. [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Čierne perute [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Šabliarky [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Teeth [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Služobná cesta [i] 11:00 Detské zvukové zábavky [i] 11:30 Obedníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HUBOVÉ SMAJLIMUFFINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Planéta Zem II.: Džungle [i] 13:25 Vanuatu, laboratórium klimatickej zmeny [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Slováci vo svete [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta VII. [i] 16:20 Test magazín: Pracie gély na bielu bielizeň [i] 16:30 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Ratková [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Teeth [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Krajina dávnych vekov [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Slovenskí archeológovia: Kozmológia [i] 20:45 Futbal - Európska liga: AC Miláno - HNK Rijeka [i] 23:05 Polícia [i] 23:15 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 23:20 Slovenský bigbít 4 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Národnostné správy [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:00 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur 13 [i] 14:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Motív III. 1/13 [i] 23:55 Hawaii 5.0 VI. 11 [i] 00:55 Tru Calling 18 [i] 01:55 Homeland: V mene vlasti IV. 12/12 [i] 03:05 American Horror Story III. 11 [i] 03:50 Komici 13/13 [i] 04:05 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:25 Skutočné paničky z Atlanty VI. 22 [i] 06:15 Ninja Factor USA IV. [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 19 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov 2 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 18 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 27 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 20 [i] 14:45 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Ninja Factor USA IV. [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 21/21 [i] 17:05 Simpsonovci XVII. 1/22 [i] 17:35 Prison Break: Útek z väzenia II. 9,10 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli II. 28 [i] 20:35 Prometheus [i] 23:10 Walking Dead V. 11,12 [i] 01:05 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 10 [i] 01:40 Samotári 5,6/6 [i] 02:30 V službách KGB III. 11 [i] 03:25 American Horror Story III. 10,11 [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 22,23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda I. 3 [i] 07:40 Vražedná čísla VI. 10 [i] 08:40 Kráska a zvíře IV. 2 [i] 09:35 Tým Škorpion II. 17 [i] 10:30 Tým Škorpion II. 18 [i] 11:25 Ranč Heartland VII. 18 [i] 12:25 Kráska a zvíře IV. 2 [i] 13:20 Vražedná čísla VI. 10 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 17 [i] 15:15 Tým Škorpion II. 18 [i] 16:10 Království II. 1 [i] 17:10 Kráska a zvíře IV. 3 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 11 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 19 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 20 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba X. 23 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 24 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 4 [i] 02:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 8 [i] 03:10 Zkušební jízda I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (10. Řada): Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Kondomy, čokoládový mramorový dort 11 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Tragické jaro 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Šampaňské, bankomaty a mořská turbodmychadla 18 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nález za milion dolarů 18 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Trosečníci 9 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Vzmuž se a odstěhuj se 6 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 22 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 23 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 24 [i] 16:15 Jak se to dělá (12. Řada): Karburátory 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nález za milion dolarů 18 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (4. Řada) 43 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 10 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 3 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 23:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Opice se dívají, psanci dělají 23 [i] 01:00 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada) 4 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 3 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Sunbeam Alpine 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 O Pomněnce [i] 06:45 Nezralé maliny [i] 08:15 Když rozvod, tak rozvod [i] 09:35 Císařovy nové šaty [i] 11:05 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 12:30 Jak vyženit z pekla štěstí [i] 13:20 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:20 Slasti Otce vlasti [i] 16:05 Čarodějné námluvy [i] 17:20 RumplCimprCampr [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:50 Obecná škola [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Otec Brown V [i] 23:15 Taggart [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Objektiv [i] 02:20 Toulavá kamera [i] 02:55 Na valašskou notu [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:50 Bydlení je hra [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Na pomoc životu - rakovina ledvin [i] 06:15 Propaganda ve službách studené války: Trhliny v oponě [i] 07:00 Souvislosti Jana Pokorného [i] 08:00 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 4/7 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tisíc chutí ulice: Barbados [i] 09:45 Počesku [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2017 [i] 11:40 Světci a svědci: Svatá Ludmila [i] 11:55 Potomci Přemyslovců aneb tradice zavazuje... [i] 12:50 Vyšehradská kapitula [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 1/2 [i] 14:25 Miniaturní zbraně [i] 15:10 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 15:25 Versailles očima světových lídrů [i] 16:20 Evropské zámky a paláce: Údolí řeky Loiry [i] 17:15 Svatý Vojtěch - první český [i] 18:15 Na cestě po západním Grónsku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Mizející místa domova: V Kumerském pohoří [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa 2/13 [i] 21:00 Bedekr IV. [i] 21:30 Krajinou domova II: Staré světy mezi kopci 4/10 [i] 22:00 Pološero - Druhá šance [i] 22:30 Zánik samoty Berhof [i] 00:05 Queer: Mužské kruhy [i] 00:35 Sestřička Jackie V: Poučné okamžiky 7/10 [i] 01:00 Mizející místa domova: V lomech [i] 01:20 Náš venkov: Haňo - vize [i] 01:45 Královský hvozd [i] 02:15 Na Bludově [i] 02:40 Abeceda komunistických zločinů: Samizdat [i] 02:55 Ztracené adresy: Zhůří [i] 03:15 Kam zmizel ten nový song [i] 03:40 Plaváčci [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Raubíř Ralf [i] 07:40 Pohádka o zemi hojnosti [i] 08:55 Třetí skoba pro Kocoura [i] 10:30 Výbuch bude v pět [i] 12:05 Škola základ života [i] 13:40 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 15:40 Shrek 2 [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3309 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Růžové vtípky 758 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Na pokraji smrti [i] 00:00 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 01:50 Škola základ života [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights II: Horečka rytířské noci 7 [i] 06:50 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 07:20 Powerpuff Girls: Útěk z ostrova příšer [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:20 Katakomby [i] 09:55 Páni kluci [i] 11:55 Hostinec U kamenného stolu [i] 13:45 Fešák Hubert [i] 15:40 Tajemství hradu v Karpatech [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Ochočení chlapi 44 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Take me out [i] 23:55 M*A*S*H 117 [i] 00:25 M*A*S*H 118 [i] 00:55 Fešák Hubert [i] 02:50 Tajemství hradu v Karpatech [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tri sestry 25-26/123 [i] 07:00 Fatmagul 90/160 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Pestúnka Fran [i] 11:00 Nekonečná láska 159-160 [i] 13:20 Láska na druhý pokus 2 71 [i] 14:45 Chlapi neplačú [i] 15:55 Cigánky 154/162 [i] 16:50 Tri sestry 27-28/123 [i] 18:40 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 161-162 [i] 22:20 Láska na druhý pokus 2 72 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 16/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 01:50 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:10 Zoom In 2 3 [i] 06:20 Lék: Lék [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 11:35 Zoom In 2 4 [i] 11:40 Zoom In 2 6 [i] 11:50 Hráči z Indiany [i] 13:50 Jarní úklid s.r.o.