TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:30 Kung Fu Panda III. [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:20 Ja, zloduch 2 [i] 10:25 Teória veľkého tresku IX. [i] 11:15 HÝBSA Slovensko [i] 11:20 Dívka na koštěti [i] 13:05 LET´S DANCE [i] 16:05 HÝBSA Slovensko [i] 16:10 Fotri sú lotri [i] 18:15 HÝBSA Slovensko [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nočný bežec [i] 23:00 Bad Boys 2 [i] 02:10 Nočný bežec [i] 04:00 Na život a na smrť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Brémski mestskí muzikanti [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Tajomstvá [i] 07:25 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:50 Martinka II.: Martinka prepadá 7/52 [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Pavúk [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída II.: Sobáš verných myslí 4/13 [i] 10:40 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 11:10 Park [i] 11:45 On air [i] 12:15 Slovensko chutí [i] 12:50 Vôňa lásky 5/6 [i] 14:40 Vôňa bazy [i] 16:15 Manželstvo s prestávkou [i] 17:55 Cestou necestou: Namíbia [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 2/10 [i] 23:40 Vôňa bazy [i] 01:10 Vôňa lásky 5/6 [i] 02:55 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 2/10 [i] 04:20 Postav dom , zasaď strom [i] 04:50 Atlantída II.: Sobáš verných myslí 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta I. (Devín a Bratislava) [i] 06:35 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) [i] 07:05 Autosalón [i] 07:30 Polícia [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Brekov [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Ordinácia evanjelických novokňazov [i] 12:15 Generácia [i] 12:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 13:50 Highlighty Európskej ligy [i] 14:50 Tenis - Davis Cup: Slovensko – Poľsko [i] 17:25 Futbal - Fortuna liga [i] 19:30 Večerníček: Kominárik [i] 19:40 Jajo a Pajo [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlirožky [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Evy Spalekovej [i] 20:35 Vtáčkovia, siroty a blázni [i] 21:55 Festivalové minúty: Cinematik [i] 22:00 Štyri zastavenia v Havane: Zastavenie tretie: Masky [i] 23:30 Oceány [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:05 Rapotáčik [i] 08:15 Sofia Prvá 9 [i] 08:45 Simpsonovci XVI. 3,4 [i] 09:40 Kráska a zviera [i] 11:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:05 Decibely lásky [i] 14:55 Taxi [i] 17:05 NAŠI: Sexbomba, O ženách a mužoch 3, 4 [i] 18:20 SUPER KARAOKE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 TAKE ME OUT 3 [i] 22:55 Smrtiaca zámena [i] 01:10 Grázli z vidlákova [i] 03:15 KRIMI 03:45 TAKE ME OUT 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 9,10 [i] 07:15 Štyri svadby - Veľká Británia III. 3 [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 2 [i] 13:00 Večný príbeh [i] 15:40 Gigantické presuny V. 3 [i] 16:40 Najväčšie a ešte väčšie 3 [i] 17:40 Diskopríbeh [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 HESLO [i] 20:35 Snežné psy [i] 22:40 Úžasný hotel Marigold [i] 01:20 Hviezdna brána: Archa pravdy [i] 03:05 Až vyjde mesiac [i] 04:35 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:15 Zkušební jízda I. 5 [i] 07:50 Vražedná čísla V. 8 [i] 08:45 Vražedná čísla V. 9 [i] 09:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 11:35 Inteligence I. 5 [i] 12:35 Inteligence I. 6 [i] 13:30 Výkupné I. 10 [i] 14:30 Výkupné I. 11 [i] 15:25 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 16:20 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 17:15 Inteligence I. 5 [i] 18:15 Inteligence I. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 23:45 Vražedná čísla V. 8 [i] 00:35 Vražedná čísla V. 9 [i] 01:30 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 02:20 Láska ve hvězdách I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): Grafen, nejmenší auto na světě, tester síly a karoserie z kompozitu 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Sýr čedar, figuríny na nácvik první pomoci 9 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Velký náklad 5 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Výpravy na smetiště 6 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Poslední kapka 16 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Birmingham 9 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Royston 10 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Babiččina Galaxie 13 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Kabriolet a cruiser 14 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 15 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 16 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Guatemala 2 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Selhání není překážkou 12 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Lovecká sezona 16 [i] 18:05 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední pokus 8 [i] 19:00 Válečník oceánu (1. Řada): Vytrvalost 6 [i] 20:00 Podmořští lovci, Austrálie (4. Řada): Zkouška vodou 3 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Víra a rodina 25 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obrovská bouře 14 [i] 23:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Chřadnutí 3 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Vanessa Hudgens 10 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 01:50 Podmořští lovci, Austrálie (4. Řada): Zkouška vodou 3 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Víra a rodina 25 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obrovská bouře 14 [i] 04:20 Ďáblův kaňon (1. Řada): Chřadnutí 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Jako tenkrát [i] 06:30 Polopatě [i] 07:20 Kalifův prsten [i] 08:30 Gejzír [i] 09:05 Otec Brown V [i] 09:50 Columbo: Případ diplomatické imunity [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nepovedený kouzelník [i] 14:05 Jak se Kuba stal mlynářem [i] 15:10 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 16:00 Funebrák [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Policajt nebo rošťák [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Goldfinger [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:30 Brno Open 2007 [i] 02:10 Grilované překvapení [i] 02:40 Sama doma [i] 04:10 Sýr z koliby [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Přátelé z bitevního pole [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Rituály a divadlo [i] 10:25 Tajuplný podzemní svět: Podzemní město 2/14 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Kdo řídil? [i] 11:45 Šílený svět studené války: Paranoia [i] 12:40 Babylon [i] 13:05 "Špička" Zeměkoule [i] 13:25 Viktorie: Dvorní dámy 2/8 [i] 14:15 Kotch [i] 16:05 Devět měsíců, které nás stvořily: Prvních osm týdnů [i] 17:00 Kapské Město, africká kráska [i] 17:55 Zázračná planeta: Zvířecí mámy - Batolata [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Sousedé [i] 19:30 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Boj o těžkou vodu 2/3 [i] 21:35 Milénium: Dívka, která kopla do vosího hnízda [i] 00:00 Jidášův polibek [i] 01:35 Lidé z manéže 2/10 [i] 02:35 Stesk po zeleném suknu [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů: Normalizace [i] 03:15 Ztracené adresy: Žák [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Cesty víry: Čtyři bratři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Robot a příšerka 7 [i] 06:20 Avengers: Sjednocení II 14 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 26 [i] 07:10 Show Toma a Jerryho 13 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 30 [i] 08:00 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:35 Volejte Novu [i] 12:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:30 Výměna manželek IV [i] 14:50 Pod jednou střechou [i] 17:10 Slečna Drsňák [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 22:55 Frajeři ve Vegas [i] 01:05 Pod jednou střechou [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 03:55 Výměna manželek IV [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Nexo Knights I: Rytířský kodex 4 [i] 06:50 Nexo Knights I: Noc hrůzy 5 [i] 07:20 Mstitel Blade: Ohnivý ostrov 5 [i] 07:55 Jen počkej, zajíci! [i] 08:25 M*A*S*H 95 [i] 08:55 M*A*S*H 96 [i] 09:30 Autosalon [i] 10:45 Prima Partička [i] 11:45 Modrý kód: Zbytečné války 35 [i] 12:55 Vinaři II: Dožínky 13 [i] 14:15 Parta hic [i] 16:15 Seznamka [i] 18:10 Hrdina kuchyně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Líbáš jako Bůh [i] 22:50 Máme rádi Česko [i] 00:50 Slib mlčení [i] 02:35 Zákon mlčení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:10 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Millerovci [i] 11:30 Roztomilé mrchy V. 1-2/25 [i] 13:45 Dr. House VIII. 9-10/23 [i] 15:35 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 17:25 Zázrak v Lurdoch [i] 20:00 Inga Lindströmová: Smiem prosiť [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i] 00:05 Tajomstvo svätej knihy [i] 03:20 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 04:50 Dr. House VIII. 10/23 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 19 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Císař Augustus 1 3 [i] 07:10 Císař Augustus 1 4 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Astronaut [i] 12:50 Krokodýlové z předměstí 3 [i] 14:15 Bounty [i] 16:25 Admirál [i] 18:35 Děkujeme, že kouříte [i] 20:05 Coriolanus [i] 22:00 Proroctví [i] 00:05 Černá labuť [i] 01:50 Ruce od krve [i] 03:20 Prokletí bohů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Watts [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Motorky [i] 12:00 Motorky [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Formule [i] 17:30 Motorky [i] 18:00 Motorky [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Vytrvalostní závody [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V síti 1 3 [i] 05:30 V síti 1 4 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 3 [i] 07:05 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 5 [i] 07:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 6 [i] 08:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 1 6