TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVII. 14-15/15 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:30 FARMA - DUEL [i] 23:25 Kobra 11 XVII. 14-15/15 [i] 01:25 Lovec zločincov II. 21-22/22 [i] 03:00 Rambo III. [i] 04:30 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Portsmouth, Mount Washington, USA [i] 09:00 Otec Brown I.: Modrý kríž 10/10 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Do skorého videnia, kapitán 1/16 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Profesionáli IV: Lawsonova posledná bitva 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VI.: Oradour-sur-Glane, Zámok Puilaurens, Francúzsko [i] 16:55 Otec Brown II.: Duch 1/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:45 Cestou necestou: Rovinj [i] 22:20 Večerné správy RTVS [i] 22:30 9. rota [i] 00:45 Súmrak bossov 1/12 [i] 01:20 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 01:45 9. rota [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Žena na konci sveta VII. [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: V skalnatom svete [i] 06:45 Podaj mi ruku a poď: Slovenský tiger [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Čáry-máry fuk! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Obyčajný príbeh [i] 10:50 Strapatí gentlemani [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Roman Kaliský [i] 13:00 Beltracchi - umenie falšovania [i] 14:50 Slováci v Maďarsku [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Svet podľa Zdenky [i] 16:15 (Ne)celebrity: Lucia Benická [i] 16:20 (Ne)celebrity: Erich Kočner [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Senohrad [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: O Rudkovi a siedmich autách [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Čáry-máry fuk! [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat II [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Magické hrnky [i] 20:40 Červené víno 3/3 [i] 22:00 Florida [i] 23:45 BJD 2016: Caro Emerald ( Holandsko) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 13:50 Amerika má talent XII. [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 Terminátor [i] 01:05 Hawaii 5.0 VI. 7 [i] 02:05 Tru Calling 14 [i] 03:05 American Horror Story III. 7,8 [i] 04:45 Komici 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Ninja Factor USA IV. [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 11 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Štyri svadby - Veľká Británia III 9 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 14 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 23 [i] 14:10 Simpsonovci XVI. 12 [i] 14:45 Ninja Factor USA IV. [i] 16:30 Simpsonovci XVI. 13,14 [i] 17:35 Hviezdna brána II. 22/22 [i] 18:25 Hviezdna brána III. 1/22 [i] 19:30 Profesionáli II. 24 [i] 20:35 X-Men: Prvá trieda [i] 23:25 Pomsta Zelených drakov [i] 01:30 Legendy 7,8 [i] 03:00 Profesionáli II. 24 [i] 03:40 Samotári 5,6/6 [i] 04:20 Svet škaredých modelov 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 10 [i] 07:20 Vražedná čísla VI. 6 [i] 08:20 Medium V. 17 [i] 09:20 Tým Škorpion II. 9 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 10 [i] 11:15 Ranč Heartland VII. 14 [i] 12:15 Medium V. 17 [i] 13:15 Vražedná čísla VI. 6 [i] 14:15 Tým Škorpion II. 9 [i] 15:10 Tým Škorpion II. 10 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 15 [i] 17:10 Medium V. 18 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 7 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 11 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 12 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 21:55 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu II. 2 [i] 00:40 Hannibal I. 2 [i] 01:35 Vražedná práva III. 3 [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Dřevěné zápalky, orná zařízení, teleskopické můstky a perly Mabe 7 [i] 06:00 Muži Yukonu (1. Řada): Lov nebo hlad 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Zámky s časovým zpožděním, čokoládové dortíky, zásobníky palet a křišťálové lustry 14 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 08:10 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Londýn nebo nic! 14 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Potíže v ráji 5 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Mustang Fastback - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Honba za kožešinami 2 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Soudný den 14 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Basebalové rukavice 13 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 17:10 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Londýn nebo nic! 14 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 39 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 6 [i] 20:00 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 22:00 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fanatici rychlé jízdy 2 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 01:50 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 03:30 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Zavedená praxe [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... venkovanka [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl třetí 3/13 [i] 20:55 13. komnata Heleny Maršálkové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:15 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:55 Motiv IV [i] 00:40 Ve jménu vlasti V [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa 1/13 [i] 09:55 Bájný mořský h hlístoun [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Tajuplný podzemní svět: Podzemní město 2/14 [i] 11:25 Království divočiny: Montereyský záliv [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:25 Světský: Potíže se musí překonávat 3/6 [i] 13:05 GEN - Galerie elity národa [i] 13:20 Hitler: Vůdce [i] 14:10 Deset století architektury: Černínský palác [i] 14:25 Vinitorium Moravicum: Putování po vinicích a obcích 12/13 [i] 14:50 Volejbal: Česko - Srbsko [i] 17:35 Kouzlo Afriky: Od oceánu k moři písku [i] 17:55 Peru - "tržiště" civilizací [i] 18:15 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 3/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Počesku [i] 19:30 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířecí mámy - Dospívání [i] 20:55 Viktorie: Brocket Hall 3/8 [i] 21:45 Tisíc chutí ulice: Barbados [i] 22:30 Highlander [i] 00:25 Kde já se tady beru? [i] 01:15 Folklorika: Rituály a divadlo [i] 01:45 Staronové věže [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:40 Hlavně normálně [i] 03:05 Vůně česneku [i] 03:30 Carpe diem [i] 04:00 Trofeo Niké Moravia 2007 Zlínským krajem [i] 04:15 Divnopis [i] 04:25 Cesty [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3304 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro dobrotu na žebrotu 756 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 12 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Už to nebudu tajit 49 [i] 14:00 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 15:00 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Mládeži nepřístupno 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3305 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 2 [i] 22:20 Focus [i] 00:25 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 01:20 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba XII: Mládeži nepřístupno 6 [i] 02:40 Správná dvojka II 12 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Už to nebudu tajit 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights II: Zpátky do školy 1 [i] 06:40 Mstitel Blade: Poslední soumrak 11 [i] 07:20 M*A*S*H 105 [i] 08:15 M*A*S*H 106 [i] 08:50 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Nejdřív přijde strach 6 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Figarova pomsta 17 [i] 14:30 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 15:30 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Vnitřní život 7 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Zkažená úča [i] 23:45 M*A*S*H 107 [i] 00:20 M*A*S*H 108 [i] 00:50 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 01:50 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tri sestry 17-18/123 [i] 06:55 Fatmagul 86/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 153-154 [i] 13:15 Láska na druhý pokus 2 68 [i] 14:40 Chlapi neplačú [i] 15:45 Cigánky 150/162 [i] 16:45 Tri sestry 19-20/123 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska po francúzsky [i] 22:20 Sherlock a Watsonová II. 1-2/24 [i] 00:10 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 02:05 Sherlock a Watsonová II. 1/24 [i] 02:45 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 04:15 Smotánka [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 2 [i] 05:50 Zoom In 2 3 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13 [i] 06:30 Erotická komedie noci svatojánské [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion 1 5 [i] 12:00 Dominion 1 6 [i] 12:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 13:25 Durhamští býci [i] 15:15 Psí únosce [i] 17:20 Erotická komedie noci svatojánské [i] 18:55 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 20:40 Probuzení [i] 22:00 Temné kouty [i] 23:55 Volavka 3 [i] 02:00 P.Ě.S.T. [i] 04:10 Durhamští býci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:30 Olympijské hry [i] 07:30 Alpské lyžování [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Rally [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:45 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 21:55 Zprávy