TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:10 FARMA [i] 23:15 Nebezpečné vzťahy [i] 00:15 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 02:20 Lovec zločincov II. 17/22 [i] 03:00 Mama III. 18/22 [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Polostrov Tróia, Mértola, Portugalsko [i] 08:55 Neskoro večer [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Líščia nora na streche 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Sierra Nevada, La Manga, Španielsko [i] 16:55 Otec Brown I.: Tvár smrti 8/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mata Hari 1/12 [i] 21:10 Mata Hari 2/12 [i] 22:05 Slovensko chutí [i] 22:35 Stratený: 3.časť 3/8 [i] 23:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 00:30 Mata Hari 1/12 [i] 01:15 Mata Hari 2/12 [i] 02:05 Stratený: 3.časť 3/8 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Žena na konci sveta VII. [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Život bez vody [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 09:55 O sláve a tráve [i] 11:00 Zahraj mi, hudáčku [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:35 Jajo a Pajo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Bije zvon slobody [i] 13:00 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 13:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 14:00 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 14:40 VAT: Priemyselné lisovanie [i] 15:05 Naši krajania v Ekvádore [i] 15:35 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta VII. [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Správy RTVS z regiónov [i] 17:30 Ahoj Slovensko [i] 18:15 Futbal - Fortuna liga: MFK Ružomberok - MŠK Žilina [i] 19:15 Večerníček: O Petrovi [i] 20:35 Jozef Miloslav Hurban [i] 21:20 Okná do nekonečna [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Antisemitizmus u štúrovcov a Vajanského [i] 23:40 Žena na konci sveta VII. [i] 00:05 Comeback [i] 01:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 02:55 Správy- Hírek [i] 03:05 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 ČERT NIKDY NESPÍ: Divoká jazda, Udavač [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:00 Rodinné záležitosti [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:10 HESLO [i] 23:00 Pod palubou v Stredomorí 3 [i] 00:05 Hawaii 5.0 VI. 4 [i] 01:05 Tru Calling 11 [i] 02:05 Homeland: V mene vlasti IV. 6 [i] 03:10 Komici 6 [i] 03:30 KRIMI 03:55 Rodinné záležitosti [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu 2.0 10/10 [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 5 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Štyri svadby - Veľká Británia III 6 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 11 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 20 [i] 14:10 Simpsonovci XVI. 6 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Ninja Factor USA IV. [i] 16:30 Simpsonovci XVI. 7,8 [i] 17:35 Prison Break: Útek z väzenia 19,20 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli II. 21 [i] 20:35 Everest [i] 23:25 Walking Dead V. 1,2/16 [i] 01:20 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 4 [i] 01:55 Komici 10 [i] 02:15 Profesionáli II. 21 [i] 02:55 V službách KGB III. 9 [i] 03:40 American Horror Story III. 1/13 [i] 04:25 Črepiny PLUS [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 5 [i] 07:20 Vražedná čísla VI. 3 [i] 08:15 Medium V. 11 [i] 09:15 Tým Škorpion II. 3 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 4 [i] 11:15 Ranč Heartland VII. 11 [i] 12:15 Medium V. 11 [i] 13:15 Vražedná čísla VI. 3 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 3 [i] 15:10 Tým Škorpion II. 4 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 12 [i] 17:10 Medium V. 12 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 4 [i] 19:10 Tým Škorpion II. 5 [i] 20:10 Tým Škorpion II. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 22:50 Hannibal I. 2 [i] 23:45 Inteligence I. 5 [i] 00:40 Inteligence I. 6 [i] 01:30 Hannibal I. 2 [i] 02:25 Prozíravost I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Trubice LED, čokoládové tyčinky s arašídovým máslem a robotické zásobníky na léky 4 [i] 06:00 Muži Yukonu (6. Řada) 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Sjezdová lyžařská vázání, podložky s ponornými díly, důlní ventilace a ořezávátka 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Cesta za snem 11 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Na pánev 2 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 13:30 Fantastické inženýrství (1. Řada): Šanghajská věž 3 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (1. Řada): Letiště Kensai 4 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (1. Řada): Rychlovlak Shanghai Maglev 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Obrovské ventily 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Cesta za snem 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 36 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 3 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (2. Řada): Opuštěné město Montserrat 2 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 5 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Zelený ďábel 12 [i] 23:00 Cooperův poklad (speciály) (1. Řada): Tajemství cestovatele 2 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (2. Řada): Opuštěné město Montserrat 2 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 5 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Zelený ďábel 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Něco zaplatíme, něco zapřem [i] 09:45 Výlet do velkého světa [i] 10:10 Zapomenutá hvězda Helena Bušová [i] 10:35 Zmizení herce Bendy [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Ester Janečkové [i] 14:30 Dokonalý muž, dokonalá žena aneb [i] 15:10 Na kus řeči [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Předu, předu tenkou nit [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:45 Případy detektiva Murdocha X [i] 22:30 Ve jménu vlasti V [i] 23:20 Profil zločinu V [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlet jako... slavný lovec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Zvířecí mámy - Batolata [i] 09:50 Bájný mořský h hlístoun [i] 10:40 Až na konec antického světa [i] 11:15 Království divočiny: Montereyský záliv [i] 11:45 Nedej se [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:45 Pološero - Jak to vidí mordparta [i] 13:10 Stopy, fakta, tajemství: Vraždy z milosti [i] 13:40 Lidé z manéže 3/10 [i] 14:40 Propaganda ve službách studené války: Napětí se stupňuje [i] 15:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 2/2 [i] 16:25 Tajuplný podzemní svět: Podzemní město 2/14 [i] 16:50 Cary Grant [i] 17:45 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 18:15 Krajinou domova II: Panenská říční údolí 2/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Arles [i] 19:25 Mizející místa domova: Italové na [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze 10/10 [i] 21:00 Kde já se tady beru? [i] 21:55 Tichá bolest [i] 23:25 Letecké katastrofy: Kdo řídil? [i] 00:15 Sestřička Jackie V: Chodník hanby 6/10 [i] 00:45 Krvavé písky Libye [i] 01:35 Světský: Sezóna začíná 2/6 [i] 02:15 Expominuty 2017: Moc energie 10/10 [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:50 Mistři starých řemesel [i] 03:15 Dobrá káva v dobrém designu [i] 03:40 Cesty [i] 04:00 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:25 Padající květináč [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3301 [i] 09:55 Specialisté: Dvojí život 13 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 9 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikomu to neříkej 46 [i] 14:05 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 15:00 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XII: Tak to chodí 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3302 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Drž se 755 [i] 21:40 Víkend [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Stalo se minulé noci 5 [i] 23:35 Vražedná čísla IV: Rychlost 3 [i] 00:30 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 01:20 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba XII: Tak to chodí 3 [i] 02:40 Správná dvojka II 8 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikomu to neříkej 46 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Černý rytíř 8 [i] 06:40 Mstitel Blade: Staré rány, čerstvá krev 8 [i] 07:25 M*A*S*H 99 [i] 08:20 M*A*S*H 100 [i] 08:50 Siska VI: Rána do srdce 2 [i] 10:05 Inga Lindström: Děti mé sestry [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i] 14:30 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 15:30 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Hra o čas 4 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Prachy, pivo, polibek 41 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Vinaři II: Loupež 14 [i] 00:05 M*A*S*H 101 [i] 00:35 M*A*S*H 102 [i] 01:00 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 02:00 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 03:00 Inga Lindström: Děti mé sestry [i] 04:30 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tri sestry 11-12/123 [i] 07:05 Fatmagul 83/160 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Pestúnka Fran [i] 11:00 Nekonečná láska 147-148 [i] 13:20 Láska na druhý pokus 2 65 [i] 14:45 Chlapi neplačú [i] 15:50 Cigánky 147/162 [i] 16:45 Tri sestry 13-14/123 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 149-150 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 66 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 10/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 01:50 Smotánka [i] 03:25 Adela show [i] 04:35 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 1 12 [i] 06:00 Zoom In 2 14 [i] 06:10 Angelika [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 13