TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVIII. 4-5/15 [i] 13:50 FARMA [i] 14:50 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pevnosť Boyard [i] 22:10 FARMA [i] 23:05 Nebezpečné vzťahy [i] 00:05 Kobra 11 XVIII. 4-5/15 [i] 02:15 Lovec zločincov III. 4/23 [i] 03:00 Policajné prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Národný park Oglala, Scotts Bluff, USA [i] 09:00 Otec Brown II.: Blázon 2/10 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Farba pleti 3/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli V: Tajomný hlas 1/5 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Údolie Soda Butte, Kaňon Bighorn, USA [i] 16:55 Otec Brown II.: Pýcha Prydovcov 3/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Paríž St. Germain – Bayern Mníchov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Profesionáli V: Tajomný hlas 1/5 [i] 01:05 Obdobie zločinu: Posledný valčík [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Žena na konci sveta VII. [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Vtáčie búdky [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: V zátoke ondatier [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Zubný kaz [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Prípad Evy Burdovej [i] 11:15 Štiepané píšťalky [i] 11:30 Obedníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 11:45 Jajo a Pajo [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KALERÁBOVÝ SMAJLÁTIK [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Zomrieť pre Varšavu [i] 13:30 Hollywood vo vojne: Na všetkých frontoch [i] 14:35 Moja diagnóza: Pekne žiť aj bez čreva - Crohnova choroba [i] 15:00 Pod Helvétskym krížom [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta VII. [i] 16:25 Sensei Rusko [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Sucháň [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Zubný kaz [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat II [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Planéta Zem II.: Džungle [i] 21:00 Vanuatu, laboratórium klimatickej zmeny [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Divadelná Nitra [i] 22:35 Umenie [i] 23:00 Festivaly 2017: GRAPE [i] 23:20 Kinorama [i] 23:50 Noc v archíve [i] 00:50 BIELA NOC [i] 01:05 Biela noc [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 12:55 Rodinné záležitosti 12 [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI III. 6,7 [i] 22:00 SUPER KARAOKE [i] 22:35 Spackané plastické operácie IV. 8 [i] 23:35 Hawaii 5.0 VI. 10 [i] 00:35 Tru Calling 17 [i] 01:35 Homeland: V mene vlasti IV. 11 [i] 02:35 American Horror Story III. 10 [i] 03:30 Komici 12 [i] 03:50 KRIMI 04:15 NOVINY TV JOJ 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Ninja Factor USA IV. [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 17 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Hľadá sa dom pre milionárov 1/6 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 17 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 26 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 18 [i] 14:45 PÁLI VÁM TO [i] 15:40 Ninja Factor USA IV. [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 19,20 [i] 17:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 7,8 [i] 19:35 Profesionáli II. 27 [i] 20:35 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 22:40 Walking Dead V. 9,10 [i] 00:35 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 9 [i] 01:10 Samotári 3,4 [i] 02:10 V službách KGB III. 9,10 [i] 03:35 American Horror Story III. 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Zkušební jízda I. 4 [i] 07:40 Vražedná čísla VI. 9 [i] 08:35 Kráska a zvíře IV. 1 [i] 09:30 Tým Škorpion II. 15 [i] 10:30 Tým Škorpion II. 16 [i] 11:30 Ranč Heartland VII. 17 [i] 12:30 Kráska a zvíře IV. 1 [i] 13:25 Vražedná čísla VI. 9 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 15 [i] 15:20 Tým Škorpion II. 16 [i] 16:20 Ranč Heartland VII. 18 [i] 17:20 Kráska a zvíře IV. 2 [i] 18:15 Vražedná čísla VI. 10 [i] 19:15 Tým Škorpion II. 17 [i] 20:10 Tým Škorpion II. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 8 [i] 22:50 Vražedná práva III. 4 [i] 23:45 Prozíravost II. 1 [i] 00:40 Prozíravost II. 2 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 8 [i] 02:25 Vražedná práva III. 4 [i] 03:10 Zkušební jízda I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Kombinované úhelníky, chovy krevet, kulové ventily, strunové vyžínače 10 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Na tenkém ledě 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Restaurace soch, stativy, polské klobásy a svářecí pistole 17 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Stroj času Studebaker! 17 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Na kolizní dráze 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Špatná situace 8 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Tragické jaro 5 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vzhůru za cílem 11 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Milionový sen 12 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (2. Řada): Vzácný Sunliner 13 [i] 16:15 Jak se to dělá (12. Řada): Teploměry 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Stroj času Studebaker! 17 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (4. Řada) 42 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 9 [i] 20:00 Velká láska k autům (1. Řada): Dražba 7 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 22:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 13 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Oheň se nezdaří a Faceplants 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (2. Řada): Konec cesty 14 [i] 01:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Sibiř 3 [i] 01:50 Velká láska k autům (1. Řada): Dražba 7 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i] 03:30 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1973 Chevrolet Camaro 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlet jako... venkovanka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Pozdrav z Ruska [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Velký mistr malých rolí [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Jana Přeučila [i] 14:25 Stalo se jedné neděle [i] 15:05 Na kus řeči [i] 15:50 To je vražda, napsala V: Alma Murder [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Místo zločinu Plzeň: Návrat staré lásky 5/6 [i] 21:00 Sanitka 2 5/13 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:20 Hobby naší doby [i] 01:49 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Devět měsíců, které nás stvořily: Navzdory všem překážkám [i] 09:55 Hitler: Dobyvatel [i] 10:45 Kosatky [i] 12:05 Náš venkov: Haňo - vize [i] 12:35 Putování za muzikou [i] 13:00 Folklorika: Devatero kvítí [i] 13:30 Tisíc let české myslivosti 3/9 [i] 13:55 Příběh poustevníkova lože [i] 14:15 Kvarteto [i] 14:40 Versailles očima světových lídrů [i] 15:35 Televizní klub neslyšících [i] 16:05 Bratři za hrob [i] 17:05 Sto divů světa 1/13 [i] 18:00 Naše tradice: Svatováclavská pouť [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 19:15 Pološero - Stíny ulic [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, duhová země [i] 21:00 Na cestě po západním Grónsku [i] 21:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 4/7 [i] 22:00 Světský: Rodina se nezapře 4/6 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Dům z karet 13/13 [i] 00:25 Šílený svět studené války: Revoluce [i] 01:20 Stopy, fakta, tajemství: Hitlerův poklad [i] 01:45 Chcete je? [i] 01:50 Vesnicopis [i] 02:10 Spolek archaických nadšenců [i] 02:40 Abeceda komunistických zločinů: Rozvrácená rodina [i] 02:50 Ztracené adresy: Horní a Dolní [i] 03:10 Vzácná nemoc [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Letecká záchranka: Ostrava [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3307 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Život za život 757 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka III 2 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíte to přežít oba 52 [i] 14:00 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 15:00 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Na zemi 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3308 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:35 Malé lásky [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Hon na duchy 9 [i] 23:40 Vražedná čísla IV: Vítězství 7 [i] 00:30 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 01:25 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba XII: Semper Fortis 8 [i] 02:45 Správná dvojka III 2 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíte to přežít oba 52 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights II: Dovolená 6 [i] 06:50 Powerpuff Girls: Korunková krize [i] 07:25 M*A*S*H 113 [i] 08:20 M*A*S*H 114 [i] 08:50 Siska VI: Ztracený syn 8 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Konečné řešení 9 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Každý svou cestou 20 [i] 14:30 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 15:30 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pád 10 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Sebeobětování 40 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Kapitán Exner: Denár v dívčí dlani 2/2 [i] 23:55 M*A*S*H 115 [i] 00:25 M*A*S*H 116 [i] 00:55 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 01:55 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 04:25 Policie Hamburk VI: Každý svou cestou 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tri sestry 23-24/123 [i] 07:00 Fatmagul 89/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 157-158 [i] 13:10 Láska na druhý pokus 2 70 [i] 14:35 Chlapi neplačú [i] 15:40 Cigánky 153/162 [i] 16:40 Tri sestry 25-26/123 [i] 18:30 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 159-160 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 71 [i] 23:25 Upírske denníky IV. 15/23 [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Monk [i] 01:55 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zoom In 2 1 [i] 06:20 Američanka: Američanka [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Příběh Vánoční noci [i] 12:30 5 dnů do půlnoci 1 4 [i] 13:20 Rivalové [i] 15:15 Lék: Lék [i] 17:00