TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:45 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVII. 10-11/15 [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pevnosť Boyard [i] 22:10 FARMA [i] 23:10 Nebezpečné vzťahy [i] 00:10 Kobra 11 XVII. 10-11/15 [i] 02:10 Lovec zločincov II. 18-19/22 [i] 03:35 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Sierra Nevada, La Manga, Španielsko [i] 09:00 Otec Brown I.: Tvár smrti 8/10 [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Operácia Susie 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Hampton Court, Park Dyrham, Anglicko [i] 16:55 Otec Brown I.: Starosta a kúzelník 9/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Metro [i] 22:30 Skutočný príbeh: Bordertown [i] 00:20 Profesionáli IV: Operácia Susie 9/13 [i] 01:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 02:05 Občan za dverami [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Žena na konci sveta VII. [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Lety bez odpovedí [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Okrídlení rybári [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Bob a Bobek na cestách [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:30 Poštár Pat I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Voda [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Rentabilita [i] 11:00 Pri muzike [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Farebný smajlátik [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Historická panoráma: Vladimír Clementis [i] 13:05 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 13:35 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 14:15 Moja diagnóza: Infarkt myokardu - boj o čas, ktorý sa začína už doma [i] 14:45 Slováci na Balkáne 1/2 [i] 15:15 Ahoj Slovensko [i] 16:00 Cyklistika - MS v cestnej cyklistike [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:40 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Voda [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:45 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Planéta Zem II.: Pohoria [i] 21:00 Ropa, nekonečný príbeh [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 22:55 Festivaly 2017: KREMNICKÉ GAGY [i] 23:15 Kinorama [i] 23:45 Retro noviny [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:45 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 12:55 Rodinné záležitosti [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI III. 5 [i] 21:30 SUPER KARAOKE [i] 22:25 Spackané plastické operácie IV. 6 [i] 23:25 Hawaii 5.0 VI. 5 [i] 00:20 Tru Calling 12 [i] 01:20 Homeland: V mene vlasti IV. 7 [i] 02:30 Komici 7 [i] 02:55 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 03:55 Rodinné záležitosti [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Ninja Factor USA IV. [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 7 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Štyri svadby - Veľká Británia III 7 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 12 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 21 [i] 14:15 Simpsonovci XVI. 8 [i] 14:45 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Ninja Factor USA IV. [i] 16:30 Simpsonovci XVI. 9,10 [i] 17:35 Prison Break: Útek z väzenia 21,22/22 [i] 19:35 Profesionáli II. 22 [i] 20:35 MI-5: Vyššie dobro [i] 22:55 Walking Dead V. 3,4 [i] 00:50 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 5 [i] 01:30 Komici 11 [i] 02:00 Profesionáli II. 22 [i] 02:50 V službách KGB III. 10 [i] 03:30 American Horror Story III. 2 [i] 04:10 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 14,15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Vražedná čísla VI. 4 [i] 08:25 Medium V. 12 [i] 09:25 Tým Škorpion II. 5 [i] 10:25 Tým Škorpion II. 6 [i] 11:20 Ranč Heartland VII. 12 [i] 12:20 Medium V. 12 [i] 13:20 Vražedná čísla VI. 4 [i] 14:20 Tým Škorpion II. 5 [i] 15:20 Tým Škorpion II. 6 [i] 16:15 Ranč Heartland VII. 13 [i] 17:15 Medium V. 16 [i] 18:15 Vražedná čísla VI. 5 [i] 19:15 Tým Škorpion II. 7 [i] 20:10 Tým Škorpion II. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 7 [i] 22:50 Vražedná práva III. 3 [i] 23:45 Prozíravost I. 9 [i] 00:40 Prozíravost I. 10 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 7 [i] 02:25 Vražedná práva III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Komerční drony, akvarijní rybky, čističe drah a badmintonové míčky 5 [i] 06:00 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Perníkové domečky, přívěsy pro skot, dveře hangáru a figurky pro děti 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Hvězdy a jejich auta 12 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Katastrofická cesta 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Mars na Zemi 3 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada): Konec cesty 9 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Ošklivá Nova, 2. část 8 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (2. Řada): Nadšení Fordem z roku 1932 10 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Čepele bruslí z kalené oceli 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Hvězdy a jejich auta 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 37 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 20:00 Velká láska k autům (1. Řada): DeLorean DMC-12 6 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 22:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 12 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Monkey a Rambo 4 [i] 00:00 Dvojí přežití (2. Řada): Na pokraji 14 [i] 01:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Západní Papua 2 [i] 01:50 Velká láska k autům (1. Řada): DeLorean DMC-12 6 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1976 Porsche 912E 12 [i] 03:30 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Předu, předu tenkou nit [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Walda [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Martina Maxy [i] 14:30 Vdova po dvou mužích [i] 15:10 Na kus řeči [i] 15:50 To je vražda, napsala V: Hledání Petera Kerryho [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Místo zločinu Plzeň: Opožděná vražda 4/6 [i] 21:00 Sanitka 2 4/13 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:35 Kriminalista [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:35 Na stopě [i] 02:00 Hobby naší doby [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Devět měsíců, které nás stvořily: Prvních osm týdnů [i] 09:55 Záhada písečného netvora [i] 10:30 Hitler: Vůdce [i] 11:20 Kdyby stěny mohly mluvit!: Kuchyně [i] 12:20 Náš venkov: Přátelé z bitevního pole [i] 12:50 Putování za muzikou [i] 13:15 Folklorika: Rituály a divadlo [i] 13:45 Tisíc let české myslivosti 2/9 [i] 14:10 Evropa dnes [i] 14:40 Sedm divů Brazílie [i] 15:35 Klíč [i] 16:00 Kde já se tady beru? [i] 16:55 TGM Osvoboditel [i] 18:00 Příběhy 20. století: Moje StB [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - karcinom tlustého střeva [i] 19:15 Pološero - Jak to vidí mordparta [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Tunisko, hvězda [i] 21:00 Na cestě po Kodani [i] 21:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 3/7 [i] 22:00 Světský: Potíže se musí překonávat 3/6 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Dům z karet 12/13 [i] 00:30 Šílený svět studené války: Paranoia [i] 01:25 Stopy, fakta, tajemství: Vraždy z milosti [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Z očí do očí [i] 02:35 Věra Haluzová a Luhačovické Zálesí [i] 03:00 Závislost [i] 03:25 Jana a hvězda [i] 03:50 Na moll... [i] 04:35 Případ pro ombudsmana [i] 04:55 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3302 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Drž se 755 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 10 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Sylvě jde o život 47 [i] 14:00 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 15:00 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Sevření 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3303 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:40 Malé lásky [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Mistr děsu 6 [i] 23:45 Vražedná čísla IV: Třináct 4 [i] 00:40 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 01:30 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba XII: Sevření 4 [i] 02:55 Správná dvojka II 10 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Sylvě jde o život 47 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights I: Kniha naprostého zla 9 [i] 06:40 Mstitel Blade: Pouto 9 [i] 07:25 M*A*S*H 101 [i] 08:20 M*A*S*H 102 [i] 08:50 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 10:05 Inga Lindström: Druhá šance [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Nenávist je tichý vrah 4 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i] 14:30 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 15:30 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Bolest z odloučení 5 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Nic než pravda 38 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Kapitán Exner: Denár v dívčí dlani 1/2 [i] 23:55 M*A*S*H 103 [i] 00:25 M*A*S*H 104 [i] 00:55 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 01:55 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 03:00 Inga Lindström: Druhá šance [i] 04:30 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tri sestry 13-14/123 [i] 06:55 Fatmagul 84/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 149-150 [i] 13:15 Láska na druhý pokus 2 66 [i] 14:40 Chlapi neplačú [i] 15:45 Cigánky 148/162 [i] 16:45 Tri sestry 15-16/123 [i] 18:30 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 151-152 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 67 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 11/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 01:50 Smotánka [i] 03:35 Adela show [i] 04:40 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Zoom In 2 15 [i] 06:10 Zoom In 2 17 [i] 06:15 Článek 99: Článek 99 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 19 [i] 11:15 Hollywoodská rošáda [i] 12:40 5 dnů do půlnoci 1 3 [i] 13:35 Výlet [i]