TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 1/15 [i] 13:00 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:30 Mama III. 19-20/22 [i] 00:20 Kobra 11 XVIII. 1/15 [i] 01:25 Mama III. 19/22 [i] 01:50 Honba za zlatým pokladom [i] 03:30 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy "N" [i] 06:50 Počasie "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Oradour-sur-Glane, Zámok Puilaurens, Francúzsko [i] 09:00 Otec Brown II.: Duch 1/10 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Do skorého videnia, kapitán 1/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: V záhrobí 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Pohorie Mourne, Belfast, Ostrov Devenish, Severné Írsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Obecná škola [i] 22:05 Reportéri [i] 22:40 DOKTOR MARTIN II.: Láska pod psa 5/17 [i] 23:35 Profesionáli IV: V záhrobí 12/13 [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Do skorého videnia, kapitán 1/16 [i] 01:20 Obecná škola [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Kvety, stromy a kry Slovenska: Lužné spoločenstvá [i] 06:10 Dve lásky inžiniera Sanigu [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Kačička divoká [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Legendárny vták [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Poštár Pat II [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlizub [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Test magazín: Slovenský test: Biely nebalený chlieb [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:05 Jazdi hlavou: Prvá pomoc [i] 10:10 Mandarínka a Sokrates [i] 11:00 Kysuce [i] 11:25 Obedníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 11:35 Jajo a Pajo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPUDING [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Encyklopédia slovenských obcí: Cerovo [i] 12:50 Genius loci - Levoča [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Generácia [i] 14:00 Cesta [i] 14:35 Park [i] 15:05 ZvedaVEC: Plazmové geotermálne vrty [i] 15:10 Naši krajania na Floride [i] 15:35 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Žena na konci sveta VII. [i] 16:25 Autosalón [i] 17:20 Správy- Hírek [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlizub [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 18:55 Poštár Pat II [i] 19:10 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Pekne žiť aj bez čreva - Crohnova choroba [i] 20:35 Silná zostava: Sme závislí od liekov? [i] 21:30 VAT: Dopravníky na odpad [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Divadelná Nitra [i] 22:35 Americká noc [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NA CHALUPE [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 12:55 Rodinné záležitosti 10 [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:25 Spackané plastické operácie IV. 7 [i] 00:20 Hawaii 5.0 VI. 8 [i] 01:25 Tru Calling 15 [i] 02:20 Homeland: V mene vlasti IV. 9 [i] 03:15 Komici 10 [i] 03:35 V službách KGB III. 13/13 [i] 04:20 KRIMI 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ninja Factor USA IV. [i] 07:00 Simpsonovci XXVI. 6 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 12 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 15 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 24 [i] 14:15 Simpsonovci XXVI. 7 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Ninja Factor USA IV. [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 15,16 [i] 17:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 3,4 [i] 19:35 Profesionáli II. 25 [i] 20:35 Dobrý ročník [i] 23:00 OKTAGON MMA VÝZVA 2 [i] 00:10 Zabijak Condor [i] 02:10 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 7 [i] 02:45 Komici 13/13 [i] 03:05 American Horror Story III. 4,5 [i] 04:25 Prvé oddelenie II. [i] 04:45 Skutočné paničky z Atlanty VI. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 1 [i] 07:35 Vražedná čísla VI. 7 [i] 08:25 Medium V. 18 [i] 09:25 Tým Škorpion II. 11 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 12 [i] 11:25 Ranč Heartland VII. 15 [i] 12:25 Medium V. 18 [i] 13:25 Vražedná čísla VI. 7 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 11 [i] 15:20 Tým Škorpion II. 12 [i] 16:20 Ranč Heartland VII. 16 [i] 17:20 Medium V. 19 [i] 18:20 Vražedná čísla VI. 8 [i] 19:15 Tým Škorpion II. 13 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 14 [i] 21:00 Prozíravost II. 1 [i] 21:55 Prozíravost II. 2 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 00:40 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 02:30 Prozíravost II. 1 [i] 03:15 Zkušební jízda I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 05:35 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 06:00 Království skládek (2. Řada): Sestroj Jeep a rozmáčkni auto 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Drát na korálky, mini salám pepperoni, zavlažovače a kožené rukavice 15 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Rychlý sporťák! 15 [i] 09:05 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Na jídelníčku 6 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Na mizině 3 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rumunsko 2 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Austrálie 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (12. Řada): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Rychlý sporťák! 15 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (4. Řada) 40 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 7 [i] 20:00 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Smrtící bakterie 4 [i] 21:00 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Opuštěni 1 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julia Roberts 8 [i] 23:00 Politici a přežití [i] 00:00 Člověk versus zvláštnosti (1. Řada) 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Dobyvatelé svatého místa 13 [i] 01:50 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Smrtící bakterie 4 [i] 02:40 Kolo: hry o přežití (1. Řada): Opuštěni 1 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julia Roberts 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Svatební skandály slečny Juliány [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 První republika II: Díl třetí 3/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Jeskyně [i] 14:20 Diagnóza smrti [i] 15:50 To je vražda, napsala V: Ohni hoř, kotli vař [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Guru 5/13 [i] 21:00 Trapný padesátky: Mladá, krásná, nadějná 5/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:35 Šťastné údolí 4/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 GEN - Galerie elity národa [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Walda [i] 02:45 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Šustáčka [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Stopy, fakta, tajemství: Vraždy z milosti [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Tunisko, hvězda [i] 09:55 Balada pro banditu [i] 11:25 Vinitorium Moravicum 13/13 [i] 11:50 Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 12:45 Klíč [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1166/2379 [i] 13:30 Sedm divů Brazílie [i] 14:25 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze 10/10 [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:50 Šílený svět studené války: Revoluce [i] 16:40 Letecké katastrofy: Zápas se smrtí [i] 17:25 Propaganda ve službách studené války: Trhliny v oponě [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Kombajn pro muzeum [i] 19:15 Černobílý doktor [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler: Dobyvatel [i] 20:55 Miniaturní zbraně [i] 21:40 Taková, jaká jsi [i] 23:25 Rozhněvaný muž [i] 01:00 Mizející místa domova: Islámská [i] 01:20 Queer Spirit Festival [i] 01:45 Vesnicopis [i] 02:05 Kde je ta země mléka a strdí [i] 02:35 Abeceda komunistických zločinů: Hranice [i] 02:45 Ztracené adresy: Libkovice [i] 03:05 Smíření nad Odrou [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Lidé z manéže 3/10 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3305 [i] 09:45 Policie Modrava: Sestřička 5 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 13 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Rozvod po italsku 50 [i] 14:00 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 15:00 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Hledači 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3306 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Na scestí 14 [i] 21:15 Kriminálka Anděl IV: Zátiší s vraždou 7 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Ten, kdo mě hlídá 7 [i] 23:30 Vražedná čísla IV: Robin Hood 5 [i] 00:20 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 01:15 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 01:55 Správná dvojka II 13 [i] 02:15 Střepiny [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Rozvod po italsku 50 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights II: Královský turnaj 4 [i] 06:45 Powerpuff Girls: Vráskytové holky [i] 07:20 M*A*S*H 109 [i] 08:15 M*A*S*H 110 [i] 08:45 Siska VI: Nejdřív přijde strach 6 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Prostě jen zemřít 7 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Nerozluční 18 [i] 14:30 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 15:30 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Chybami se člověk učí 8 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Všechno jinak 39 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Jak se staví sen [i] 23:45 M*A*S*H 111 [i] 00:15 M*A*S*H 112 [i] 00:50 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 01:50 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 04:25 Policie Hamburk VI: Nerozluční 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tri sestry 19-20/123 [i] 07:00 Fatmagul 87/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Domov na kľúč [i] 12:00 Inga Lindströmová: Recept na lásku [i] 14:25 Chlapi neplačú [i] 15:40 Cigánky 151/162 [i] 16:40 Tri sestry 21-22/123 [i] 18:30 Pestúnka Fran [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 155-156 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 69 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 13/23 [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 01:50 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zoom In 2 15 [i] 05:20 Zoom In 2 17 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18 [i] 06:00 Zoom In 2 19 [i] 06:10 Zoom In 2 21 [i] 06:20 Dominion 1 5