TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 11:00 Susedské prípady [i] 11:55 Kobra 11 XVII. 5-6/15 [i] 14:00 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pevnosť Boyard [i] 22:10 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 23:10 Nebezpečné vzťahy [i] 00:15 Kobra 11 XVII. 5-6/15 [i] 02:20 Lovec zločincov II. 10/22 [i] 03:00 Policajné prípady [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 10:00 Svet z vtáčej perspektívy V.: Hondarribia, Burgos, Španielsko [i] 10:40 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Víkend na vidieku 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Zámok Highclere, Brighton, Anglicko [i] 16:55 Otec Brown I.: Kristova nevesta 6/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: FC Liverpool - FC Sevilla [i] 22:55 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:20 Profesionáli IV: Víkend na vidieku 5/13 [i] 01:10 Obdobie zločinu: Čierny film [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Slovensko v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Super - zmysly: Super - zmysly: Na zemi [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Naši hostia [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Prekvapenie v močiari [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Geolino [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Jednorožec [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Európa v obrazoch [i] 09:55 Zojka a Valerija [i] 10:50 Magické trúbky [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Prípad Albert Göring [i] 13:30 Hollywood vo vojne: Tvárou v tvár diktátorom [i] 14:35 Moja diagnóza: Bojovali sme za dvoch (unikátna rekonštrukcia chrbtice) [i] 15:00 Slováci v Bihore II. [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Komunikácia [i] 16:25 Sensei Japonsko [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnik [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Jednorožec [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Planéta Zem II.: Ostrovy [i] 21:00 Biznis s diétou [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Festivalové minúty: Cinematik [i] 22:35 Umenie [i] 23:00 Festivaly 2015: DIVADELNÁ NITRA [i] 23:20 Teória tigra - film o filme [i] 23:35 Kinorama [i] 00:00 Banícky chlebíček [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy- Hírek [i] 02:20 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:15 SÚDNA SIEŇ [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:20 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Rodinné záležitosti 5 [i] 14:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Sexbomba, O ženách a mužoch 3,4 [i] 22:00 SUPER KARAOKE [i] 22:40 Spackané plastické operácie IV. 4 [i] 23:40 Bostonské zločiny V. 13/13 [i] 00:35 Tru Calling 8 [i] 01:35 Homeland: V mene vlasti IV. 3 [i] 02:40 Samotári 3 [i] 03:05 Komici 3 [i] 03:30 KRIMI 03:55 Rodinné záležitosti 5 [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu 2.0 7 [i] 07:00 Simpsonovci XV. 21 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Štyri svadby Veľká Británia II. 13/13 [i] 09:40 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 8 [i] 11:55 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 16 [i] 14:10 Simpsonovci XV. 22/22 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Faktor strachu 2.0 8 [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 1,2/21 [i] 17:40 Prison Break: Útek z väzenia 13,14 [i] 19:35 Profesionáli II. 17 [i] 20:35 Za nepriateľskou líniou [i] 23:00 Homeland: V mene vlasti IV. 9,10 [i] 01:00 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 1/12 [i] 01:35 Komici 7 [i] 02:00 Profesionáli II. 17 [i] 02:45 Homeland: V mene vlasti IV. 9,10 [i] 04:10 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:20 Vražedná čísla V. 22 [i] 08:20 Medium V. 5 [i] 09:20 Tým Škorpion I. 17 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 18 [i] 11:15 Ranč Heartland VII. 7 [i] 12:15 Medium V. 5 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 22 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 17 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 18 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 8 [i] 17:10 Medium V. 6 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 23 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 19 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 22:50 Vražedná práva III. 2 [i] 23:45 Prozíravost I. 7 [i] 00:40 Prozíravost I. 8 [i] 01:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 02:20 Vražedná práva III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Světelná reklama, neopreny a hliníková letadla 26 [i] 06:00 Muži Yukonu (6. Řada) 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Ručně vyráběné lyže, septiky, hydroformované motocyklistické kalhoty a velká akvária 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Prodej vozu Phoenix 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Ostrov hrochů 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada) 4 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (2. Řada): Klump na cestě 5 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (2. Řada): Který Klump? 6 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (2. Řada): Hrozná Nova, 1. část 7 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Filmové kamery 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Prodej vozu Phoenix 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 32 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 20:00 Velká láska k autům (1. Řada): MGTC 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 22:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 11 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Gas Monkey, That Funky Monkey... 3 [i] 00:00 Dvojí přežití (4. Řada): Mayský chaos 7 [i] 01:00 Ed Stafford: do neznáma (1. Řada): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 01:50 Velká láska k autům (1. Řada): MGTC 5 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1983 Mercedes 500 Sec 11 [i] 03:30 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Ničivá zeleň [i] 09:50 Herecká dráha [i] 10:20 Po stopách hvězd [i] 10:45 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Martina Zounara [i] 14:25 Lakovka [i] 15:00 Z Televarieté [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Poslední let Dixie Damsel [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Místo zločinu Plzeň: Nehoda paní učitelky 3/6 [i] 21:00 Sanitka 2 3/13 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:20 Žiješ jenom 2x [i] 01:50 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Polsko, lákavý pohled k sousedům [i] 09:55 Hitler: Herec [i] 10:45 Kdyby stěny mohly mluvit!: Ložnice [i] 11:45 Náš venkov: Archeologie venkova 2 [i] 12:10 Putování za muzikou [i] 12:40 Folklorika: Rostou! [i] 13:05 "Špička" Zeměkoule [i] 13:25 Evropa dnes [i] 13:55 Siam, sloní hrdina [i] 14:50 Televizní klub neslyšících [i] 15:15 Štěpec [i] 16:25 Trabantem do posledního dechu [i] 18:00 Příběhy 20. století: Život s cejchem [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 19:15 Pološero - Smutní hrdinové [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kapské Město, africká kráska [i] 21:00 Na cestě po Arles [i] 21:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 2/7 [i] 22:00 Světský: Sezóna začíná 2/6 [i] 22:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:40 Dům z karet 11/13 [i] 00:35 Šílený svět studené války: Vzestup supervelmocí [i] 01:25 Stopy, fakta, tajemství: Poklad ruských carů [i] 01:55 Chcete je? [i] 02:00 Ztracené adresy: Katzelsdorf [i] 02:20 Abeceda komunistických zločinů: Kulak [i] 02:35 Cena za rok života [i] 03:00 Sudetské rodeo [i] 03:25 Divnopis [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:45 Ulice 3297 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Plavky sebou, dámo! 753 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 42 [i] 14:00 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 15:00 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Admirálova dcera 23 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3298 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:35 Malé lásky: Tři maminky, tři porody, tři příběhy. [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Útěk z vězení 3 [i] 23:35 Vražedná čísla IV: Míra důvěry 1 [i] 00:30 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 01:20 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba XI: Střelec 22 [i] 02:40 Správná dvojka II 5 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci 42 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Nexo Knights I: Kniha příšer 2/2 [i] 06:45 Mstitel Blade: Noc pro živé, žal pro mrtvé 2 [i] 07:30 M*A*S*H 89 [i] 08:25 M*A*S*H 90 [i] 08:55 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 10:10 Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska V: Zoufalství 11 [i] 13:35 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i] 14:35 Komisař Rex na stopě II: Úsměv odsouzence 7 [i] 15:35 Komisař Rex na stopě II: Placebo efekt 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy I: Zůstat, či odejít 8 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Přepadení! 36 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Kapitán Exner: Poslední pád mistra Materny 2/2 [i] 23:55 M*A*S*H 91 [i] 00:25 M*A*S*H 92 [i] 01:00 Komisař Rex na stopě II: Úsměv odsouzence 7 [i] 02:00 Komisař Rex na stopě II: Placebo efekt 8 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky [i] 04:30 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tri sestry 3-4/123 [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 80/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Nekonečná láska 141-142 [i] 12:55 Láska na druhý pokus 2 62 [i] 14:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 14:40 Chlapi neplačú [i] 15:45 Cigánky 143/162 [i] 16:45 Tri sestry 5-6/123 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 143-144 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 63 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 7/23 [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:10 Smotánka [i] 03:05 Adela show [i] 04:15 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 21 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 06:30 D'Artagnanova dcera [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 24 [i] 11:15 Zoom In 2 25 [i]