TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:35 Susedské prípady [i] 11:35 Kobra 11 XVII. 7-8/15 [i] 13:50 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 21:30 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 22:40 Nebezpečné vzťahy [i] 23:45 Top aplikácie [i] 00:00 Kobra 11 XVII. 7-8/15 [i] 02:05 Lovec zločincov II. 12/22 [i] 02:50 Policajné prípady [i] 03:30 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Zámok Highclere, Brighton, Anglicko [i] 09:00 Otec Brown I.: Kristova nevesta 6/10 [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Profesionáli IV: Provízia 6/13 [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Pohorie Bitterroot, Polson, USA [i] 16:55 Otec Brown I.: Diabolský prach 7/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Manželstvo s prestávkou [i] 21:55 Vrchný inšpektor Banks V.: Zhorieť v každej kvapke krvi 1/3 [i] 23:30 Profesionáli IV: Provízia 6/13 [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 01:10 Vrchný inšpektor Banks V.: Zhorieť v každej kvapke krvi 1/3 [i] 02:40 Autosalón [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Komunikácia [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Septembrový deň [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Ufúľaná čeliadka [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Unicorn [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Prerušujem pojednávanie [i] 11:00 Teľko krásy [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:35 Jajo a Pajo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITRHANEC [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Planéta Zem II.: Ostrovy [i] 13:20 Biznis s diétou [i] 14:25 Umenie [i] 14:50 T.G.Masaryk [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Najväčšie divy zmyslového vnímania [i] 16:25 Test magazín: Čokoládová zmrzlina [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Zákopčie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Unicorn [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Slovenskí archeológovia: El Tiburon /Žralok/ [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Festivalové minúty: Cinematik [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Slovenský bigbít 2 [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Národnostné správy [i] 01:05 Správy- Hírek [i] 01:20 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 12:50 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:10 Kosti XII. 11 [i] 00:05 Hawaii 5.0 VI. 1/25 [i] 01:05 Tru Calling 9 [i] 02:05 Homeland: V mene vlasti IV. 4 [i] 03:15 Samotári 4 [i] 03:35 Komici 4 [i] 04:00 KRIMI 04:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu 2.0 8 [i] 07:00 Simpsonovci XVI. 1 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Štyri svadby - Veľká Británia III. 1/13 [i] 09:40 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 9 [i] 11:55 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 17 [i] 14:10 Simpsonovci XVI. 2 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Faktor strachu 2.0 9 [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 3,4 [i] 17:40 Prison Break: Útek z väzenia 15,16 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli II. 18 [i] 20:35 Taxi [i] 22:35 Homeland: V mene vlasti IV. 11,12/12 [i] 00:45 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 2 [i] 01:15 Komici 8 [i] 01:45 Profesionáli II. 18 [i] 02:35 Homeland: V mene vlasti IV. 11,12/12 [i] 04:10 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Faktor strachu 2.0 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Vražedná čísla V. 23 [i] 08:30 Medium V. 6 [i] 09:30 Tým Škorpion I. 19 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 20 [i] 11:20 Ranč Heartland VII. 8 [i] 12:20 Medium V. 6 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 23 [i] 14:20 Tým Škorpion I. 19 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 20 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 9 [i] 17:10 Medium V. 9 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 1 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 21 [i] 20:10 Tým Škorpion I. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 21 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 2 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (24. Řada): CNC stroje, citronové koláče a miniaturní válečné figurky 1 [i] 06:00 Muži Yukonu (6. Řada) 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Brzdy na zip-line dráhy, lampy z hedvábných vláken, lisy na kulaté balíky a komfortní boty 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na dvou kolech 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Proti proudu řeky 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada) 5 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Terno 16 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Nedotčené území 17 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Reaper nahání strach 18 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Mikrofony 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na dvou kolech 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 33 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 21 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 21:00 Lovci odpadu (9. Řada) 1 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 18 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 19 [i] 23:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Svítící opice a překvapení psanci 21 [i] 01:00 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada) 2 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 02:40 Lovci odpadu (9. Řada) 1 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 18 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 19 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Poslední let Dixie Damsel [i] 09:50 Dokonalý muž, dokonalá žena [i] 10:20 Dobrá Voda: Zloba 3/7 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Stanislava Hložka [i] 14:25 Výlet do velkého světa [i] 14:50 Z Televarieté [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Proroctví: vražda [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 21:45 Gejzír [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Šťastné údolí 3/6 [i] 23:15 Taggart [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 2/7 [i] 09:25 Tisíc chutí ulice: Island [i] 10:15 Propaganda ve službách studené války: Ve stínu strachu [i] 11:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 1/2 [i] 12:00 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:25 Na pomoc životu - karcinom tlustého střeva [i] 13:45 Chcete je? [i] 13:50 Hádanky domů života II: Boskovice [i] 14:20 Kdyby stěny mohly mluvit!: Ložnice [i] 15:20 Zkáza Světového obchodního centra [i] 16:15 Hledání Masaryka [i] 18:15 Na cestě po Arles [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Mizející místa domova: Poustevníci v Polabí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 TGM Osvoboditel [i] 21:10 Cestománie [i] 21:40 Krajinou domova II: Panenská říční údolí 2/10 [i] 22:10 Pološero - Jak to vidí mordparta [i] 22:35 Dům [i] 00:20 Queer: Jazyk levandulí [i] 00:45 Sestřička Jackie V: Dobrá věc 5/10 [i] 01:10 Mizející místa domova: Černý jelen na Jezeří [i] 01:30 Náš venkov: Archeologie venkova 2 [i] 01:55 Ztracené adresy: Knížecí pláně [i] 02:15 Člověk, kůň a les [i] 02:45 Trochu jiná "superstar" [i] 03:10 Nevyzpytatelné křivky života [i] 03:35 Abeceda komunistických zločinů: Lidové milice [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:45 Meandry řeky Moravy [i] 04:55 Dům z karet 11/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3298 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 6 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Za vším hledej ženskou 43 [i] 14:00 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 15:00 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Cti otce svého 24 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3299 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři desetiny sestry 754 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Osamělý mstitel [i] 00:25 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 01:10 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba XI: Admirálova dcera 23 [i] 02:40 Správná dvojka II 6 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Za vším hledej ženskou 43 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nexo Knights I: Merlokova síla 3 [i] 06:40 Mstitel Blade: Bez šance 3 [i] 07:25 M*A*S*H 91 [i] 08:20 M*A*S*H 92 [i] 08:50 Siska V: Zoufalství 11 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Zrada a láska [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska V: Smrt je konečná 12 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Abeceda bontonu 11 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě II: Karanténa 9 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Pokoj 110 10 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy II: V dobrém i ve zlém 1 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Střelba naslepo 40 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Take me out [i] 23:55 M*A*S*H 93 [i] 00:25 M*A*S*H 94 [i] 01:00 Komisař Rex na stopě II: Karanténa 9 [i] 02:00 Komisař Rex na stopě II: Pokoj 110 10 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Zrada a láska [i] 04:25 Policie Hamburk VI: Abeceda bontonu 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tri sestry 5-6/123 [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Fatmagul 81/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Nekonečná láska 143-144 [i] 12:55 Láska na druhý pokus 2 63 [i] 14:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 14:45 Chlapi neplačú [i] 15:50 Cigánky 144/162 [i] 16:45 Tri sestry 7-8/123 [i] 18:40 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 145-146 [i] 22:20 Láska na druhý pokus 2 64 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 8/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Smotánka [i] 03:00 Adela show [i] 04:10 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zoom In 2 1 [i] 06:20 Zoom In 2 2 [i] 06:25 Neposlušné tenisáky [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Kanadská slanina