TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVII. 12-13/15 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA [i] 22:40 Nebezpečné vzťahy [i] 23:50 Top aplikácie [i] 00:00 Kobra 11 XVII. 12-13/15 [i] 02:10 Lovec zločincov II. 20/22 [i] 02:50 Policajné prípady [i] 03:35 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Hampton Court, Park Dyrham, Anglicko [i] 09:00 Otec Brown I.: Starosta a kúzelník 9/10 [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Rodina nadovšetko 10/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Portsmouth, Mount Washington, USA [i] 16:55 Otec Brown I.: Modrý kríž 10/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Súmrak bossov 1/12 [i] 22:05 Vrchný inšpektor Banks V.: Kúsoček srdca 2/3 [i] 23:35 Profesionáli IV: Rodina nadovšetko 10/13 [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 01:25 Vrchný inšpektor Banks V.: Kúsoček srdca 2/3 [i] 02:50 Autosalón [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Kvety, stromy a kry Slovenska: Pohľady do histórie [i] 06:15 Panónska flóra [i] 06:25 Kvety Karpát [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: V zabudnutom močiari [i] 06:45 Podaj mi ruku a poď: V hašterivej rodinke [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Water [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slov.obcí: Kráľova Lehota [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Zásnuby [i] 11:00 Šarišský obrázok [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Planéta Zem II.: Pohoria [i] 13:30 Ropa, nekonečný príbeh [i] 14:35 Umenie [i] 15:05 Slováci na Balkáne 2/2 [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta VII. [i] 16:25 Test magazín: Drony [i] 16:35 Test magazín: Slovenský test: Biely nebalený chlieb [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Ľubietová [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Water [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 18:55 Poštár Pat II [i] 19:10 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Beltracchi - umenie falšovania [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Ženy, ktoré hýbu svetom 1/2 [i] 23:20 Ženy, ktoré hýbu svetom 2/2 [i] 00:10 Polícia [i] 00:30 Slovenský bigbít 3 [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:25 Národnostné správy [i] 02:35 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:00 Rodinné záležitosti [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 Kosti XII. 12/12 [i] 23:55 Hawaii 5.0 VI. 6 [i] 00:55 Tru Calling 13 [i] 01:50 Homeland: V mene vlasti IV. 8 [i] 02:55 Komici 8 [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 Rodinné záležitosti [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Ninja Factor USA IV. [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 9 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Štyri svadby - Veľká Británia III 8 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 13 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 22 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 10 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Ninja Factor USA IV. [i] 16:30 Simpsonovci XVI. 11,12 [i] 17:35 Prison Break: Útek z väzenia II. 1,2/22 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli II. 23 [i] 20:35 Terminátor [i] 22:55 Walking Dead V. 5,6 [i] 00:50 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 6 [i] 01:25 Komici 12 [i] 01:55 Profesionáli II. 23 [i] 02:35 V službách KGB III. 11 [i] 03:15 American Horror Story III. 3 [i] 04:05 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Vražedná čísla VI. 5 [i] 08:30 Medium V. 16 [i] 09:30 Tým Škorpion II. 7 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 8 [i] 11:20 Ranč Heartland VII. 13 [i] 12:20 Medium V. 16 [i] 13:20 Vražedná čísla VI. 5 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 7 [i] 15:15 Tým Škorpion II. 8 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 14 [i] 17:10 Medium V. 17 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 6 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 9 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 22 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 3 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Hmoždíře a paličky, přípravky na bowlingové dráhy, krematoria a dřevěná vybavení hřišť 6 [i] 06:00 Muži Yukonu (6. Řada): Konec cesty 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 16 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Sloupy dopravních značek, filtry na kávu a těžební stroje 13 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Mama Mia! 13 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Zelené peklo 4 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957, 2. část 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (1. Řada): Lov nebo hlad 1 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 19 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 20 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 21 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Indukční varné plotny 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Mama Mia! 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 38 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 5 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 2 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 23:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Aligátoři, opice a psanci 22 [i] 01:00 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada) 3 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 2 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Hledání Petera Kerryho [i] 09:45 Dokonalý muž, dokonalá žena aneb [i] 10:25 Dobrá Voda: Lhostejnost 4/7 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Evy Hruškové [i] 14:25 Svatební skandály slečny Juliány [i] 15:10 Na kus řeči [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Zavedená praxe [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 21:45 Gejzír [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Šťastné údolí 4/6 [i] 23:10 Taggart [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Objektiv [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Rostislava Nováka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 3/7 [i] 09:30 Tisíc chutí ulice: Turecko [i] 10:15 Deset století architektury: Pozdní gotika jagellonské doby - Matěj Rejsek [i] 10:30 Propaganda ve službách studené války: Napětí se stupňuje [i] 11:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 2/2 [i] 12:15 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 13:55 Chcete je? [i] 14:00 Sedm divů Brazílie [i] 15:00 Louvre Story [i] 15:50 Hádanky domů života II: Hostouň a [i] 16:20 Kdyby stěny mohly mluvit!: Kuchyně [i] 17:20 Zátopek [i] 18:15 Na cestě po Kodani [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Mizející místa domova: Islámská [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sto divů světa: Světové unikáty 1/13 [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Krajinou domova II: Vodní země 3/10 [i] 22:00 Pološero - Stíny ulic [i] 22:30 Krev zmizelého [i] 00:40 Queer Spirit Festival [i] 01:05 Sestřička Jackie V: Chodník hanby 6/10 [i] 01:35 Mizející místa domova: Italové na [i] 01:55 Náš venkov: Přátelé z bitevního pole [i] 02:20 Kdo vyskočí ten je chlap! [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:25 Děti chrámu [i] 03:55 Cesty [i] 04:00 Ochránce [i] 04:30 Padající květináč [i] 04:55 Dům z karet 12/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3303 [i] 09:45 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Správná dvojka II 11 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Bufet nám neberte! 48 [i] 14:05 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 15:00 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XII: San Dominick 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3304 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro dobrotu na žebrotu 756 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Pád Bílého domu [i] 00:30 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 01:25 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba XII: San Dominick 5 [i] 02:55 Správná dvojka II 11 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Bufet nám neberte! 48 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Moc a magie 10 [i] 06:35 Mstitel Blade: Hříchy otců 10 [i] 07:20 M*A*S*H 103 [i] 08:15 M*A*S*H 104 [i] 08:45 Siska VI: Nenávist je tichý vrah 4 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i] 14:30 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 15:30 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům 6 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Sázka na jistotu 42 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Take me out [i] 23:55 M*A*S*H 105 [i] 00:25 M*A*S*H 106 [i] 00:55 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 02:00 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 04:25 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tri sestry 15-16/123 [i] 07:00 Fatmagul 85/160 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Pestúnka Fran [i] 11:00 Nekonečná láska 151-152 [i] 13:20 Láska na druhý pokus 2 67 [i] 14:45 Chlapi neplačú [i] 15:50 Cigánky 149/162 [i] 16:45 Tri sestry 17-18/123 [i] 18:40 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 153-154 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 68 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 12/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 01:50 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:35 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 21 [i] 05:50 Zoom In 2 24 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11