TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 12:50 FARMA - DEŇ PIATY [i] 13:50 FARMA - DUEL [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 22:50 Kredenc [i] 23:30 Mama III. 17-18/22 [i] 00:25 Nočný bežec [i] 02:25 Mama III. 17/22 [i] 02:45 Kredenc [i] 03:20 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Slovensko v obrazoch [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:35 Zuzanka Hraškovie [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Iba krásny obrázok 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Polostrov Tróia, Mértola, Portugalsko [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Už ste boli na mesiaci? [i] 22:25 Reportéri [i] 22:55 DOKTOR MARTIN II.: O jazvecoch a ľuďoch 4/17 [i] 23:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 00:45 Už ste boli na mesiaci? [i] 02:45 Reportéri [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Domaša - ročné obdobia [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:40 Geolino [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Vodu nám netreba [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Polícia [i] 10:20 Zlomené putá [i] 11:10 Cesty za folklórom: Raslavice [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIGUĽOČKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Genius loci - Prešov [i] 12:50 Televízny posol [i] 13:20 Generácia [i] 13:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:30 Park [i] 15:00 ZvedaVEC: Plazmové geotermálne vrty [i] 15:05 Postav dom, zasaď strom ...v Kanade [i] 15:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:00 Žena na konci sveta VII. [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Bobrovec [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Vodu nám netreba [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Infarkt myokardu - boj o čas, ktorý sa začína už doma [i] 20:35 Silná zostava: Hoaxy, hobby alebo hrozba? [i] 21:30 VAT: Priemyselné lisovanie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Festivalové minúty: Cinematik [i] 22:35 Bláznivý Petríček [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:45 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 12:55 Rodinné záležitosti [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 Spackané plastické operácie IV. 5 [i] 00:20 Hawaii 5.0 VI. 3 [i] 01:20 Tru Calling 10 [i] 02:20 Homeland: V mene vlasti IV. 5 [i] 03:15 Samotári 6/6 [i] 03:35 Komici 5 [i] 03:55 Rodinné záležitosti: Svokra alebo milenka, Tak kto je tu sviňa [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Skutočné paničky z Atlanty VI. 11,12 [i] 07:00 Simpsonovci XXVI. 4 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Štyri svadby - Veľká Británia III 5 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 10 [i] 12:00 Prvé oddelenie II. [i] 13:10 Profesionáli II. 19 [i] 14:10 Simpsonovci XXVI. 5 [i] 14:45 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Faktor strachu 2.0 10/10 [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 5,6 [i] 17:40 Prison Break: Útek z väzenia 17,18 [i] 19:35 Profesionáli II. 20 [i] 20:35 Panfilovci - 28 hrdinov [i] 23:00 OKTAGON MMA VÝZVA 1/8 [i] 00:20 Smrtiaca zámena [i] 02:30 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 3 [i] 03:00 Komici 9 [i] 03:20 Poručík Backstrom 12 [i] 04:00 INKOGNITO [i] 04:15 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:20 Vražedná čísla VI. 2 [i] 08:15 Medium V. 10 [i] 09:15 Tým Škorpion II. 1 [i] 10:15 Tým Škorpion II. 2 [i] 11:15 Ranč Heartland VII. 10 [i] 12:15 Medium V. 10 [i] 13:15 Vražedná čísla VI. 2 [i] 14:10 Tým Škorpion II. 1 [i] 15:10 Tým Škorpion II. 2 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 11 [i] 17:10 Medium V. 11 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 3 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 3 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 4 [i] 21:00 Prozíravost I. 9 [i] 21:55 Prozíravost I. 10 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 00:35 Prozíravost I. 9 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 02:20 Ranč Heartland VII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 05:35 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 06:00 Zlatá horečka: Památka na Johna Schnabela [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Odpružení na horská kola, chirurgické stehy, sušičky na obilí a pánve 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Dva vrcholy 1 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada) 7 [i] 13:30 Nutné k přežití (6. Řada): Oheň a led na Islandu 8 [i] 14:25 Nutné k přežití (6. Řada): Území rudých skal 9 [i] 15:20 Nutné k přežití (6. Řada): S využitím divočiny 10 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Tahací harmoniky 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada): Stěžně z uhlíkových vláken, sušenky štěstí, projektory IMAX 35 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 2 [i] 20:00 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Vyčerpání 3 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 6 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 23:00 Dvojí přežití (6. Řada): Sloni útočí 15 [i] 00:00 Člověk versus zvláštnosti (1. Řada) 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Kletba mořské příšery 12 [i] 01:50 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Vyčerpání 3 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada) 6 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Lakovka [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 První republika II: Díl druhý 2/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Nápadník [i] 14:20 Po stopách krve [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Něco zaplatíme, něco zapřem [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Sestřička 4/13 [i] 21:00 Trapný padesátky: Šňůry pupeční 4/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Šťastné údolí 3/6 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa [i] 02:05 Život mezi bílými čárami [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tajuplný podzemní svět: Podzemní město 2/14 [i] 05:25 Stopy, fakta, tajemství: Poklad ruských carů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kapské Město, africká kráska [i] 09:55 Zkáza Světového obchodního centra [i] 10:50 Deset století architektury: Legiobanka [i] 11:00 Vinitorium Moravicum: Putování po vinicích a obcích 12/13 [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Na pomoc životu - karcinom tlustého střeva [i] 12:10 Cesty víry: Gregoriana - papežská univerzita [i] 12:40 Televizní klub neslyšících [i] 13:05 Na plovárně s Rostislavem Novákem [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1165/2379 [i] 13:50 Hádanky domů života II: Hostouň a [i] 14:20 Siam, sloní hrdina [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Šílený svět studené války: Paranoia [i] 16:35 Letecké katastrofy: Kdo řídil? [i] 17:30 Propaganda ve službách studené války: Napětí se stupňuje [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Kauza [i] 19:15 Příběhy 20. století: Moje StB [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler: Vůdce [i] 20:55 Zátopek [i] 21:50 Špión, na kterého nezapomněli [i] 23:30 Chyťte Cartera [i] 01:20 Mizející místa domova: Poustevníci v Polabí [i] 01:35 Queer: Jazyk levandulí [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:45 Svítání na obzoru [i] 03:10 Corpus Domini [i] 03:35 Z krajin za obzorem [i] 03:55 Popcorn [i] 04:20 Padající květináč [i] 04:50 Lidé z manéže 2/10 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3300 [i] 09:45 Policie Modrava: Případ starosta 4 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 8 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Otvíráme! 45 [i] 14:00 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 15:00 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Zabijte posla 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3301 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Dvojí život 13 [i] 21:20 Kriminálka Anděl IV: Zvěřinec 6 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Nábor 4 [i] 23:40 Vražedná čísla IV: Hollywoodská vražda 2 [i] 00:30 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 01:20 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba XII: Zabijte posla 2 [i] 02:45 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Otvíráme! 45 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights I: Labyrint překvapení 7 [i] 06:45 Mstitel Blade: Spáry a ostří 7 [i] 07:30 M*A*S*H 97 [i] 08:25 M*A*S*H 98 [i] 08:55 Siska VI: Klubko hadů 1 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:25 Siska VI: Rána do srdce 2 [i] 13:35 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i] 14:35 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: Otcové 3 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Granát a pistole 37 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Jak se staví sen [i] 23:50 M*A*S*H 99 [i] 00:20 M*A*S*H 100 [i] 00:50 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 02:35 Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku [i] 04:05 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Domov na kľúč [i] 12:00 Inga Lindströmová: Smiem prosiť [i] 14:25 Chlapi neplačú [i] 15:40 Cigánky 146/162 [i] 16:45 Tri sestry 11-12/123 [i] 18:30 Pestúnka Fran [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 147-148 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 65 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 9/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 01:50 Smotánka [i] 03:30 Adela show [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 12 [i] 06:20 Dominion 1 3 [i] 07:10 Dominion 1 4 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 12:05 Největší příběh všech dob: Největší příběh všech dob [i] 15:20 Hatfieldovi a McCoyovi 1 2 [i] 17:05 Taxi: Taxi [i] 18:40 Speciální jednotka