TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:10 Dračie srdce [i] 10:15 Tisíc slov [i] 12:15 Pevnosť Boyard [i] 13:50 Lara Croft - Tomb Raider [i] 15:50 Rex [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 LET´S DANCE [i] 23:30 FARMA - DUEL [i] 01:30 Lara Croft - Tomb Raider [i] 03:00 Krvavý šport [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Park [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Poštár Pat II [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Hudobné nástroje [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Martinka II.: Erikovo tajomstvo 10/52 [i] 08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá: Lavína [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:50 TvMiniUni [i] 09:15 Autosalón [i] 10:10 Amerika zhora: Prírodné zázraky 3/9 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 "N" [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 15:00 Päť lupičov a stará dáma [i] 16:30 Zlaté časy [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:55 Góly - body - sekundy "N" [i] 20:15 Počasie "N" [i] 20:25 Marhuľový ostrov [i] 22:10 Všetko čo mám rád [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 01:15 O 5 minút 12 "N" [i] 02:20 Marhuľový ostrov [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta VI. (Červenokamenské panstvo a Trnava) [i] 06:30 Vínne cesty Slovenska: Nitrianska vínna cesta [i] 06:55 Cyklopotulky [i] 07:05 Encyklopédia slovenských obcí: Kojšov [i] 07:20 Televíkend [i] 07:45 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:05 Test magazín: Pracie gély na bielu bielizeň [i] 10:20 Hľadanie stratených svetov: Moldavská jaskyňa mŕtvych [i] 10:45 Família: Família - Keď lásku počuť netreba [i] 11:15 Televízny klub nepočujúcich "N" [i] 11:40 Jurošík a zemepán "N" [i] 11:45 Jurošík a piadimužík Dvojbrada "N" [i] 11:55 Jurošík a obrnený rytier "N" [i] 12:05 Jurošík a turecký duch Abdulláh "N" [i] 12:10 Jurošík a šarkan Jáchym "N" [i] 12:20 Orientácie [i] 13:00 Cyklistika - MS v cestnej cyklistike [i] 17:00 Hokej – Tipsport liga: Dukla Trenčín – HC Košice [i] 17:50 Večerníček: O Petrovi [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Genius loci - Levoča [i] 20:25 Indické letá I. 5/10 [i] 21:10 Indické letá I. 6/10 [i] 21:55 Divadelná Nitra [i] 22:00 Divadlo nás baví: Charleyho teta [i] 22:15 Charleyho teta [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 Zabi nudu! II. [i] 07:45 Sofia Prvá 13,14 [i] 08:40 Simpsonovci XXVI. 6,7,8 [i] 10:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:35 Veľké problémy [i] 13:20 Dobrý ročník [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Jurský svet [i] 23:35 Zabijak Condor [i] 01:30 Divoká noc [i] 03:15 KRIMI 03:40 NOVINY TV JOJ 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 17,18 [i] 07:15 Štyri svadby - Veľká Británia III 11 [i] 08:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 10:20 Gigantické presuny V. 4 [i] 11:20 Najväčšie a ešte väčšie 4 [i] 12:40 Farmár hľadá ženu 4 [i] 14:15 Mladí farmári 3 [i] 15:25 Nezmieriteľní [i] 17:50 Veľké problémy [i] 19:45 SUPER KARAOKE [i] 20:35 Amerika má talent XII. [i] 22:30 Do naha! [i] 00:35 Nezmieriteľní [i] 02:40 Do naha! [i] 04:05 Skutočné paničky z Atlanty VI. 18,19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:15 Zločin I. 1 [i] 08:15 Zločin I. 2 [i] 09:15 Výkupné I. 12 [i] 10:10 Výkupné I. 13 [i] 11:10 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 12:05 Bez hranic I. 1 [i] 13:10 Vražedná čísla V. 10 [i] 14:10 Vražedná čísla V. 11 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 1 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 2 [i] 17:10 Výkupné I. 12 [i] 18:05 Výkupné I. 13 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 2 [i] 22:05 Profil zločinu VI. 3 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 01:00 Profil zločinu VI. 2 [i] 02:00 Profil zločinu VI. 3 [i] 02:55 Od soumraku do úsvitu II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Automobily Morgan, bambusová vlákna a WC 12 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Celý žhaví do Fordu 1931 16 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 08:10 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Švédsko 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 09:55 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Selhání není překážkou 12 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Babiččina Galaxie 13 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Kabriolet a cruiser 14 [i] 15:20 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 3 [i] 16:15 Fantastické inženýrství (2. Řada): střep 7 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ferrari California T 8 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Jaguar Xf 9 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Dobyvatelé svatého místa 13 [i] 19:00 Výroba potravin USA (3. Řada): Halloween 2 6 [i] 19:30 Výroba potravin USA (3. Řada): Posedlost karamelovým cukrovím s buráky 7 [i] 20:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Výšková horečka 4 [i] 21:00 Temnota (1. Řada) 2 [i] 22:00 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 23:30 Jak se to dělá (16. Řada) 3 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Neovladatelná loď 13 [i] 01:50 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Výšková horečka 4 [i] 02:40 Temnota (1. Řada) 2 [i] 03:30 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta před příchodem mrazu 2 [i] 04:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford hotrod z roku 1931 a Cuda z roku 1971 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Padající květináč [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Vdova po dvou mužích [i] 07:10 Zmizení herce Bendy [i] 08:15 Úsměvy Františka Filipovského [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Stříbrný a Ryšavec [i] 14:10 Klaním se, měsíci [i] 15:20 Když rozvod, tak rozvod [i] 16:40 Dobrá Voda: Lítost 5/7 [i] 18:00 Hercule Poirot [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Grunt 7/39 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Diagnóza smrti [i] 23:40 Schimanski [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 13. komnata Heleny Maršálkové [i] 02:45 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Šustáčka [i] 02:55 Žiješ jenom 2x [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:50 Bydlet jako... venkovanka [i] 04:15 Na pekáči [i] 04:40 Přes nový práh [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Postřehy odjinud [i] 05:15 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:25 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1166/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Milénium: Tisíc let od smrti knížete 1 [i] 09:35 Gejzíry a elixíry [i] 10:15 Nedej se [i] 11:10 Chcete mě? [i] 11:40 Tenis: Laver Cup 2017 Praha [i] 20:30 Lovec hlav [i] 22:10 Rozhněvaný muž [i] 23:45 Kosatky [i] 01:10 Boj o těžkou vodu 3/3 [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Worldmusic z Moravy [i] 03:30 Zveme vás... na vinobraní [i] 04:05 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:35 Cesty [i] 04:50 Tajuplný podzemní svět: Cínové hory 3/14 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Avengers: Sjednocení II 17 [i] 06:25 Milesova vesmírná dobrodružství 29 [i] 06:55 Show Toma a Jerryho 16 [i] 07:15 Víkend [i] 08:15 Princezna na hrášku [i] 09:30 Auta 2 [i] 11:35 Moderní Popelka [i] 13:35 Tenkrát na východě [i] 15:45 Kulový blesk [i] 17:10 Jak básníkům chutná život [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Policie Modrava: Sestřička 5 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Ro(c)k podvraťáků [i] 00:15 Tenkrát na východě [i] 02:15 Volejte Novu [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Malé lásky [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights II: Kniha posedlosti 3 [i] 06:35 Powerpuff Girls 1 [i] 07:10 M*A*S*H 109 [i] 07:40 M*A*S*H 110 [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: El Alamein 3 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Modrý kód: Nic než pravda 38 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Božské dorty od Markéty [i] 14:05 Pevnost Boyard [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kapitán Exner: Denár v dívčí dlani 2/2 [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Bony a klid 2 [i] 00:10 Komplikace: Zhoršení 9 [i] 01:05 Největší tankové bitvy I: El Alamein 3 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 03:45 Zlo nikdy nespí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smotánka [i] 05:40 Smotánka [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 08:45 Veštiareň [i] 10:25 Millerovci [i] 11:20 Roztomilé mrchy V. 7-8/25 [i] 13:30 Dr. House VIII. 15-16/23 [i] 15:25 Inga Lindströmová: Prebudená vášeň [i] 17:30 Späť v hre [i] 20:00 Deti na predaj [i] 22:00 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 00:45 Hra o Niké [i] 01:35 Deti na predaj [i] 03:05 Plánované rodičovstvo [i] 04:40 Dr. House VIII. 15/23 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Zoom In 2 10 [i] 06:15 Hatfieldovi a McCoyovi 1 3 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 12 [i] 11:15 Zoom In 2 14 [i] 11:25 Příběh jedné ženy [i] 13:00 Horší to už nebude [i] 14:50 Kantonský kmotr [i] 17:05 Oko jehly [i] 19:00 Božská relikvie [i] 20:30 Smrtící úder [i] 22:00 Probuzení [i] 23:25 Mrtvý muž přichází [i] 01:25 Horší to už nebude [i] 03:10 Gangster: Gangster [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 17:15 Snooker [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Tenis [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:55 Zprávy [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Záblesky 1 3 [i] 05:30 Záblesky 1 4 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 6 [i] 07:00 Ráj miliardářů: Na ostrově Necker 1 1 [i] 08:00 Ze života včel [i] 09:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 1 6 [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Divy zvířat 6 [i] 11:00 Putování JV Asií 1 1 [i] 12:00 Ledové kamiony 6 11 [i] 13:00 Ledové kamiony 6 12 [i] 14:00 Lov 1: Soužití s predátory 7 [i] 15:00 Hubblův teleskop po 25 letech [i] 16:00 Zahadných devět měsíců 1: Prvních 8 týdnů 1 [i] 17:05 Vzbuďme mamuty [i] 18:05 Utajený šéf - USA 7 7 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 7 8 [i] 19:55 Špioni za 2. světové války 1: Bankéř, Norové a bomba 5 [i] 21:00 Hitler 1: Hitler, Dobyvatel 4 [i] 22:00 Tajná akta nacistů 1: Nacističtí brouci zabijáci 4